Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Ma nema vjestacki klubova,ljudi su dobili vlasnika i on ulaze pare,pa koliko je Real trosio i to se pravda sto je kraljevski klub,neka trose kada imaju.
    Totenhem nije trosio pretjerano,nego su se jednostavno sve kockice slozili,mada mislim da ce tesko oni vise medju cetri,i da ce se raspasti tim.(Bejl,VDV,Modric...)
    Druze, to sam i ja rekao za Porto kada su uzeli LS, sad su osvojili nesto u Evropi i nece nikada vise, jer ce rasturiti tim (tako je i bilo, gotovo da su ceo tim prodali Manis, Deko, Mek Karti, Kvaljarela, Fereira....) i evo opet skockase ekipu i uzese Ligu UEFA, a steta je sto nisu igrali i LS, daleko bi dogurali, tako da....
    Sto se tice Reala, ja otkad znam za njih oni trose velike sume novca u pojacanja, tako da to je ono sto Real cini takvim kakav jeste, takodje taj tim ima vecu tradiciju, kao i bolje navijave....za Celzi se to ne bi reklo do Romana, voleo bih da imam informaciju koji im je bio najveci transfer (sto se novca tice, naravno) do dolaska Romana, kapiram da nije prelazio 10m.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Druze, to sam i ja rekao za Porto kada su uzeli LS, sad su osvojili nesto u Evropi i nece nikada vise, jer ce rasturiti tim (tako je i bilo, gotovo da su ceo tim prodali Manis, Deko, Mek Karti, Kvaljarela, Fereira....) i evo opet skockase ekipu i uzese Ligu UEFA, a steta je sto nisu igrali i LS, daleko bi dogurali, tako da....
      Sto se tice Reala, ja otkad znam za njih oni trose velike sume novca u pojacanja, tako da to je ono sto Real cini takvim kakav jeste, takodje taj tim ima vecu tradiciju, kao i bolje navijave....za Celzi se to ne bi reklo do Romana, voleo bih da imam informaciju koji im je bio najveci transfer (sto se novca tice, naravno) do dolaska Romana, kapiram da nije prelazio 10m.

      Ja razumijem da ti ne volis (mozda i mrzis, ne ulazim u to) Chelsea, OK, postujem!;) A to o "vjestackom timu" je smijesno, rekao sam vec da su i prije Romana imali trofeja, cak su i 2 puta osvojili Cup winners cup,(ne zelim uzdizati nesto ovaj trofej, ali je svakako znacajan evropski trofej) u jednom finalu su dobili Real 2:1, i osvojili super cup takodje dobili Real 1:0, igrali su LS i prije Romana, sto je recimo Tottenhamu tek sada krenulo za rukom, Chelsea je uvijek bio ili u sredini ili u gornjem dijelu tabele( kao i Tottenham, ne bjezim ja od toga da su bili kao Tottenham sada), 70-ih i 80-ih su par puta bili u top6( i nekoliko puta ispred Man.Utd-a,Aston villa-e,Newcastle na tabeli), a od 1996. do 2003. su konstantno bili u top4...tako da...

      Nije Chelsea bio kao npr. Malaga u Spaniji, stalno dole u dnu, borba za opstanak..pa ih je onda kupio seik i poceo ulagat...ako Malaga za 3-4 godine zavrsi medju top4 u Spaniji po ebi ce to biti vjestacko, tvoje misljenje, i postujem ga, misli sta hoces!;)

      Kad si vec pitao za transfer, najveci je bio ja msm kupovina Jimmy Floyd Hasselbaink-a za 15 mil funti 2000.!
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Druze, to sam i ja rekao za Porto kada su uzeli LS, sad su osvojili nesto u Evropi i nece nikada vise, jer ce rasturiti tim (tako je i bilo, gotovo da su ceo tim prodali Manis, Deko, Mek Karti, Kvaljarela, Fereira....) i evo opet skockase ekipu i uzese Ligu UEFA, a steta je sto nisu igrali i LS, daleko bi dogurali, tako da....
        Sto se tice Reala, ja otkad znam za njih oni trose velike sume novca u pojacanja, tako da to je ono sto Real cini takvim kakav jeste, takodje taj tim ima vecu tradiciju, kao i bolje navijave....za Celzi se to ne bi reklo do Romana, voleo bih da imam informaciju koji im je bio najveci transfer (sto se novca tice, naravno) do dolaska Romana, kapiram da nije prelazio 10m.
        Poredis mocni Porto sa Totenhemom,koji je prvi put u LS,a Porto da ne govorim,to je masina i sistem u njemu postoji.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Ja razumijem da ti ne volis (mozda i mrzis, ne ulazim u to) Chelsea, OK, postujem!;) A to o "vjestackom timu" je smijesno, rekao sam vec da su i prije Romana imali trofeja, cak su i 2 puta osvojili Cup winners cup,(ne zelim uzdizati nesto ovaj trofej, ali je svakako znacajan evropski trofej) u jednom finalu su dobili Real 2:1, i osvojili super cup takodje dobili Real 1:0, igrali su LS i prije Romana, sto je recimo Tottenhamu tek sada krenulo za rukom, Chelsea je uvijek bio ili u sredini ili u gornjem dijelu tabele( kao i Tottenham, ne bjezim ja od toga da su bili kao Tottenham sada), 70-ih i 80-ih su par puta bili u top6( i nekoliko puta ispred Man.Utd-a,Aston villa-e,Newcastle na tabeli), a od 1996. do 2003. su konstantno bili u top4...tako da...

