Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Premier league 2010/2011 season

    Kelly car i ja sam to rekao,a samo da Pacheco dobije vise sansi i pokazace svoj potencijal.
    sigpic

    Comment


    • Odg: Premier league 2010/2011 season

      Sad ce Alex

      E nek je ovaj egoista retardirani sutao , pa makar .

      Cestitke navijacima Liverpoola
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Odg: Premier league 2010/2011 season

        Zavrseno i ovo 15 poena treca vezana pobeda u sampionatu,cetvrta sa UEFA kupom.Znachi idemo ka vrhu,i dalje ne treba da se leti u nebesa nego da se pobedi Wigan,tad cemo biti na korak od ulaska u top 6
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Odg: Premier league 2010/2011 season

          His armband proved he was a red Torres, Torres.
          You&#039;ll never walk alone it said Torres, Torres
          We bought the lad from sunny Spain , he gets the ball and scores again
          Fernando Torres, Liverpools number 9 !
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Odg: Premier league 2010/2011 season

            Hvala dalle vidi se da si spravi sportsmen,sto vrlo cenim kod ljudi

            Sta reci osim We are back !Run for your lifes!
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Odg: Premier league 2010/2011 season

              Govorio sam vam ja , ne moze takva sila kao sto je Liverpool ostati pri dnu , morat cete se boriti cak i za LP , jos imate onog majstora za trenera ;)

              Zelim sve najbolje Liverpoolu u nastavku ;)
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                Ma Liverpool ce 100% biti u 4 jako su male bodovne razlike.Mogao bi se i Chelsea stici da imamo jacu ekipu ali nemamo.4. mesto cemo ugrabiti vec za par kola.
                sigpic

                Comment


                • Odg: Premier league 2010/2011 season

                  Jer ima negde na youtube da se nadje onaj video kada predstavljaju 2 kluba koji treba da igraju narednu utakmicu? Ili video ili snimak?
                  Nadam se da razumete na sta mislim.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Odg: Premier league 2010/2011 season

                    Razumem te, ali mislim da to ima samo petkom na sport klubu u najavi utakmica.

                    Comment


                    • Odg: Premier league 2010/2011 season

                      Ima i u poluvremenima utakmica. Ponekad pokazu.
                      Meni se bas svidja takav video, a i muziku su pogodili. Sjajno odradjeno.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Odg: Premier league 2010/2011 season

                        Svidja mi se i sto cesto idu arsenalove pesme i highlightsi...........xD

                        Comment


                        • Odg: Premier league 2010/2011 season

                          Muzika u vreme statistike &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J

                          Comment


                          • Odg: Premier league 2010/2011 season

                            Ostavimo Arsene Wenger-a (priznao da je imao aferu sa Francuskom sobaricom (pogledati temu Arsenal)) po strani na trenutak i ako mi dozvolite, napisao bih nekoliko rečenica o starom Arsenal-ovom stadionu Highbury-u, ali i o novom The Emirates Stadium.

                            Ne znam, ali činimi se da novi The Emirates Stadium ma koliko je prelep i moderan sa sve prelepim krovom i fantastičnom akustikom, nikada neće imati onu draž koju je imao Highbury. To će vam potvrditi svaki navijač Arsenal-a.

                            Od 6. septembera 1913. pa sve do 7. maja 2006. godine Highbury je bio dom fudbalera Arsenal-a. Nekada je primao i svih 73,000 gledalaca, dok je poslednjih nekoliko godina, mogao da primi &quot;svega&quot; 38,419 gledalaca. Taj stadion je imao dušu. Teren mu je bio jedan od najmanjih, dok je u Premier League bio definitivno najuži (100×67 metara). To je prosto zbunjivalo sve ekipe koje su dolazile da na njemu igraju protiv Arsenal-a, jer su domaćini igrali na njemu, kao da igraju mali fudbal. Lopta je klizila po njemu, što je do ludila dovodilo gostujuće igrače. Imao je Arsenal izlet i na Wembley u Champions League, jer stari dobri Highbury nije mogao da zadovolji apetite navijača iz severnog Londona, ali vratio se Arsenal Highbury-u posle samo jedne godine igranja na Wembley-u.

                            Čudno je na Highbury-u bila postavljena i centralna kamera. Nekako nisko, bukvalno sa petog reda, blizu terena, mogao si da osetiš svaki dodir, svaki pas, svaki uzdah na samom terenu. Milina...

                            Poslednji meč na Higbury-u Arsenal je odigrao protiv ekipe Wigan Athletic-a. Pobedio je Arsenal rezultatom 3-2 uz hat-trick Thierry Henry-a. U godinama koje su sledile, delovi stadiona, trava, stative, ciglice su prodate navijačima kao uspomena.

                            Preselio se Arsenal naredne sezone na The Emirates Stadium. Tribine su dobile stare nazive, iste one kakvi su bili i na Highbury-u (East Stand, West Stand, North Bank, i Clock End), ali na istom tom Clock End-u, nije stajao onaj stari sat. Navijači su ga želeli i na novom stadionu i to je i urđeno. Sat je montiran na Clock End-u.

                            Međutim, The Emirates Stadium nije postao neosvojiva tvrđava, kakav je bio Highbury. Klizao se Arsenal na njemu mnogo puta do sada. Posebno je to došlo do izražaja ove sezone, kada su dve ekipe koje su ušle u Premier League iz Championship-a odnele ceo plen sa njega. Prvo je West Bromwich Albion skinuo skalp Arsenal-u, dok je u prošlom kolu isto to uradio i moj Newcastle United.

                            Život ide dalje, novi stadion je Arsenal-u bio preko potreban i on je izgrađen za buduće naraštaje, za buduća pokolenja, za buduće navijače Arsenal-a, koji će sigurno jednom The Emirates Stadium nazvati svojim domom.
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • Odg: Premier league 2010/2011 season

                              Megs ti si za sportskog novinara,odlican post,sve fino receno.
                              Nastavi ovako postovati i o drugim temama i klubovima,a ne samo u Njukastl,da uzivamo. ;)
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                                [quote author=dallee link=topic=2627.msg191446#msg191446 date=1289152856]
                                Govorio sam vam ja , ne moze takva sila kao sto je Liverpool ostati pri dnu , morat cete se boriti cak i za LP , jos imate onog majstora za trenera ;)

                                Zelim sve najbolje Liverpoolu u nastavku ;)
                                [/quote]
                                you ll never walk alone vamos El Nino +*@WT*48* +*@WT*48*

                                Comment

                                Working...
                                X