Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Premier league 2010/2011 season

    Ne volim ove gluposti uzimati kao neko mjerilo,ali kada je ovolika razlika u cijeni,zasto da ne uzmem
    http://www.transfermarkt.de/de/micha...88.html-cijena Essien-a
    http://www.transfermarkt.de/de/darre...47.html-cijena Fletcher-a
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Re: Premier league 2010/2011 season

      [quote author=muchosgracias link=topic=2627.msg210566#msg210566 date=1291548883]
      [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg210560#msg210560 date=1291547815]
      E sad ga pretjera vala,cuj Alonso,Yaya Toure,Pirlo bolji od Essien-a,a Fletcher-a ne spominjem jer ne mogu vjerovati da si ga usporedio sa Lampardom i Essienom.
      [/quote]
      A jer nisu bolji? Essien je fizicka snaga, nista vise. Takticki nije najbolji, o mentalih mogucnosti se nora uopste pricati, pod pritisak je jedan veliki prosek kao sto se videlo u polufinalu LS sa Barcelonom kad je ruku na srce zabio jedan elektrican pogodak, ali u zadnjim minutama je bio potpuno izgubljen. Valja reci da su sve to razliciti profili igraca, ali kad vec ih uporedjivamo, oni su bolji od Essiena u to sto rade u odnosu na to sto Essien radi.
      Nisam rekao da je Fletcher bolji, ali je tu negde. Da se vratimo unazad, sta je vezni red Chelsea radio, a Unitedov nije? Osim golova Lamparda sa penala.
      [/quote]

      Znaci Lampard je dao 130 golova u PL sa penala? Osmi je strelac u istoriji PL jer je izvodio penale? A koji to strelci nisu izvodili penale?
      Inace jedini aktivan igrac ispred njega je Owen. Drugi je najbolji asistent PL, ispred njega je 5 godina stariji Giggs.
      Sto se tice Essiena slazem se u svemu sto si rekao, covek nikad nije niti ce imati tehniku i kreativnost. On je igrac da se zaleti sa loptom i ako uspe da je iskontrolise onda ce napraviti haos u protivnickoj odbrani i eventualno ce se nesto desiti.
      U svakom slucaju navesti Fletchera kao igraca istog ranga je cista budalastina, on je industrijalac, koji pomaze ekipi samo ako ta ekipa ispred ima jednog C.Ronalda koji da im sam resava utakmice, pa je onda korisno imati Fletchera u ekipi, a posto nem CR-a, onda Fletcherov doprinos nista ne znaci. Ako mene pitas glupo je uopste porediti Xavia/Iniestu i Lamparda, ili Pirla/ Xabia Alonsa i Lamparda, prosto nisu isti tipovi igraca, tu je vise pitanje koji stil igre zelis da nametnes, pa prema tome se odlucis za igraca, a ne koji je bolji. U fudbalu moze da se pobedi na najrazlicitije nacine, dokaz su suste suprotnosti Guardiola i Mourinho, dva poslednja osvajaca LS. Kaka takodje nije isti tip igraca, jel si ga nekad video u defanzivi? I samo me zanima koji su to kvaliteti Yaye Tourea, jer ako si njega naveo u istom rangu, onda odmah tu da uvrstimo Khediru, G. Barry, ceo vezni red Tottenhema (bez krila naravno), T. Mottu, Gaga, Maskerana, Milnera, De Jonga i svakog veznog igraca kojeg se setimo. Jos nesto: sto se tice ove sezone ne mozemo da znamo koliko je dobar ili los Lampard, odigrao je dve i po utakmice, dao jedan gol, promasio penal i mozda ima jednu asistenciju.

      Comment


      • Re: Premier league 2010/2011 season

        Ako je Fletcher u rangu s Essienom , ja sam u rangu s Messiem ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Re: Premier league 2010/2011 season

          [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg210583#msg210583 date=1291549970]
          Ne volim ove gluposti uzimati kao neko mjerilo,ali kada je ovolika razlika u cijeni,zasto da ne uzmem
          http://www.transfermarkt.de/de/micha...88.html-cijena Essien-a
          http://www.transfermarkt.de/de/darre...47.html-cijena Fletcher-a
          [/quote]
          Jel znas neki klub koji bi dao tolko para za Essien? Verovatno City, ali do sad nisu pokazali da su zainteresirani za Essien. To nesto govori. Nijedan durgi klub uopste ne bi razmislio o tome. Cak kad odemo jos malo dalje, nijedan klub uopste nije pokazao interes oko Essiena kao igrac Chelsea. Sto opet, nesto govori.

