Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ide samo peti jer preko kupova idu Birmingham i Stoke ;)
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Auuu e to ne valja onda za LFC,znam da idu 5-6 ali eto zaboravio sma za kupove.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Pa znam,ali sam cuo da konbinuju sa LFC u LE,na nekim sajtovima,ako se ne varam.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Samo peto mjesto nas vodi i nista drugo ;).

          Znam bolje od tih sajtova
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Ma da vi cete koncetrisati da dodjete do 4.mjesta sledece godine.da ugledate LS,nakon 3-4godine
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Engleska ima još jedno mesto koje je dobila od UEFA-e na osnovu fair play-a. Blackpool ili Fulham će igrati u Evropi naredne sezone...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Simpatično!
                Samo nedostaje Banetov mališan!

                MAŠTOVITA REKLAMNA KAMPANJA

                Bane i ekipa iz Čelsija protiv napadača iz svemira!


                Igrači Čelsija Bane Ivanović, Nikolas Aneljka, David Luiz i Paulo Fereira možda nisu osvojili Premijer ligu, ali mogu da se pohvale da su odbili napad iz svemira!



                U pitanju je izuzetno zanimljiva promotivna kampanja britanske kladionice "188 bet" u kojoj su "plavci" odigrali jedinstvenu verziju legendarnih "Space Invadersa" u kojoj su svemirce "skidali" šutevima.

                Imena na listi najboljih rezultata su bila takođe u retro stilu, upisana sa tri znaka, a na ogromnom "aparatu" Bane se potpisao sa BI2.

                Najbolji je bio Nikolas Anelka koji je osvojio 2088 poena, David Luiz je drugi sa 1860, Paulo Fereira treći sa 1700, dok je Bane Ivanović četvrti sa 1626 poena.

                Francuz je osvojio mali pehar i pravo da novčani deo nagrade uplati u dobrotvorne svrhe.

                "Uživali smo sva četvorica, pokušali smo da pomognemo jedan drugom dodajući lopte, ali mi je drago što sam baš ja pobedio. Nadam se da ću jednog dana imati dovoljno veliku baštu da smestim nešto ovakvo u nju", rekao je Anelka.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Manda, odgovori coveku

                  Comment


                  • Pitanje je,mada misim da ce biti puno golova,posto je Manci opusten,a BP ce kidati na gol,a suplja odbrana.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ja navijam za Blackpool, iako mi je MU najomiljeniji klub u PL, samo zbog toga sto zelim da ostanu u ligi, mnogo sam ih zavoleo ove sezone

                      Comment


                      • Zeleo bih da ispadnu Birmingem,Vulverhempton i Vigan, samo ne Blekpul.To su samo moje puste zelje.
                        Mancester nije izgubio nijednu utakmicu na svom terenu...ocekujem da bude 4:2 za Mancester.

                        Comment


                        • Ma mora cudo da se desi da Blekpul ostane u PL.Velika steta,najlepsi fudbal igraju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Valjda ce ih pustiti MU

                            Comment


                            • Originally posted by dusan1610 View Post
                              Valjda ce ih pustiti MU
                              Nema teorije,pa nije to JSL,gde pustis ekipu kad ti bodovi ne trebaju da ostane u ligi a dogodine da ti daju 6 bodova.Fergi ce izvesti takvu postavu koja ce zeleti da igra i verovatno ce pobediti,a nadam se da gresim i da Blekpul ipak ostaje u PL.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mozda nekim cudom padne remi, al treba da se poklope jos par rezultata da bi Blekpul ostao.
                                Pobeda Blekpula je ravna naucnoj fantastici.

                                Comment

                                Working...
                                X