Announcement

Collapse
No announcement yet.

Newcastle United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PARDEW: "MI IMAMO NAJBOLjE NAVIJAČE NA SVETU"


    Newcastle United je otvorio kapije St James' Park-a, gde su navijači pohrlili, njih preko 7000, kako bi prisustvovali treningu svojih ljubimaca.

    Alan Pardew je izjavio, da je ovo za njega bio super dan i da je prosto neverovatno, da na trening dođe 7000 navijača.

    "Mi imao najbolje navijače na svetu i uopšte me nije sramota da to i izjavim" - izjavio je Alan Pardew posle današnjeg treninga.

    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

    Comment


    • Ako u Ponedeljak dobiju Stoke ili bar bod otkinu bice veliki rezultat , imam neki osecaj da bi Newcastle ove sezone mogao do 4 pozicije , ne moraju uvek pare da odredjuju prve timove , Newcastlovi igraci ostavljaju srce na terenu
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Newcastle u ponedeljak protiv Stoke-a ide na pobedu. Međutim, Stoke je odličan na domaćem terenu, tako da bih ja bio zadovoljan i sa bodom.
        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

        Comment


        • STOKE CITY - NEWCASTLE UNITED


          U okviru desetog kola Premier League, Newcastle United putuje u Stoke-on -Trent, gde će snage odmeriti sa ekipom Stoke City. Meč se igra u ponedeljak na Britannia Stadium, sa početkom u 8pm (GMT).

          NUFC: Shola Ameobi i Mike Williamson neće nastupati zbog povrede. Pod velikim znakom pitanja su Cheik Tiote i Leon Best, dok će Steven Taylor nastupati sa zaštitinom maskom, zbog loma nosa.

          Sudija: Mike Dean


          Potters v Magpies - poslednjih pet mečeva:

          2010/11 lost 0-4
          2008/09 drew 1-1 Carroll
          2007/08 drew 0-0 (FAC)
          1995/96 won 4-0 (LC) Beardsley 2, Ferdinand, D.Peacock
          1989/90 lost 1-2 K.Scott

          Meč DIREKTNO na SPORTKLUB-u sa početkom u 21h (CET).
          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

          Comment


          • DEMBA BA PONOVO POSTIGAO TRI GOLA

            STOKE CITY - NEWCASTLE UNITED 1 : 3



            Newcastle United je slavio na Britannia Stadium, pobedivši Stoke City rezultatom 1:3. Trostruki strelac za Necastle United i glavna figura meča bio je Demba Ba.

            Alan Pardew je na Britannia Stadium izveo sledećih XI: Krul, Simpson, S Taylor, Coloccini, R Taylor; Obertan, Cabaye Guthrie, Gutierrez, Best, Ba.

            Odmah se videlo da su igrači Newcastle United-a ušli u meč sa većom željom da pobede.

            Demba Ba je načeo Stoke City, pogotkom glavom, već u 12. minutu. Bio je to mat u četiri poteza. Krul je daleko ispucao loptu, koju Best prosleđuje ka desnom boku do Obertan-a. Gabriel je uputio upotrebljiv centaršut na peterac, gde je glavu postavio Demba Ba, koji hvata Begovića na krivoj nozi i lopta je u mreži, za 0:1, minut 12. Ba upućuje pogled prema navijačima Stoke-a, koji su mu zviždali, jer pre West Ham-a nije potpisao za njih, iako je bio na medicinskim pregledima.

            Nešto kasnije i Stoke preti preko Etherington-a, koji je pokušao udarcem sa distance, ali Kruj je siguran.

            Međutim, Newcastle United u 40. minutu duplira prednost i ponovo je strelac Demba Ba. Coloccini je izneo loptu na protivničku polovinu, gde je na ivici šesnaesterca uočio Demba Ba-u. Ovaj je loptu glavom prosledio do Best-a, koji se nalazio na desetak metara od gola, iskosa sa desne strane. Best je možda i pokušao da šutira ka golu, ali na sreću, to je uradio vrlo loše i lopta nekako stiže do Ba-e, koji je sa peterca ubacuje u nebranjeni deo mreže, za 0:2, minut 40. Ba gol proslavlja u zagrljaju sa Steven Taylor-om.


            Poluvreme: 0 : 2


            U nastavku igre, Newcastle United se fokusirao na čuvanje svog gola.

            Domaći su imali punu vreću trikova, prilikom izvođenja auta, koje je izvodio čuven po tome Delap, ali nisu uspeli ništa konkretno da urade. Mora se istaći, da je u Ryan Taylor slično Delap-u, izvodio aute.

            I baš kada se činilo, da će Newcastle uspeti da sačuva svoju mrežu, u svom šesnaestercu Ba nehotice gura Crouch-a, koji lako pada i sudija Mike Dean dosuđuje jedanesterac za domaće. Sigurnim udarcem po sredini gola, Walters smanjuje na 1:2, minut 75. Bude se i navijači Stoke-a.