          Comment


          • Re: Premier league 2010/2011 season

            [quote author=nucle0 link=topic=2627.msg210585#msg210585 date=1291550671]
            Znaci Lampard je dao 130 golova u PL sa penala? Osmi je strelac u istoriji PL jer je izvodio penale? A koji to strelci nisu izvodili penale?
            Inace jedini aktivan igrac ispred njega je Owen. Drugi je najbolji asistent PL, ispred njega je 5 godina stariji Giggs.
            Sto se tice Essiena slazem se u svemu sto si rekao, covek nikad nije niti ce imati tehniku i kreativnost. On je igrac da se zaleti sa loptom i ako uspe da je iskontrolise onda ce napraviti haos u protivnickoj odbrani i eventualno ce se nesto desiti.
            U svakom slucaju navesti Fletchera kao igraca istog ranga je cista budalastina, on je industrijalac, koji pomaze ekipi samo ako ta ekipa ispred ima jednog C.Ronalda koji da im sam resava utakmice, pa je onda korisno imati Fletchera u ekipi, a posto nem CR-a, onda Fletcherov doprinos nista ne znaci. Ako mene pitas glupo je uopste porediti Xavia/Iniestu i Lamparda, ili Pirla/ Xabia Alonsa i Lamparda, prosto nisu isti tipovi igraca, tu je vise pitanje koji stil igre zelis da nametnes, pa prema tome se odlucis za igraca, a ne koji je bolji. U fudbalu moze da se pobedi na najrazlicitije nacine, dokaz su suste suprotnosti Guardiola i Mourinho, dva poslednja osvajaca LS. Kaka takodje nije isti tip igraca, jel si ga nekad video u defanzivi? I samo me zanima koji su to kvaliteti Yaye Tourea, jer ako si njega naveo u istom rangu, onda odmah tu da uvrstimo Khediru, G. Barry, ceo vezni red Tottenhema (bez krila naravno), T. Mottu, Gaga, Maskerana, Milnera, De Jonga i svakog veznog igraca kojeg se setimo. Jos nesto: sto se tice ove sezone ne mozemo da znamo koliko je dobar ili los Lampard, odigrao je dve i po utakmice, dao jedan gol, promasio penal i mozda ima jednu asistenciju.
            [/quote]
            U svakoj recenici na pocetku napisao si PL. To je to sto govorim, Lampard je strasan strelec Premier Lige. Bio je strasan strelac, verovatno je bolje reci. Ali nije bio, nije sad, i nece ni biti nesto osobito na svetskoj sceni.
            Fletcher industrijalac, a sta je Essien? Hajde Lampard, ali ako je on glavni kreativac Chelsea, valja ga usporedjivati sa Pirlo, Xavi, Iniesta, Messi, Kaka, itd...mada su sve to razliciti igraci kao sto si rekao. I kad usporedis karakteristike Lamparda sa ovih koji sam nabrojao, u takvom drustvo on je industrijalac. Tacno, ne mozemo da znamo za ove sezone, ali je vrlo jasno da je Lampard, bio kakav bio, proslost.
            I sad ce opet neko da kaze, pa sta ti zelis, perfekciju u Chelsea, to nije moguce ili ne znam sta. I opet cemo se vratiti na pocetku, da imamo razlicite kriterije. Da se moj kriterij zove - najbolji u svetu. A kriterij neke ostale se zove - Zilina. *%@(D!RY-

            Comment


            • Re: Premier league 2010/2011 season

              [quote author=Dale link=topic=2627.msg210588#msg210588 date=1291551366]
              Ako je Fletcher u rangu s Essienom , ja sam u rangu s Messiem ..
              [/quote]
              Onda si ti Cristiano Ronaldo.

              Comment


              • Re: Premier league 2010/2011 season

                Ne , ja sam Xavi, ali samo pod uslovom da je Fletcher u rangu s Essienom ..

                Vidis li da si jedini ti takvog misljenja , svi ostali kazu da je to nevjerovatno sto si rekao .


