Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Premier league 2010/2011 season

    Izgleda da je Bejl povredjen.

    EDIT: Laksa je povreda.

    Comment


    • Odg: Premier league 2010/2011 season

      Onaj Mancini nije nikakav trener, lik ima odlican tim, i nije u stanju da pobedi Birmingham #%d*

      A, onaj Manchester United, se poceo sramotiti, pa nikoga ne mogu da pobede, i danas su se izvukli, nije mi jasno sta se desava, ako City hoce nesto da uradi treba dovesti O'Neal-a za trenera, a oterati onog Mancinija, jer evidentno nije za Englesku.

      Chelsea je opet prvak, jednostavno nema ko da ih pobedi, i kada su izgubili od Liverpula, ostali su kiksasli u tom ili sledecem kolu, tako ne vidim resenje, jednio ako proigraju ovi
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Odg: Premier league 2010/2011 season

        Ovo je sansa za Liverpul,da se primakne favoritima kolko tolko.Celzi ce osvojiti,iako nemaju igrace mnogo kvalitetnije od ostalih ekipa,imaju trenera a prednost im je sto su uigrani,jer su zadrzali skoro ceo sastav od prosle sezone.A po igri koju prikazuju niko ne zasluzuje da bude na drugom mestu #%d*
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Odg: Premier league 2010/2011 season

          Ovaj Stoke je prava seljacka ekipa,igra im se zasniva na nabijanju lopte i kada Delap baca loptu iz auta,iako Liverpool nije skoro nista pokazao u prvom poluvremenu.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Odg: Premier league 2010/2011 season

            Manćini bi trebao da bude najuren samo tako &+I}\
            Čovek ne može ništa da uradi sa ekstremno jakom ekipom!

            Po mom mišljenju morao bi već posle ovog kola da popije otkaz.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Odg: Premier league 2010/2011 season

              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg195815#msg195815 date=1289672781]
              Ovaj Stoke je prava seljacka ekipa,igra im se zasniva na nabijanju lopte i kada Delap baca loptu iz auta,iako Liverpool nije skoro nista pokazao u prvom poluvremenu.
              [/quote]

              Delap bolje da igra rukomet nego fudbal. A nema ljutnje, Stouk je bolje igrao od Liverpula.

              Comment


              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                Nova sramna igra Liverpyula a taman se ponadah da je kriza iza nas.
                Roye mrs sa Enfilda!
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Odg: Premier league 2010/2011 season

                  Ne znam šta je problem sa Sitijem. Imaju stvarno jaku ekipu, a o Manćiniju sam imao do sada barem pozitivno mišljenje kao treneru. Mislim da im definitivno ne štima negde u napadu, jer stvarno teško daju golove protiv ekipa koje se zatvore. To je bio slučaj sada, a i protiv Manchester United-a. Previše im igra zavisi od Teveza, što po meni takođe nije baš za pohvalu jer su suviše dobra ekipa da bi tako bilo.

                  Comment


                  • Odg: Premier league 2010/2011 season

                    [quote author=Janko83 link=topic=2627.msg195930#msg195930 date=1289678811]
                    Ne znam šta je problem sa Sitijem. Imaju stvarno jaku ekipu, a o Manćiniju sam imao do sada barem pozitivno mišljenje kao treneru. Mislim da im definitivno ne štima negde u napadu, jer stvarno teško daju golove protiv ekipa koje se zatvore. To je bio slučaj sada, a i protiv Manchester United-a. Previše im igra zavisi od Teveza, što po meni takođe nije baš za pohvalu jer su suviše dobra ekipa da bi tako bilo.
                    [/quote]

                    Problem je Roberto Mancini.

                    Comment


                    • Odg: Premier league 2010/2011 season

                      Pitaj boga sta sve nije u redu tu i ko sta muti.Ali ovo izgleda mnogo zamrseno #^GH*#
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Odg: Premier league 2010/2011 season

                        Pa smesno je to da jedan Adebayor greje klupu, a onaj toliko cenjeni Silva nije nista pokazao. Nemojte me pogresno shvatiti, on je odlican fudbaler, ali kao i Robinho nije za Englesku, ne moze on nista uraditi sa svojom tehnikom kada njega vetar moze odneti. Jos jedan promasaj City-a, a kakve napadace imaju, sramota je da ne igraju 4-3-3, sa Balotelijem, Tevezom i Adebajorom. Ubijali bi, ali eto Manćini misli drugacije, jos uvek smatra da moze italijanskim stilom da pobeđuje.

