Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Premier league 2010/2011 season

    [quote author=Dale link=topic=2627.msg250545#msg250545 date=1298030351]
    D-Wade , vjeruj mi samo ces se iznervirati ako pocnes ulaziti u rasprave s njim , tako da je bolje da prestanes odmah @(*6sd$%

    Svi kazu da je Essien doktor za Fletchera i ove ostale , ali on prica nesto svoje i to ti je ..

    Meni je rekao da je Essien najbolji za Chelsea kad je bio povrijedjen ^*#(-
    [/quote]
    I opet cu ovo zadnje da kazem: Essien je bio najbolji za Chelsea dok je bio povredjen.


    To cu da ponavljam sve dok mi neko od tih 'svi' ne kaze sta je to zbog cega je Essien tako jak, jer ja to ne vidim.

    Comment


    • Re: Premier league 2010/2011 season

      Da te pitam ko ti je bolji , Essien ili Lucas Leiva ?
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Re: Premier league 2010/2011 season

        [quote author=Dale link=topic=2627.msg250549#msg250549 date=1298030937]
        Da te pitam ko ti je bolji , Essien ili Lucas Leiva ?
        [/quote]
        Sada, Leiva je puno bolji. Generalno su tu negde, mozda Essien za nijansu bolji.

        Comment


        • Re: Premier league 2010/2011 season

          Lukas je pajsercina samo takva, uopste mi nije jasno koj ce im djavo ..

          Comment


          • Re: Premier league 2010/2011 season

            Razlika izmedju Drogbe i Bugarina je jednaka udaljenosti od Melburna do Feniksa!
            Drogbine najbolje godine i Berbatovove ne mogu se porediti ni po cemu!Kad Drogba nije u gogleterskoj formi, on bar asistira kao ove sezone,a Berbatov ce ili dati gol kad dobije loptu na tanjiru ili ce odigrati svih 90 minuta neprimetno!
            Drogba: jaci u duelu, bolja igra glavom, bolji tehnicar, kad je on igrao vrhunski, Berbatov je u sebi jednom prilikom rekao: &quot;Jednog dana zelim biti kao Drogba&quot;!
            Ove sezone daje golove zahvaljujuci Nani-ju koji je bez premca najbolji igrac Man.United-a(uz Nemanju Vidica) kao i najbolji asistent.
            Fletcher i Yaya Toure naspram Essien-a! Svaka diskusija je smesna! Essienova fizicka spremnosti i jacina u duelu kao i izdrzljivost, ne mogu se porediti sa vecinom igraca na njegovoj poziciji, a o kvalitetu suta da i ne govorim!


            Meni je ovo jos uvek smesno! Misliio sam da se salis!


            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Re: Premier league 2010/2011 season

              Pa Don Markoni , zato i pitam

              Jer svi kazu da je Leiva teski kreten , da ne zasluzuje da igra u Liverpoolu nikako , a evo i on mu je cak u rangu s Essienom ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Re: Premier league 2010/2011 season

                Ja se izvinjavam sto ovako upadam,ali jedna opservacija za muchosgracias,trazis argumente u korist Essiena a ni ti sam ne dajes kontra argumente,to sto je Celzi dobijao kada je bio povredjen jeste samo iz razloga sto je Celzi pokriven dobro na toj poziciji,dok vecina drugih ekipa nije.


                Comment


                • Re: Premier league 2010/2011 season

                  [quote author=muchosgracias link=topic=2627.msg250551#msg250551 date=1298030994]
                  Sada, Leiva je puno bolji. Generalno su tu negde, mozda Essien za nijansu bolji.
                  [/quote]

                  Pogledaj nekad utakmicu Liverpoola pa ces vidjeta isti djavo igro Lucas ili stajao cunj mjesto njega,pa ja bi istog momenta dao tog Lucasa i jos 20 miliona za Essiena i vjeruj mi ne mozes bolje od mene znati koliki je panj Lucas jer ga ja gledam zadnje 2-3 sezone svaku utakmicu.Uvreda je za Essina poredit ga za Lucas-om,jos ja ovo kazem ko navijac Liverpoola.