                Jeste Fletcher dobar igrac , jako , ali ipak po meni je Essien mnogo , mnogo bolji %QWT&amp;W
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Re: Premier league 2010/2011 season

                  Nije tacno, Fletcher i Esien su tu negde u istom rangu
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: Premier league 2010/2011 season

                    [quote author=Dale link=topic=2627.msg210618#msg210618 date=1291553743]
                    Jeste Fletcher dobar igrac , jako , ali ipak po meni je Essien mnogo , mnogo bolji %QWT&amp;W
                    [/quote]
                    Pitao sam pre, verovatni nisam tebi replicirao tad, pa cu te sada isto pitati: Sta je to u cemu je Essien bolji nego Fletchera? Ja to ne vidim, to ne vidi ni -dacha-. Dajte ljudi, prosvetlite nas.

                    Comment


                    • Re: Premier league 2010/2011 season

                      [quote author=muchosgracias link=topic=2627.msg210599#msg210599 date=1291552779]
                      U svakoj recenici na pocetku napisao si PL. To je to sto govorim, Lampard je strasan strelec Premier Lige. Bio je strasan strelac, verovatno je bolje reci. Ali nije bio, nije sad, i nece ni biti nesto osobito na svetskoj sceni.
                      Fletcher industrijalac, a sta je Essien? Hajde Lampard, ali ako je on glavni kreativac Chelsea, valja ga usporedjivati sa Pirlo, Xavi, Iniesta, Messi, Kaka, itd...mada su sve to razliciti igraci kao sto si rekao. I kad usporedis karakteristike Lamparda sa ovih koji sam nabrojao, u takvom drustvo on je industrijalac. Tacno, ne mozemo da znamo za ove sezone, ali je vrlo jasno da je Lampard, bio kakav bio, proslost.
                      I sad ce opet neko da kaze, pa sta ti zelis, perfekciju u Chelsea, to nije moguce ili ne znam sta. I opet cemo se vratiti na pocetku, da imamo razlicite kriterije. Da se moj kriterij zove - najbolji u svetu. A kriterij neke ostale se zove - Zilina. *%@(D!RY-
                      [/quote]

                      Pa s obzirom da je Lampard igrao samo u PL, i ne mogu nista drugo da napisem. Na zalost ne mogu da nadjem statisticke podatke iz LS prethodnih godina, ali dao je Lampard dvadesetak golova tu. I ne znam kako mozes da kazes da vise nije sto je bio kad je prosle sezone dao 27 golova u svim takmicenjima, nadji mi pet veznih igraca (nemoj da mi navodis Ronalda, Messia i slicne molim te) koji su dali preko deset, pa mi onda nadji ako mozes jos makar jednog koji je dao preko 20, a ako i to uspes onda i nadji nekoga ko je to uradio 6 sezona za redom. Znaci ako je prosle sezone bio tako dobar ne mozemo da kazemo da vise nije sto je bio. Ove sezone ne igra zbog povrede, ja ne tvrdim da ce on ove sezone opet dati 20+ golova, to ce biti tesko s obzirom da ce u najboljem slucaju igrati 5/6 meseci umesto 9, ali dok ga ne vidimo ove sezone ne moze da damo ocenu o njemu.
                      Sto se tice Fletchera ako neko moze ovde da objasni cime je on zasluzio da bude uvrsten u idealnu postavu PL prosle sezone, dao je 4 gola u sezoni (isto kao A. Cole -levi bek, koji je propustio par meseci zbog povreda i samo jedan vise od Essiena koji je odigrao cak 14 utakmica) i imao 7 asistencija, a Lampard koji nije bio u postavi je dao 22 gola i imao 17 asistencija. Meni to bas nije logicno al ajde. Moj kriterijum je takodje najbolje na svetu, ja ni u jednom trenutku ovde ne dizem celu ekipu Chelsea, samo Lamparda, koji je tu najvazniji igrac, vazniiji i od Drogbe i od Terrya, i igrac koji bi bez problema usetao u bilo koji tim na svetu. Jos mi nisi dao argumente za Yayu Tourea. Ja sam sve obrazlozio,

