Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Premier league 2010/2011 season

    E moj Tevez , ne mogu da vjerujem da on kaze da hoce da zavrsi karijeru...

    Stvarno ovakav igrac kad to kaze , ali valjda nece
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Odg: Premier league 2010/2011 season

      Kakav slalom Silve , kao Benjamin Raich &amp;8@^J &amp;8@^J


      Bravo City , nova pobjeda #$&amp;+|r #$&amp;+|r
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Odg: Premier league 2010/2011 season

        Sledeći vikend prvi put u životu navijam za Arsenal $#^%RT

        Comment


        • Odg: Premier league 2010/2011 season

          Kako ce to strasna utakmica biti


          Ako Adebayor zabije go , bas me zanima sta ce se desiti
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Odg: Premier league 2010/2011 season

            Liverpoolov najveci problem je trener. Pa ovaj lik veze nema. Ima toliko dobrih igraca i nista. Mada trebalo bi se i kutarisati pojedinih poput Lucasa, Maxi-a, Skrtela...

            Comment


            • Odg: Premier league 2010/2011 season

              Svi kazu tako , ali ja se ne slazem s tim ..

              Jednostavno , Hodgson je s timom kao sto je Fulham stigao u finale Eurolige , sto je ogroman uspjeh ( ne kazem da je Fulham los tim , ali ipak s takvim timom doci u finale je za svaku pohvalu &amp;8@^J )

              Sta Hodgson tu moze kad je 90% Liverpoolovih odbrambenih igraca &quot;nepokretno &quot; : Skrtel, Carragher , Kyrgiakos ... imaju sasvim slobodnog Koncheskog ili Leivu , oni se poigravaju razmjenjujuci pasove 20 metara od svog gola i onda Reina spasavaj koliko mozes ... Mislim da to nije do trenera , nego do tih igraca ..

              Ono sto im je iz odbrane po meni dobro ( Johnson , Agger , Konchesky ) nikako da se poveze u jednu cjelinu , da svi budu zdravi i da odigraju na istoj utakmici ..

              Kad se to desi mislim da ce Liv&#039;pool poceti da igra kako takva velicina od kluba i mora igrati ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                [quote author=cinober link=topic=2627.msg181167#msg181167 date=1287335600]
                Sledeći vikend prvi put u životu navijam za Arsenal $#^%RT
                [/quote]

                Ako ce ti to ce bti biti prvi veruj nece ti biti i poslednji put &#039;65slif

                Comment


                • Odg: Premier league 2010/2011 season

                  [quote author=dallee link=topic=2627.msg181108#msg181108 date=1287332745]
                  Tevez &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J

                  Bravo City , do kraje drzite 2. poziciju , pa da mi 2 najdraza tima u Engleskoj budu na prve dvije pozicije
                  [/quote]


                  Al si ih naso. Nezna se koji je klub vise vestacki , ni iz cega napravljen , dal od novca iz rusije ili iz emirata

                  Comment


                  • Odg: Premier league 2010/2011 season

                    [quote author=dallee link=topic=2627.msg181201#msg181201 date=1287337295]
                    Kako ce to strasna utakmica biti


                    Ako Adebayor zabije go , bas me zanima sta ce se desiti
                    [/quote]

                    Nece nista da se desi on je prodana dusa a ono prosle sezone je bila cista gluma

                    Comment


                    • Odg: Premier league 2010/2011 season

                      [quote author=dallee link=topic=2627.msg181319#msg181319 date=1287345433]
                      Svi kazu tako , ali ja se ne slazem s tim ..

                      Jednostavno , Hodgson je s timom kao sto je Fulham stigao u finale Eurolige , sto je ogroman uspjeh ( ne kazem da je Fulham los tim , ali ipak s takvim timom doci u finale je za svaku pohvalu &amp;8@^J )

                      Sta Hodgson tu moze kad je 90% Liverpoolovih odbrambenih igraca &quot;nepokretno &quot; : Skrtel, Carragher , Kyrgiakos ... imaju sasvim slobodnog Koncheskog ili Leivu , oni se poigravaju razmjenjujuci pasove 20 metara od svog gola i onda Reina spasavaj koliko mozes ... Mislim da to nije do trenera , nego do tih igraca ..

                      Ono sto im je iz odbrane po meni dobro ( Johnson , Agger , Konchesky ) nikako da se poveze u jednu cjelinu , da svi budu zdravi i da odigraju na istoj utakmici ..

                      Kad se to desi mislim da ce Liv&#039;pool poceti da igra kako takva velicina od kluba i mora igrati ..
                      [/quote]

                      Liverpul je propo od kad su ih uzeli amerikanci a ocigledno tako ce se i nastaviti , jer sta amerikanci znaju o fudbalu bolje im je da se drze njihovog americkog fudbala.

                      Oni su potrosili ogroman novac na glupa pojacanja i to se odnosi na sva osim toresa a on se jadnik smorio u tom klubu i ja mislim da on broji samo dane kad ce da ode.

                      Jedino dobro sto su uradili je sto su ukrali Dzo Kola od arsenala $%&amp;5@$A

                      Comment


                      • Odg: Premier league 2010/2011 season

                        Iako je bilo 0-0 odlična utakmica noćas. Bent se ispromašivao žestoko. Šteta za Sunderland, ova pobjeda bi im dosta značila.

                        Comment


                        • Odg: Premier league 2010/2011 season

                          Ode Runi, sarmu probo nije $#^%RT

                          Comment


                          • Odg: Premier league 2010/2011 season

                            ziga opet strelac za birmingham 7@$**

                            Comment


                            • Odg: Premier league 2010/2011 season

                              Kakva akcija Chelseaa za drugi gol

                              Essien - Kalou - Drogba - Essien - Kalou i gol

                              #$&amp;+|r #$&amp;+|r
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Odg: Premier league 2010/2011 season

                                Pet kanala imate i uključujete se u prenos West Ham - Newcastle, zbog nekog teniskog meča...mislim... $JS}|

                                SRAMOTA!!!
                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X