            Međutim, u 81. minutu, sudija Mike Dean ponovo pokazuje na belu tačku, ovoga puta na drugoj strani terena. Naime, Huth je u svom petercu odgurnuo Best-a i sudija Dean je tu situaciju okarakterisao kao jedanesterac. Siguran izvođač jedanesterca bio je Demba Ba, koji je kompletirao svoj novi hat-trick u dresu Newcastle United-a, postavivši konačan rezultat 1:3.

            Do kraja meča, mogao se i Obertan upisati u strelce, ali je on sa desetak metara šutirao pored gola.


            Konačan rezultat: 1 : 3


            NUFC: Krul; Simpson, S Taylor, Coloccini, R Taylor; Obertan, Cabaye (Perch 78), Guthrie (Gosling 90), Gutierrez; Best (Sammy Ameobi 87), Ba.
            Subs n/u: Elliot, Santon, Marveaux, Ben Arfa.

            STOKE: Begovic; Wilkinson, Shawcross (Upson 19), Woodgate, Wilson (Huth 41); Pennant, Delap, Whelan, Etherington (Jones 68); Walters, Crouch.
            Subs n/u: Sorensen, Whitehead, Palacios, Jerome

            Man of the Match: Demba Ba

            Sudija: Mike Dean (dva lako dosuđena penala za svaku ekipu)

            Gledalaca: 26,564

            P.S.
            Posle deset kola nalazimo se na trećem mestu sa 22 boda. Nemamo poraz u Premier League. Odlično smo odigrali ovaj meč. Već u subotu igramo na St James' Park-u sa Everton-om, Naravno, idemo na pobedu, ali dobar je i bod, protiv uvek neugodnog Everton-a.

            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

            Comment


            • Kako sam bio pametan kad sam ga ubacio u fantasy tim

              strasan igrac,stvoren za Premijer ligu.

              Comment


              • GABRIEL OBERTAN MESEC DANA VAN TERENA


                Krilni igrač Newcastle United-a Gabriel Obertan, je na jednom od treninga, povredio prst na nozi. Ova povreda će ga od terena odvojiti mesec dana.

                Bez brige navijači Newcastle-a. Imamo mi Ben Arfa-u, Marveaux-a, Guthrie-a i Gosling-a, koji mogi da igraju na poziciji desnog krila.

                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                Comment


                • Citao sam Mags tvoje postove sada u ovoj temi od pocetka sezone , jednom si spomenuo da od odlaska Carrolla vi niste doveli niti jedno zvucno pojacanje , znam da ce zvucati sasavo ali sta ce vam ? Demba Ba igra bolje i zabija vise nego Carroll , da li se slazes sa mnom ? Igra odlicno , dva puta je hat-trick napravio , Cabaye je strasan igrac i jos par pojedinaca , nasmijao sam se sada na Bartonovu izjavu da Newcastle nema ambicije QPR ih sigurno ima
                  Dobar Newcastle ,niko ovo nije ocekivao ,samo da potraje
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ma Barton je cuven po svojim izjavama, ne zaboravimo da je on treci najbolji vezni igrac u ligi... Bas mi je drago sto je on otisao, nikad mi se nije svidjao, arogantan, i veoma prljav igrac, sad Njukasl ima vise vrzine u tom veznom redu, dosta su bolji, cak fantasticni i moglo bi ovo potrajati... Demba Ba je zaista fantastican napadac, on je to odavno u Hofenhajmu radio, ovde samo potvrdjuje kakva je klasa u pitanju...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ma Cabaye je za Bartona izmislio fudbal a cini mi se da na istoj poziciji igraju
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Pođimo redom. Dok su u Newcastle-u igrali Carroll, Barton i Nolan, cela igra se bazirala oko njih. Setimo se samo Barton-ovih dugih lopti na Carroll-a i golova glavom ili spuštanja glavom istih tih lopti, za Nolan-ove golove. Dakle, tako je tada NUFC igrao.

                        Danas, Newcastle igra potpuno drugačije. Potencira se igra kratkih pasova, gde je Cabaye glavna osovina. Igra po bokovima nam je takođe došla do izražaja jer Jonas i Obertan odlično odrađuju posao. Baš kada mora, igra se dugim loptama na Besta ili na Ba-u.


                        Miko, slažem se sa tobom da u ovakvom Newcastle-u Carroll i nije potreban i tek sada se vidi da je onih 35 miliona funti bio odličan posao. Što se Barton-a tiče, pričao sam ja svima, da ako Cabaye odigra tri dobre tekme, svi ćemo Barton-a zaboraviti, kao da nije ni postajao. To se i desilo.

                        Žao mi je jedino što je iz ekipe otišao Jose Enrique, ali to je moralo da se dogodi, jer on sebe više nije video u dresu Newcastle-a.

                        Još samo jedna stvar. Dok je kapiten ekipe bio Nolan, on i Barton su imali veliki uticaj na ostatak ekipe, ali su njih dvojica pravili haos u svlačionici i sprdali se sa svima, u neku ruku , pravili i razdor. Obojica su prodani, za novog kapitena postavljen je Fabricio Coloccini i gle čuda, svi ga slušaju, ali baš svi. Newcastle United odjednom igra odlično. Mene ovo ne iznenađuje, jer su ostali momci koji se bore i izgaraju na terenu za crno-beli dres. Znam da će Newcastle morati jednom i da izgubi, ali molim se Bogu, da ova serija nepobedivosti što duže potraje.