                      Comment


                      • Re: Premier league 2010/2011 season

                        [quote author=nucle0 link=topic=2627.msg210628#msg210628 date=1291554720]
                        Pa s obzirom da je Lampard igrao samo u PL, i ne mogu nista drugo da napisem. Na zalost ne mogu da nadjem statisticke podatke iz LS prethodnih godina, ali dao je Lampard dvadesetak golova tu. I ne znam kako mozes da kazes da vise nije sto je bio kad je prosle sezone dao 27 golova u svim takmicenjima, nadji mi pet veznih igraca (nemoj da mi navodis Ronalda, Messia i slicne molim te) koji su dali preko deset, pa mi onda nadji ako mozes jos makar jednog koji je dao preko 20, a ako i to uspes onda i nadji nekoga ko je to uradio 6 sezona za redom. Znaci ako je prosle sezone bio tako dobar ne mozemo da kazemo da vise nije sto je bio. Ove sezone ne igra zbog povrede, ja ne tvrdim da ce on ove sezone opet dati 20+ golova, to ce biti tesko s obzirom da ce u najboljem slucaju igrati 5/6 meseci umesto 9, ali dok ga ne vidimo ove sezone ne moze da damo ocenu o njemu.
                        Sto se tice Fletchera ako neko moze ovde da objasni cime je on zasluzio da bude uvrsten u idealnu postavu PL prosle sezone, dao je 4 gola u sezoni (isto kao A. Cole -levi bek, koji je propustio par meseci zbog povreda i samo jedan vise od Essiena koji je odigrao cak 14 utakmica) i imao 7 asistencija, a Lampard koji nije bio u postavi je dao 22 gola i imao 17 asistencija. Meni to bas nije logicno al ajde. Moj kriterijum je takodje najbolje na svetu, ja ni u jednom trenutku ovde ne dizem celu ekipu Chelsea, samo Lamparda, koji je tu najvazniji igrac, vazniiji i od Drogbe i od Terrya, i igrac koji bi bez problema usetao u bilo koji tim na svetu. Jos mi nisi dao argumente za Yayu Tourea. Ja sam sve obrazlozio,
                        [/quote]
                        27 golova, tacno. Jel mogu da dobijem imena protivnika kad je on zabijajo te golove? Aston Villa 4, Sunderland 3, i sve tako. Gde je bio kad je dosao Inter Milan? Propao u sredini. Sta me mene briga sto je Villi na Stamfordu zabio 4 golova kad je propao u utakmice sa Intera? Da li neko ga uopste zanima to sto Iniesta nije dao gol ceo SP? Svakako da ne, jer je covek zabio jedeni gol u finalu, kad je neko trebao da zabije. Lampard moze samo bildati statistike, mozda to ce biti njegov sledeci posao, statman kluba Chelsea-a.
                        Fletcher, verovatno je bio u postavi PL (opet Pl, a rekli smo da pricamo o svetskoj slici) zbog toga sto United je imao najbolja defanziva lige, ubedlivo najbolja, i pored toga sto su bili bez Ferdinand i Vidic veliki dio sezone dok je Chelsea kao druga defanziva lige imao Terry celu sezonu, Ivanovic na boku celu sezonu, jedan od Alex/Carvalho spreman celu sezonu.
                        E lepo, kad smo vec ustanovili da kad imamo kriterijum najbolje na svetu Chelsea je slaba ekipa, sad da razgledamo Lamparda. Rekao sam da je Lampard strasan strelac Premier Lige. I verovatno bi usao u svaki tim Premier Lige, osim Manchestera Uniteda, lepe reci Fergusona o Lampardu upravo u vreme nakon poraza u LS protiv Intera su pokazatelj kako je matori ironican i zna kad treba grizati. Ali NE u svaki tim na svetu. Covek nije brz, nema vrvnu tehniku u nogama - to ga automatski iskljucava iz Reala i Barcelone, pa i Arsenala. Oko ovih talijana, mozda tamo, ali konkretno sumnjam da bi usao u timu Milana. Mozda u proslosezonskom, u ovosezonskom vrlo tesko.

                        Zaboravio sam za Tourea. Covek je karpa i je fudbalski pametan za razliku od Essiena. Malo je teze komparirati ga sa Lampardom, ali mogu reci da je Yaya igrao kako treba protiv jakih protivnika, a Lampard uglavnom nije.