          Nije Chelsea bio kao npr. Malaga u Spaniji, stalno dole u dnu, borba za opstanak..pa ih je onda kupio seik i poceo ulagat...ako Malaga za 3-4 godine zavrsi medju top4 u Spaniji po ebi ce to biti vjestacko, tvoje misljenje, i postujem ga, misli sta hoces!;)

          Kad si vec pitao za transfer, najveci je bio ja msm kupovina Jimmy Floyd Hasselbaink-a za 15 mil funti 2000.!
          Ne volim te ekipe bez "srca i duse", to ima Livepul, to ima Barsa, to ima Milan, Inter, Juve, Roma, to ima Olimpik Marsej, PSZ, Zvezda, Partizan.....ovaj danasnji Celzi (a to je Celzi koji je mozda u top5,6 najjacih klubova na svetu) je tvorevina bogatog Rusa, i kada se isti skloni vratice se tamo gde im je i mesto, a to je sredina tabele. Sta vise, cak sam vise voleo taj stari Celzi, jer upravo to je bio Celzi, neguodna ekipa sa simpaticnim imenima, negde nekom zvezdom, koja zna jako da ubode velikane engleskog fudbala, taj Celzi je imao "srce i dusu" i bas taj Celzi je budio simpatije kod pravih ljubitelja fudbala! Msm nemam nista protiv njih, Romana, navijaca...samo iznosim svoje misljenje, svoju filozofiju fudbala, tvrdim da sam u pravu, sad da li sam stvar je diskusije koja se nikada nece zavrsiti jer ce jedan deo biti na mojoj, jedan na tvojoj strani i prica ce ici u krug. Sto se tice Totenhema, ekipa nije vestaca, ljudi rade kako rade, postoji sistem, uspeli su postujuci ga, i upravo to su oni takvi kakvi su, Totenhem! A Malagu necu da uplicem u temu, jer da im nije tog seika sada bi vec pravili ekipu za segundu.

          @Manda, druze, zasto da ne poredimo Porto i Totenhem!? Da je Totenhem imao srece i Murinja kao sto je to imao Porto kada je uzeo LS, ucinili bi mnogo vise u Evropi nego sto to i jesu ove godine, sta vise ne bih rekao da je taj Porto nesto mnogo jaci od danasnjeg Totenhema, a mogu reci da je danasnji Porto slabiji od istog, dakle Totenhema. Dakle, nije tu Porto nesto inferioran, ne bih se slozio. Ima i prednost sto igra slabiju ligu od Totenhema, te imaju vise prostora za odomor, za krupnije rotacije, jer se ekipe tipa. Akademika i sl. ne mogu ni porediti sa Boltonom, Aston Vilom, Evertonom...pa i ovima sto su ispali Birmingenom, Blekpulom, Vest Hemom...cisto da se razumemo ;)

