Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Premier league 2010/2011 season

    Daleko od toga da je Newcastle ružan grad, čuo sam ga kad je to rekao a to je rekao verovatno pošto zna da je jedan od najvećih industrijskih centara u Engleskoj i pomislio je da je da je ružan grad. Ali evidentno je da nije dovoljno upućen bio mada ne treba dizati veliku frku oko toga @(*6sd$%
    Sad sam se informisao i ja i video sam da je postao pravi kulturni grad...

    Ali ne treba dizati veliku dramu oko toga, nije rekao za neki naš grad da je ružan @(*6sd$%
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: Premier league 2010/2011 season

      [quote author=MKSerbia link=topic=2627.msg200417#msg200417 date=1290291153]

      Ali ne treba dizati veliku dramu oko toga, nije rekao za neki naš grad da je ružan @(*6sd$%
      [/quote]

      Za mene je Newcastle naš (moj) grad. @(*6sd$%
      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

      Comment


      • Odg: Premier league 2010/2011 season

        [quote author=Mags Serbia link=topic=2627.msg200450#msg200450 date=1290293821]
        Za mene je Newcastle naš (moj) grad. @(*6sd$%
        [/quote]

        K'o za mene Milano, samo ko bi rekao za njega da je ružan grad &*#GI(] +*@WT*48*
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Odg: Premier league 2010/2011 season

          Blackburn-Aston Villa 2-0.
          Oba gola postigao Morten Gamst Pedersen. Pires debitovao za Aston Villu.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Odg: Premier league 2010/2011 season

            Tevez za vodstvo Citya 0-1 .


            Cim su tu Yaya , Kolo , Silva , Tevez i Barry City pocne da igra ;)
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Odg: Premier league 2010/2011 season

              1:0 za Siti. #$&amp;+|r

              Comment


              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                Konacno City koji zelim da gledam . &amp;8@^J


                Bravo momci , kakva golcina Zabalete za 0-2 ;)

                ma to su braca Toure , evo kad oni igraju , City igra skoro kao Barca ;)

                Yaya doktore &amp;8@^J , 0-3
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Odg: Premier league 2010/2011 season

                  0-3 %QWT&amp;W

                  Comment


                  • Odg: Premier league 2010/2011 season

                    Ovo je mozda najacih 11 koje City ima. Igraju kao Arsenal ili Barsa u najboljim danima. Jos da Kolarov da gol i da Mardaona privede onu plavusu i svima lepo. :fc-[
                    Macini dobio pesmicu od navijaca.
                    Hi comes from Italy........

                    Comment


                    • Odg: Premier league 2010/2011 season

                      Toliko ulozenih para po teoriji verovatnoce i zakonu trzista, ne moze da se ne isplati.
                      Cak je i Inter bio sampion italije, sto se merilo sa oko milijardu evra ulozenih u tim kroz godine Moratijeve vladavine.
                      Ako ne uvedu neki salary cap, kako se kojem Abdul Azis Malik El Abdulahu digne da trosi svoje na nafti mukotrpno zaradjene milijarde, ti ce biti sampioni.

                      Comment


                      • Odg: Premier league 2010/2011 season

                        Ako cemo iskreno City su idioti.Imaju gomilu para a ne znaju da sklope tim kako valja.Barry koji je 5 godina igrao levo krilo u Villi njima igra centralnog veznog.Dovode igrace za 20-30 miliona da bi sedeli na klupi.Inter je za duplo manje pare stvorio strasnu ekipu prosle godine koju sad Benitez upropastava svojim glupostima.Samo trose a nikakvog konkretnog rezultata.Pojma nemaju!
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Premier league 2010/2011 season

                          Zapest ce i oni u dugove,pa se valja onda izvlaciti,a vec su u prosloj godini u minusu od oko 100 miliona funti.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Odg: Premier league 2010/2011 season

                            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg201081#msg201081 date=1290368547]
                            Zapest ce i oni u dugove,pa se valja onda izvlaciti,a vec su u prosloj godini u minusu od oko 100 miliona funti.
                            [/quote]
                            Pazi sta ti kazem da ce se sad u ova sledeca 2 prelazna roka Liverpool odlicno pojacati.Imaju gazdu koji ima para ali ne na bacanje i koji zna da raspolaze sto je pokazao i u Red Soxima.Nece biti dovodjene mega zvezde vec perspektivni igraci koji ce biti placeni onoliko koliko vrede a za dovodjenje ce biti zaduzen covek koji je u Spurse doveo Berbatova,Modrica,Balea i ostatak Redknapove masinerije.Ne mogu nikako da se setim kako se zove.
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Premier league 2010/2011 season

                              Preziva se Connoli i ja ocekujem mnogo od njega,ali vidjet cemo u januaru i u ljetnom prelaznom roku sta su nam spremili.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg201083#msg201083 date=1290368944]
                                Preziva se Connoli i ja ocekujem mnogo od njega,ali vidjet cemo u januaru i u ljetnom prelaznom roku sta su nam spremili.
                                [/quote]
                                Po onome sto cujem Hondu i Coentraoa i jos ponekog ali cini mi se da su ova dvojica najsigurniji nekako.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X