                        Comment


                        • Re: Premier league 2010/2011 season

                          Meni se cini da ti imas veoma selektivnu memoriju, odnosno istices samo one utakmcie koje odgovaraju tvom argumentu. Zaboravio si da kazes da je Lampard dao gol u finalu LS 2008, da je izveo onaj penal protiv Liverpoola u nedelji kad mu je umrla majka, to je bilo polu finale LS, da je dao dva gola u onoj ludoj utakmici sa Liverpoolom 4-4 ako se secas - 1/4 finale, da je dao gol Barci iz mrtvog ugla na Nou Campu (doduse utakmica u grupi). Istices da je Iniesta dao gol u finalu svetskog prvenstva i svaka mu cast na tome, ja inace ovde nijednom nisam osporavao Iniestu, niti Xavia, rekao sam da su drugaciji tip igraca od Lamparda, al kad si ih vec pomenuo gde su oni bili prosle godine protiv Intera? Nije dovoljno dobro 4 gola protiv Aston Ville, onda nisu dovoljno dobri ni Messiejvi hat-trickovi u spanskoj ligi protvi Mickey Mouse ekipa. Znaci Lamparad ne bi usao u ekipu Arsenala? Pa da zvuci logicno da Lampard cija ekipa 6 sezona za redom zavrsava ispred Arsenala ne moze da igra u Arsenalu, ili cija ekipa 8 godina za redom ide dalje u LS od Reala ne moze da igra u Realu. Igrao bi on lagano i u Barci, mada ne postoji nacin da to dokazem.
                          Jednostavno ja vise volim da gledam kontinuitet u toku sezone, a ne pojedinacne utamice, a i ako gledamo pojedinacne utakmice u LS mnogo je vise onih u kojima je Lampard doprinosio pobedama Chelsea nego onih poput utakmcie sa Interom.
                          Sto se tice Unitedove odbrane ove sezone npr Vidic i Ferdinand igraju sve utakmice pa je United primio 16 golova na 15 tekmi, znaci gol po mecu, sigurno necu reci da su zbog toga njih dvojica odjednom losi igraci, ali te stvari se prosto desavaju u fudbalu, ne postoji neka zagarantovana formula za uspeh.

                          Comment


                          • Re: Premier league 2010/2011 season

                            Mancini drzi sve pod kontrolom. *T_*@SR
                            Tevez V Mancini 04/12/2010
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Premier league 2010/2011 season

