Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Premier league 2010/2011 season

    Ja ne znam samo zasto ova prica da je Luiz nesto prgav , prljav i tako to ???

    Rooney svako malo , bez ikakvog razloga nekog udari , laktom u glavu ili tome nesto slicno i to je oke , a kad Luiz , kao stoper nekog zakaci i to samo jednom odmah je prljav igrac . Budite realni ;) ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • [/quote]
      Ne znam sto ovo odgovara Liverpulu,njima je sigurno vise stalo da udju u LS,nego dal ce Mancho da ih pretekne,a posle ove pobede Celzija bojim se da od LS nema nista...
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: Premier league 2010/2011 season

        Moze on da bude najbolji na svijetu kad je gnjida dzaba mu sve!Ali vratice se lakat u facu i njemu jednoga dana,nadam se samo da ce boljeti,dugo!
        sigpic

        Comment


        • Re: Premier league 2010/2011 season

          Sve mogu shvatiti,ali da neko ko gotivi Man ima prituzbe na sudjenje,nakon zadnjih 10 godina i jedno 10000 odluka koje su im bile naklonjene,nema smisla &amp;+I}\
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Re: Premier league 2010/2011 season

            [quote author=-dacha- link=topic=2627.msg258708#msg258708 date=1299016994]
            Nema danas nenamerno,sve je to sa namerom,u drugacije me necete ubediti


            RRV navija i za jedne i za druge %QWT&amp;W
            [/quote]

            Vidjet ces sutra po avataru da ne navija $#^%RT
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Re: Premier league 2010/2011 season

              [quote author=manda link=topic=2627.msg258707#msg258707 date=1299016986]
              @RRV
              Zar ti nenavijas za Mancester? (%fsd%&amp;j


              I penal nije bio! &amp;+I}\
              [/quote]
              Navijam za Mancester ali ne mogu da kazem nesto sto nije kada je Luiz igracina,besna sam jer je MU izgubio i zbog onog penala ali Luiz je neverovatan igrac i pored Vidica moj omiljeni u PL i van nje ...Volim i Celzi i Liverpul ali kada igra Celzi sa Mancesterom zna se za koga navijam,Mancester &amp;^@4(
              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

              sigpic

              Comment


              • Re: Premier league 2010/2011 season

                [quote author=-dacha- link=topic=2627.msg258714#msg258714 date=1299017169]
                Ne znam sto ovo odgovara Liverpulu,njima je sigurno vise stalo da udju u LS,nego dal ce Mancho da ih pretekne,a posle ove pobede Celzija bojim se da od LS nema nista...
                [/quote]

                Comment


                • Re: Premier league 2010/2011 season

                  Bravo sudija za muda,konacno da neko sudi i protiv Manchestera &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Premier league 2010/2011 season

                    [quote author=-dacha- link=topic=2627.msg258714#msg258714 date=1299017169]
                    Ne znam sto ovo odgovara Liverpulu,njima je sigurno vise stalo da udju u LS,nego dal ce Mancho da ih pretekne,a posle ove pobede Celzija bojim se da od LS nema nista...
                    [/quote]

                    Zato sto mi u LP ne mozemo ni pomocu filmskih trikova,a nema nista ljepse nego gledati Manchester kako se i dalje muci da nas prestigne po titulama $#^%RT
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: Premier league 2010/2011 season

                      [quote author=AK47 link=topic=2627.msg258716#msg258716 date=1299017231]
                      Sve mogu shvatiti,ali da neko ko gotivi Man ima prituzbe na sudjenje,nakon zadnjih 10 godina i jedno 10000 odluka koje su im bile naklonjene,nema smisla &amp;+I}\
                      [/quote]
                      Potpisujem.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Re: Premier league 2010/2011 season

                        Bravo za celsi odlicno su odigrali.Samo ovako da nastave i uz malo srece mogu do titule.Napred celsi

                        Comment


                        • Comment


                          • Re: Premier league 2010/2011 season

                            Mart je uvijek bio problematican za Man Utd,od novembra do februara igramo kako treba!
                            U svakom slucaju sudijske greske se dogadjaju i to nije problem,uvijek ce toga biti,ali treba biti covjek na terenu,a cupavac to nije bio,a posto je mlad ne vjerujem da ce ikada i biti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Premier league 2010/2011 season

                              [quote author=S-Nash link=topic=2627.msg258724#msg258724 date=1299017683]
                              Bravo sudija za muda,konacno da neko sudi i protiv Manchestera &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J
                              [/quote]
                              Ne znam sto tako mislite da sudije &quot;navijaju&quot; za Manchester United,nego jednostavno Manchester je ove sezone pokazao da je sila vise puta i uz malo sreće su dolazili do pobeda.

                              Comment


                              • Re: Premier league 2010/2011 season

                                [quote author=Vladan link=topic=2627.msg258732#msg258732 date=1299017931]
                                Mart je uvijek bio problematican za Man Utd,od novembra do februara igramo kako treba!
                                U svakom slucaju sudijske greske se dogadjaju i to nije problem,uvijek ce toga biti,ali treba biti covjek na terenu,a cupavac to nije bio,a posto je mlad ne vjerujem da ce ikada i biti.
                                [/quote]
                                Kao sto su svi igraci Man-a $#^%RT
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X