Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Premier league 2010/2011 season

    City-ju sredina skripi treba im pravi srednji igrac,kreativac,a oni imaju jaju,berija i de jonga koji samo vrse destrukciju protivnicke igre.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: Premier league 2010/2011 season

      Totenhem se igra sa 10 igraca Sitija,ali 1 ih zaebava *T_*@SR
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Odg: Premier league 2010/2011 season

        [quote author=manda link=topic=2627.msg155338#msg155338 date=1281789584]
        City-ju sredina skripi treba im pravi srednji igrac,kreativac,a oni imaju jaju,berija i de jonga koji samo vrse destrukciju protivnicke igre.
        [/quote]
        Treba malo vise slobode Silvi.Mozda da ide malo vise u sredinu.

        Kolarov ima bas dosta prostora po toj levoj strani,ali ne zna da ga iskoristi.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Odg: Premier league 2010/2011 season

          [quote author=manda link=topic=2627.msg155338#msg155338 date=1281789584]
          City-ju sredina skripi treba im pravi srednji igrac,kreativac,a oni imaju jaju,berija i de jonga koji samo vrse destrukciju protivnicke igre.
          [/quote]
          Upravo to sam i ja pomislio kad sam video formaciju, morao bi u timu da bude Ireland, mada osim njega i mozda malog Mike Johnson-a ja ne vidim nijednog takvog igraca u njihovoj ekipi.
          Neverovatno je da ekipa sa toliko igraca i toliko novca nema klasicnog plejmejkera.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Odg: Premier league 2010/2011 season

            ovaj shity je smijesna ekipa...ako oni osvoje titulu ove sezone ja cu da lajem na sred trga u PG $#^%RT
            It's not just a club - It's a history It's not only a victory - It's passion They're not just players - They are legends

            Comment


            • Odg: Premier league 2010/2011 season

              I pored tolikih defanzivaca ne mogu da se odbrane, ne vjerujem da ce izdrzati do kraja,plus ovaj Kompany samo sto nije dobio crveni samo mase rukama . Sumnjam da ce Silva ikada uspjeti u EPL (%fsd%&j

              Comment


              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                Brutalno dobra utakmica &8@^J
                Tot'nam je zasluzio da vodi bar 2:0,Bale majstor &+I}\
                Nemam rijeci kojim bih opisao sta je branio Hart u prvom poluvremenu &8@^J
                sigpic

                Comment


                • Odg: Premier league 2010/2011 season

                  Aaaaa extra utakmica,registorovao sam se da pohvalim mog dragogo komentara,nzm kako se zove ali sam ga uvjek pratio na tenis, izuzetno je dbr @(*6sd$%

                  Comment


                  • Odg: Premier league 2010/2011 season

                    Pozdrav i dobrodosao,nadam se da ce ti biti prijatno na forumu,a ako vec pratis tenis posjeti i taj pdf (*#^R^
                    Komentator se zove Nebojsa Viskovic %QWT&W
                    Sad ce City da se probudi 7@$**
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Premier league 2010/2011 season

                      Zigic i Milijas pocinju s klupe

                      Comment


                      • Odg: Premier league 2010/2011 season

                        Naravno da su "pevci" zaslužili 3 boda, ali ipak ne treba da budu skroz nezadovoljni ni remijem, jer posle onakvog prvog poluvremena u drugom je moglo da ih snađe isto što i nas protiv Australije.Toga sam se i plašio u pauzi između 2 poluvremena, ali srećom nije se dogodilio.

                        Comment


                        • Odg: Premier league 2010/2011 season

                          Sjajna utakmica,nema sta,steta sto Tott'nam nije dosao do sva tri boda posto su to zasluzili danas.Hart nije dozvolio da mu daju gol $#^%RT
                          Strasnu utakmicu su odigrali Assou-Ekotto i Bale &+I}\
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Premier league 2010/2011 season

                            Kako igra Aston Villa, prava bajka


                            Ashley Young &^@4( &^@4(
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Odg: Premier league 2010/2011 season

                              Haha smesni totenhem nije uspeo da dobije rastimovani city

                              Inace,onaj Hart je stvarno zmaj,covek je skinuo je jedno 5 zicera.

                              Dallee brate,ti ne samo da navijas za nadala nego i ostavljas poruke tipa: Ashley Young &amp;^@4( &amp;^@4( *T_*@SR

                              Comment


                              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                                Villa razvalila West Ham, daj Boze da ostanu Young i Milner, bicemo opasni ove sezone. #&amp;^4A

                                A, sta tek Blackpool uradi Wigan-u... &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X