                              [quote author=nucle0 link=topic=2627.msg210705#msg210705 date=1291561509]
                              Meni se cini da ti imas veoma selektivnu memoriju, odnosno istices samo one utakmcie koje odgovaraju tvom argumentu. Zaboravio si da kazes da je Lampard dao gol u finalu LS 2008, da je izveo onaj penal protiv Liverpoola u nedelji kad mu je umrla majka, to je bilo polu finale LS, da je dao dva gola u onoj ludoj utakmici sa Liverpoolom 4-4 ako se secas - 1/4 finale, da je dao gol Barci iz mrtvog ugla na Nou Campu (doduse utakmica u grupi). Istices da je Iniesta dao gol u finalu svetskog prvenstva i svaka mu cast na tome, ja inace ovde nijednom nisam osporavao Iniestu, niti Xavia, rekao sam da su drugaciji tip igraca od Lamparda, al kad si ih vec pomenuo gde su oni bili prosle godine protiv Intera? Nije dovoljno dobro 4 gola protiv Aston Ville, onda nisu dovoljno dobri ni Messiejvi hat-trickovi u spanskoj ligi protvi Mickey Mouse ekipa. Znaci Lamparad ne bi usao u ekipu Arsenala? Pa da zvuci logicno da Lampard cija ekipa 6 sezona za redom zavrsava ispred Arsenala ne moze da igra u Arsenalu, ili cija ekipa 8 godina za redom ide dalje u LS od Reala ne moze da igra u Realu. Igrao bi on lagano i u Barci, mada ne postoji nacin da to dokazem.
                              Jednostavno ja vise volim da gledam kontinuitet u toku sezone, a ne pojedinacne utamice, a i ako gledamo pojedinacne utakmice u LS mnogo je vise onih u kojima je Lampard doprinosio pobedama Chelsea nego onih poput utakmcie sa Interom.
                              Sto se tice Unitedove odbrane ove sezone npr Vidic i Ferdinand igraju sve utakmice pa je United primio 16 golova na 15 tekmi, znaci gol po mecu, sigurno necu reci da su zbog toga njih dvojica odjednom losi igraci, ali te stvari se prosto desavaju u fudbalu, ne postoji neka zagarantovana formula za uspeh.
                              [/quote]
                              Nije to selektivna memorija, eto istakao bih Lamparda u finalu F.A. Cupa protiv Evertona pre dve sezone kao igrac odluke u velikoj utakmici proitv dobrog protivnika. Rekao si i sam, gol u finalu Lige Prvaka. Sta jos? Sada se ne mogu setiti. Mozda zbog toga sto se nema cega vise setiti.
                              Govoris mi o toj ludoj utakmici sa Liverpoola koja je bila jedna od najgorih u vidu kvaliteta koje sam gledao od vreme Ranieria pa sve do utakmice sa Sunderlandom. Cak ni debakl protiv Uniteda sa Scolariem na Old Trafordu nije bilo toliko bez kompasa. Ali hajde, dao je dva gola u cetvrtfinale Ligu Sampiona, da to uzmemo kao uspeh. Gde je trofej? Nema ga, jer ipak govorimo samo o jedno cetvrtfinale, nista vise. Utakmicu u grupi sa Barcelonom nemam nameru da komentiram, sala je sto si je uopste spomenuo.
                              Protiv Intera Xavi i Iniesta su bili tamo gde i Lampard, bog zna gde. Ali godinu ranije oni su zapecatili Manchester United u Rimu za trofej, zajedno sa taj Messi ciji hat-trickovi su bitni kao i Lampardovi, ali je Messi zapecatio sudbinu Uniteda u Rimu golom GLAVOM dok ga je VDS gledao sa podotvorenom ustom. A u to vreme Lampard sa svojim drugarima ironicno su pregazili Arsenal sa 4 - 1 na Emiratima u utakmici koja nije ih nosila ni gore ni dole na tabeli vec zakucani na drugom mestu.
                              To sto je Arsenal zavrsavao iza Chelsea godine unazad znaci da bi Lampard usao u njihov tim? Ne, to znaci da Arsenal mora da nadje neku prevenciju svih tih povreda, jer za topdjije je interesantnije videti Fabregas u 35 kola sezone kao sto su fanovi Chelsea gledali Lampard godine unazad nego videti Lamparda u timu Arsenala. Kud ide ekipa Chelsea u Ligi Sampiona? Polufinale? To vec postaje sramno, to nije uspeh. Uspeh je kad udjes jednu sezonu, kao Lion prosle. Hajde i drugu. Ali svako poluffinale dalje je sramota za sramotom. Bolje kao Real ili kao sto je Chelsea ispao prosle sezone, u prvoj nokaut rundi, bar su se nasocili ka Premier Lige, da su prosli bar do cetvrtfinala prosle sezone, ne bi osvojili ni F.A. Kup, kamoli Premier Ligu. A bili smo kod Lamparda, jer tako? E taj Lampard je nositelj igre jednog takvog tima, i ne mogu da razumem kako on moze biti igrac svetske klase.
                              A najvise volim da vidim kraj sezone, a Lampard kao glavni igrac Chelsea kao sto kazes, nikad nije odveo tim do najvisokih pocasti. Kao Ligu Sampiona. Kontinuitet je dobra stvar, zbog toga kazem da je on strasan strelec Premier Lige. Ali on nije svtska klasa upravo zbog utakmice kao ta protiv Intera. I nece biti, covek je vec u 34toj godini, i njegovo je proslo, sad moze da se iskoristi kao Nevilla u United, tu i tamo da igra utakmice i biti primer mladima.
                              Upravo tako, ne postoji zagarantovana formula za uspe u fudbalu. Ali kvalitet i balans ekipe mora postojati, oni su priamarna stvar za uspeh. Onda ide motivacija, sreca i sve ostalo. A Chelsea nema kvalitet, a jos manje balans ekipe, a Lampard je proslost.

                              Comment


                              • Re: Premier league 2010/2011 season

                                Chelsea treba jednog pravog kreatora igre,jer to nije ni Lampard ni Essien ni Mikel.Kod njih bi se odlicno uklopio recimo Modric,mada se prica da je sada i Chelsea puko finansijski.Essien je fenomenalan igrac o tome ne treba diskutovati,ali nikad nece biti ko Gerrard.Lampard nije toliko dobar koliko ga hvale.Reci da je on bolji od Gerrarda,Xavija,Pirla ili Fabregasa je smesno.Essien,takodje bolji igrac od Lamparda koji se gubi na terenu kad nema Essiena.Mentalno jak igrac i stabilan u bitnim mecevima,dao je dosta vaznih golova za Chelsea,ali nema to kao Gerrard da kad su svi najbitniji igraci povredjeni sem njega,vuce sve konce i resava meceve.Za svoju poziciju Lampard ne izvrsava dovoljno defanzivne zadatke,tu se previse oslanja na Essiena koji je tu car,mislim da bi morao vise i da trci s obzirom da je centralni vezni.U svakom slucaju,Lampard je jedan od igraca kojeg hvale vise nego sto je zasluzio.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X