          Comment


          • Pa Barsa i Rela su ti tvorevine isto i tu se bacilo para na milajrde,onda Inter pa sjeti se od 96-97,koliko je tu para baceno,Milan takodje...
            Totenhem je mali klub u odnosu na Porto,Totenhem treba da se razvija da bi dosao do nivoa Proto,i Porto je polsije murinjao pao malo,jedno par godina,ali su tek sada ponovo sklopili mocan tim.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • [QUOTE=Brajkula;503470]Ne volim te ekipe bez "srca i duse", to ima Livepul, to ima Barsa, to ima Milan, Inter, Juve, Roma, to ima Olimpik Marsej, PSZ, Zvezda, Partizan.....ovaj danasnji Celzi (a to je Celzi koji je mozda u top5,6 najjacih klubova na svetu) je tvorevina bogatog Rusa, i kada se isti skloni vratice se tamo gde im je i mesto, a to je sredina tabele. Sta vise, cak sam vise voleo taj stari Celzi, jer upravo to je bio Celzi, neguodna ekipa sa simpaticnim imenima, negde nekom zvezdom, koja zna jako da ubode velikane engleskog fudbala, taj Celzi je imao "srce i dusu" i bas taj Celzi je budio simpatije kod pravih ljubitelja fudbala! Msm nemam nista protiv njih, Romana, navijaca...samo iznosim svoje misljenje, svoju filozofiju fudbala, tvrdim da sam u pravu, sad da li sam stvar je diskusije koja se nikada nece zavrsiti jer ce jedan deo biti na mojoj, jedan na tvojoj strani i prica ce ici u krug. Sto se tice Totenhema, ekipa nije vestaca, ljudi rade kako rade, postoji sistem, uspeli su postujuci ga, i upravo to su oni takvi kakvi su, Totenhem! A Malagu necu da uplicem u temu, jer da im nije tog seika sada bi vec pravili ekipu za segundu.


              Ok, Zvezda i Partizan imaju dusu i veci su klub od Chelsea-ja, mogao si tu staviti i Bursaspor!

              Kada neki tim osvoji par evropskih trofeja, i bude uvijek tu negdje pri vrhu u ligi iz koje potice, sta je lose u tome da dodje neki vlasnik i pogura ih do samoga vrha....
              A zasto bi Tottenham morao vjecno biti ovakav kakav jeste, zato bi oni stalno morali biti tu negdje od 4. pa do 6. mjesta?? Pa jednog dana ce neko izraziti zelju da i jnih kupi i ulozice pare da ih malo pogura i u evropu, ali naravno tada ce biti vjestacki, bolje je da ovako stalno kruze tu negdje od 4. pa do 7. pozicije i da nista ne osvajaju!;)
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Pa Barsa i Rela su ti tvorevine isto i tu se bacilo para na milajrde,onda Inter pa sjeti se od 96-97,koliko je tu para baceno,Milan takodje...
                Totenhem je mali klub u odnosu na Porto,Totenhem treba da se razvija da bi dosao do nivoa Proto,i Porto je polsije murinjao pao malo,jedno par godina,ali su tek sada ponovo sklopili mocan tim.

                Bravo Manda za komentar, svaka cast!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Fulam je ocekivano dobio mesto da igra u kvalifikacijama LE.
                  http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=514653

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Fulam je ocekivano dobio mesto da igra u kvalifikacijama LE.
                    http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=514653
                    Da, da!
                    Evo i tabelice, ako neko zeli baciti oko...
                    http://www.premierleague.com/page/FairPlayTable
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Da, da!
                      Evo i tabelice, ako neko zeli baciti oko...
                      http://www.premierleague.com/page/FairPlayTable
                      Bolton zbog Kevin Daviesa pri dnu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Bolton zbog Kevin Daviesa pri dnu.


                        Koliko samo prekrsaja ima taj covjek u karijeri!
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Smorili su s Fulham-om više, po meni jedan od dosadnijih timova u PL ali zabole ih, ljudi će igrati Evropu naredne sezone...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Kada neko ulozi za sezonu 150m i promeni 80 posto igraca je vestacka tvorevina....isto kada se taj neko povuce, a samo cekam dan kada ce to Roman uraditi jer od njegoovg sna i LS nema nista, taj isti vestacki stvojren jak klub ce se vratiti gde mu je i mesto, a moguce je da ce i nize pasti! Tu je razlika izmedju Reala, Zvezde, Totenhema, Milana, Intera, Juventusa i sl. sa vestackim stvorenim Celzijem, Sitijem itd. Kad vec moram da crtam

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Kada neko ulozi za sezonu 150m i promeni 80 posto igraca je vestacka tvorevina....isto kada se taj neko povuce, a samo cekam dan kada ce to Roman uraditi jer od njegoovg sna i LS nema nista, taj isti vestacki stvojren jak klub ce se vratiti gde mu je i mesto, a moguce je da ce i nize pasti! Tu je razlika izmedju Reala, Zvezde, Totenhema, Milana, Intera, Juventusa i sl. sa vestackim stvorenim Celzijem, Sitijem itd. Kad vec moram da crtam

                              Zalim te!
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Tata Mumi +1
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X