                        Sto se tice Liverpula, pa to je strasno sta su uradili od najveceg kluba Engleske, smesno da igra defanzivno a ima Toresa, koji je kada je zdrav, mozda i najbolji napadac sveta, ovo mozda, jer svako ima razlicite ukuse. I United takođe igra dosta lose, ali mislim da ce proigrati kada se Runi vrati, da ne bude da samo kritikujem, reci cu da je Totenhem napokon odigrao nesto, a da to nije LŠ $#^%RT

                        I da, Bent igra odlicno, smesno je da takav napadac nije u jednom od najvecih klubova Engleske, i to da ga Kapelo nije zvao u JAR, meni licno jedan od najdrazih napadaca &8@^J &8@^J &8@^J
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Odg: Premier league 2010/2011 season

                          Neverovatno koliko je jaka liga. Bukvalno svaki tim je veoma ozbiljan i nikome nisu zagarantovani bodovi skoro nigde. Realno ove sezone je Chelsea prilično veliki favorit, najkonstantniji su, najdužu klupu imaju i uopšte najjači tim. Mislio sam da Arsenal može tu da se umeša ali očigledno da ne mogu da održe konstantno visok nivo na svakoj utakmici, mada sa zdravim Fabregasom i naravno Van Persijem, bio bi to potpuno drugi tim. Manchester se nažalost ni ove godine nije uopšte pojačao pa ne znam koliko je realno očekivati od njih titulu. Liverpool anemičan potpuno, ne mogu da se pronađu čitave sezone. Man. City je baš promenio tim, tako da je i tu potrebno vreme dok se sve kockice slože. Što se tiče Tottenham-a mislim da imaju jako lošeg trenera i nije mi jasno zašto ga toliko tolerišu. Isto to može da se kaže i za Liverpool, mada su Englezi poznati da teško odlučuju da menjaju menadžere. Kod nas bi već pet puta dobio otkaz.

                          Comment


                          • Odg: Premier league 2010/2011 season

                            Janko ne slažem se sa tobom za Rednapa uopšte. Posle Huandea Ramosa koji je upropastio Totenhem Hari ih je preporodio. Doveo ih do 4.mesta prošle sezone, ljudi igraju LŠ, veliki uspeh je napravio Rednap sa Totenhemom.
                            Čelsi jeste najjači i najveći je favorit ali nemaju ni oni toliko dugu klupu, morali su i oni u nekoliko mečeva da ubacuju omladince. Ali dobro možda i bolje tako jer šansu dobijaju mladi igrači a ne da su produžili ugovore sa Dekom, Balakom, Beletijem...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Odg: Premier league 2010/2011 season

                              Ne znam, nekako mi taj Rednap ne uliva poverenje. Van der Vaart je strašan igrač, puno im znači, Bale je eksplodirao ove sezone, ali evo sada su tek pobedili posle 4 utakmice bez pobede. Modrić jeste odličan igrač ali ipak mislim da mu je data prevelika uloga i značaj u timu i da ne može da izdrži da igra celu sezonu u dobrom ritmu, pre svega fizički. Ili sam ja previše očekivao od njih ili tu nešto ne štima. Jedino što mi se dopada je to što igraju otvoreno i maksimalno napadački, što se videlo u obe utakmice protiv Intera.

                              Comment


                              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                                Ma Rednap je odlican trener, i to je bezbroj puta pokazao. Totenhem zaista igra lepo, i uzivanje ih je gledati, samo mislim da Bale nece dugo da igra na ovom nivou, i tu ce nastati problem, jer je on sada nosilac igre.

                                Van der Vaart igra takođe odlicno, zeli da dokaze da je Real napravio gresku sto ga je prodao, pitanje je hoce li igrati na ovako visokom nivou celu sezonu, videcemo... %QWT&W
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X