                        TOON TOON BLACK AND WHITE ARMY!!!
                        Last edited by Mags Serbia; 04-11-11, 21:50.
                        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                        Comment


                        • NEWCASTLE UNITED - EVERTON


                          U jedanaestom kolu Premier League, Newcastle United na svom St James' Park-u dočekuje Everton. Meč se igra u subotu sa početkom u 12.45pm (GMT).

                          NUFC: Mike Williamson i Shola Ameobi su još uvek povređeni, Pod znakom pitanja je Cheik Tiote. Gabriel Obertan ima infekciju nožnog prsta koja će ga od terena odvojiti četiri nedelje, što širom otvara vrata Marveaux-u da se nađe u startnih XI.

                          Sudija: Andre Marriner


                          Toffees @ SJP - Premier years:

                          2010/11 Lost 1-2 Best
                          2008/09 Drew 0-0
                          2007/08 Won 3-2 Butt, Emre, Owen
                          2006/07 Drew 1-1 Ameobi
                          2005/06 Won 2-0 Solano 2
                          2004/05 Drew 1-1 Bellamy
                          2003/04 Won 4-2 Bellamy, Dyer, Shearer 2
                          2002/03 Drew 3-3 Dyer 2, OG (LC - lost on penalties)
                          2002/03 Won 2-1 Shearer, Bellamy
                          2001/02 Won 6-2 Shearer, Cort, O'Brien, Solano 2, Bernard
                          2000/01 Lost 0-1
                          1999/00 Drew 1-1 Shearer
                          1998/99 Lost 1-3 Shearer
                          1998/99 Won 4-1 Ketsbaia 2, Shearer, Georgiadis (FAC)
                          1997/98 Won 1-0 Lee
                          1996/97 Won 4-1 Ferdinand, Lee, Shearer, Elliott
                          1995/96 Won 1-0 Ferdinand
                          1994/95 Won 2-0 Fox, Beardsley
                          1993/94 Won 1-0 Allen

                          Meč DIREKTNO na SPORTKLUB-u + sa početkom u 13.45h (CET).
                          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                          Comment


                          • Originally posted by Mags Serbia View Post
                            Pođimo redom. Dok su u Newcastle-u igrali Carroll, Barton i Nolan, cela igra se bazirala oko njih. Setimo se samo Barton-ovih dugih lopti na Carroll-a i golova glavom ili spuštanja glavom istih tih lopti, za Nolan-ove golove. Dakle, tako je tada NUFC igrao.

                            Danas, Newcastle igra potpuno drugačije. Potencira se igra kratkih pasova, gde je Cabaye glavna osovina. Igra po bokovima nam je takođe došla do izražaja jer Jonas i Obertan odlično odrađuju posao. Baš kada mora, igra se dugim loptama na Besta ili na Ba-u.


                            Miko, slažem se sa tobom da u ovakvom Newcastle-u Carroll i nije potreban i tek sada se vidi da je onih 35 miliona funti bio odličan posao. Što se Barton-a tiče, pričao sam ja svima, da ako Cabaye odigra tri dobre tekme, svi ćemo Barton-a zaboraviti, kao da nije ni postajao. To se i desilo.

                            Žao mi je jedino što je iz ekipe otišao Jose Enrique, ali to je moralo da se dogodi, jer on sebe više nije video u dresu Newcastle-a.

                            Još samo jedna stvar. Dok je kapiten ekipe bio Nolan, on i Barton su imali veliki uticaj na ostatak ekipe, ali su njih dvojica pravili haos u svlačionici i sprdali se sa svima, u neku ruku , pravili i razdor. Obojica su prodani, za novog kapitena postavljen je Fabricio Coloccini i gle čuda, svi ga slušaju, ali baš svi. Newcastle United odjednom igra odlično. Mene ovo ne iznenađuje, jer su ostali momci koji se bore i izgaraju na terenu za crno-beli dres. Znam da će Newcastle morati jednom i da izgubi, ali molim se Bogu, da ova serija nepobedivosti što duže potraje.

                            TOON TOON BLACK AND WHITE ARMY!!!
                            U potpunosti se slazem , Nolan,Barton i Carroll su bili dobri igraci ali Cabaye,Demba Ba i Kolocini su mi dobra osovina , imate odlicne igrace i od ove sezone mi je Newcastle ubedljivo omiljeni tim u Engleskoj , nadam se da ce dobiti Evertona , ima materijala za to , Demba Ba ponovo hat-trick
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Nadam se pobedi, al dobar je i bod protiv uvek neugodonog Everton-a.
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • Ja se bas ne bih zadovoljio bodom jer Newcastle mora da pobedjuje u ovom trenutku jer ima teske meceve , ako izvuku 3 boda , bice kapa dole
                                Ostaje nam da gledamo , nadam se da ce pobediti , sretno im i tebi kao navijacu
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X