Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2630.msg201470#msg201470 date=1290380794]
    E tako vec moze,s tim da cete morati ranije u krevet da tata nesto poprica sa mamom navece $#^%RT
    [/quote]
    To reci LFC a ja cu isto ici da trazim neku da popricam sa njom uvece. $#^%RT $#^%RT
    sigpic

    Comment


    • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

      Nije problem,ti mozes piti po engleskim pubovima.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2630.msg201474#msg201474 date=1290380933]
        Nije problem,ti mozes piti po engleskim pubovima.
        [/quote]
        Tacno tako!
        Mr.Gold i Vesna bi trebali da budu bracni par sa dvoje dece,Miss Poison i Daletom.Manda bi bio samohrani otac sa 2 sina,Dachom i Duletom,dok bi bice i MK bili sinovi od Vladana i Jinxy.Bojana i RRV bi bile 2 sestre koje zive same,sa prvim komsijama,T-Macom i D-Wadeom.Eto toliko za sada. $#^%RT
        sigpic

        Comment


        • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

          [quote author=Miss Poison link=topic=2630.msg201431#msg201431 date=1290379680]
          Razmislicemo.. &+I}\
          RRV, da li imate vremena za ovu sitnicu, posto znam da radite na velikim projektima?
          [/quote]
          morala sam da isklj net bagovao je...naravno da imam,pored briga oko mira u svetu i kampanja u nemackoj,finskoj i belgiji imam vremena da izdvojim za ovaj scenario h5g6k8 $#^%RT za miss sve znaci uskoro pocinjemo da pisemo h5g6k8
          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

          sigpic

          Comment


          • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

            Ustvari,moze tako.Ja sam dao ideju a vi pisite.Pazite da nekoga ne izostavite.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

              Mama Vesna, tata Mr. Gold, brat dallee, koliko shvatih? Bas sam srecnik $%&amp;5@$A
              I RRV mi je najbolja drugarica %QWT&amp;W
              Eee, a gdje je LL? @(*6sd$%
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                [quote author=Miss Poison link=topic=2630.msg201537#msg201537 date=1290418960]
                Mama Vesna, tata Mr. Gold, brat dallee, koliko shvatih? Bas sam srecnik $%&amp;5@$A
                I RRV mi je najbolja drugarica %QWT&amp;W
                Eee, a gdje je LL? @(*6sd$%
                [/quote]
                Rekao sam toliko za sada,nisam mogao jos da mu nadjem ulogu,ali ne morate vi po mojim ulogama,mozete vi kako hocete da promenite.
                sigpic

                Comment


                • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                  Razmislicemo o tvojim idejama, meni odgovara ovako kako je sad h5g6k8

                  Ps. Zar ti nisi u skoli? %QWT&amp;W
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                    [quote author=Miss Poison link=topic=2630.msg201539#msg201539 date=1290419241]
                    Razmislicemo o tvojim idejama, meni odgovara ovako kako je sad h5g6k8

                    Ps. Zar ti nisi u skoli? %QWT&amp;W
                    [/quote]
                    Ne,idem popodne ove nedelje. @(*6sd$%
                    Dogovori se sa RRV mozda imate neku bolju kombianciju uloga.I nemojte nekoga da zaboravite. $#^%RT
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                      .. Iiiii necemo! h5g6k8 Nikoga da zaboravimo, na to mislim h5g6k8
                      Mistakes make us who we are.

                      Comment


                      • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                        [quote author=Miss Poison link=topic=2630.msg201541#msg201541 date=1290419527]
                        .. Iiiii necemo! h5g6k8
                        [/quote]
                        Ovu temu sam smisljao kako treba oziveti i uspeo sam izgleda.Zvezdicu i Jagodicu isto stavi jer za sada je mali broj zenskih likova. h5g6k8
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                          Svaka cast, bas si me animirao da radim nesto drustveno korisno h5g6k8
                          Vidjecemo, ne mogu zaista sad, ali napravicu spisak likova, izvrsim konsultacije sa RRV, i onda dajem tebi da vidis da li ti se svidja.. @(*6sd$%
                          Mistakes make us who we are.

                          Comment


                          • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                            [quote author=Miss Poison link=topic=2630.msg201543#msg201543 date=1290419753]
                            Svaka cast, bas si me animirao da radim nesto drustveno korisno h5g6k8
                            Vidjecemo, ne mogu zaista sad, ali napravicu spisak likova, izvrsim konsultacije sa RRV, i onda dajem tebi da vidis da li ti se svidja.. @(*6sd$%
                            [/quote]
                            Deal! @(*6sd$%
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                              HHhaha letece ovde opomene $#^%RT

                              Pa moja uloga nije nesto velika +-*^%*

                              Vladan mi cale a jinxy majka &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] a jos mi Krle brat a ja navijam za Juve a on za Inter *T_*@SR Pa gde nas dvojicu spoji? &amp;*#GI(]

                              Malo razradi ovo i bice bolje
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                                Ovde vam bas veselo $#^%RT $#^%RT

                                Samohrani otac sa dachom i duletom ahahhaha &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X