                  EDIT:http://www.24sata.hr/nogomet/walcott...o-cesca-210469 $#^%RT

                  Dobar je ovaj mali Wilshere +*@WT*48* ,ovde je greska nije Walcott vec Wilshere
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Premier league 2010/2011 season

                    [quote author=D-Wade link=topic=2627.msg250554#msg250554 date=1298031305]
                    Razlika izmedju Drogbe i Bugarina je jednaka udaljenosti od Melburna do Feniksa!
                    Drogbine najbolje godine i Berbatovove ne mogu se porediti ni po cemu!Kad Drogba nije u gogleterskoj formi, on bar asistira kao ove sezone,a Berbatov ce ili dati gol kad dobije loptu na tanjiru ili ce odigrati svih 90 minuta neprimetno!
                    Drogba: jaci u duelu, bolja igra glavom, bolji tehnicar, kad je on igrao vrhunski, Berbatov je u sebi jednom prilikom rekao: &quot;Jednog dana zelim biti kao Drogba&quot;!
                    Ove sezone daje golove zahvaljujuci Nani-ju koji je bez premca najbolji igrac Man.United-a(uz Nemanju Vidica) kao i najbolji asistent.
                    Fletcher i Yaya Toure naspram Essien-a! Svaka diskusija je smesna! Essienova fizicka spremnosti i jacina u duelu kao i izdrzljivost, ne mogu se porediti sa vecinom igraca na njegovoj poziciji, a o kvalitetu suta da i ne govorim!


                    Meni je ovo jos uvek smesno! Misliio sam da se salis!
                    [/quote]
                    Znas sta je razlika u to sto ti kazes i u to sto ja kazem? Razlika e to sto ti kazes da su SAD takve stvari, a ja pricam da JE TAKO BILO (osim to sto kazes da je Drogba tehnicki potkovaniji, sto nije istina) ali DA SAD NIJE TAKO i NECE NI BITI. O Zato kazem da je trebalo da Drogba ode ranije, da bi ga ispratili kao legenda Chelsea, a sad ovako ce ispasti da je otisao kao jedan vrlo los igrac. Koga bre ku*ac boli za Drogbine najbolje godini SAD? To je proslost i tako ce i ostati. Ali dok se on smatra kao da je jos svetla sadasnjost i buducnost Chelsea, onda ce i Chelsea postati proslost zajedno sa njim.
                    Kad smo kod Berbatova, pa svakako da ce davati golove zahvaljujuci asistencija svojih saigraca. Mozda Drogba ili BILO KO drugi igrac daje golove tako sto uzme loptu od svog golmana, prodje ceo teren i da gol? Cak i to je asistencija saigraca, u takvom slucaju, asistencija golmana!
                    Cak i nemam nikakvu primedbu ka Drogbe, covek je igrao sa malarijom duze vreme, ali trebao je da ode vec neku sezoni ranije, a sad argument plus je upravo ta malarija, bolest zbog koje sad je jasnije da to sto kazem da su njegovi najbolji danovi proslost je istina, najveci kvalitet Drogbe - njegova snaga - ode sa malarijom.


                    Essien takodje, koju to utakmicu si gledao godinu dana unazad kad on igra? I pre sam rekao, njegov po meni jedini kvalitet je njegova energicnost. Koji bre to sut kad celu ovu sezonu je dao dva gola glavom i sve ostalo ide izvan stadiona? Malo je i konfuzno, sta ce meni da moj defanzivni vezni bude najbolji suter u timu? Zar zbor DEFANZIVNI ne znaci nesto sasvim drugo? Pa hajde, kad vec pricamo o tome, mozda mozes reci najjaci sut, ali to mi nije potrebno kad sut ide izvan stadiona. Ali taj njegov jedini kvalitet koji ja sam prepoznavao vise ga nema. Verovatno zbog povrede, ali nije bitno, bitno je da ga nema. Ramires ga vec nadmasio u tom pogledu, jos da poboljsa pas i kontrolu lopte i bice puno bolji od Essiena jer on ove dve stvari jednostavno nema. Kad ga Ramires vec nadmasio sa svojom spremnosti i energijom, onda kako mi mozes ozbiljno reci da Fletcher i Yaya su slabiji nego Essiena?







                    Comment


                    • Re: Premier league 2010/2011 season

                      [quote author=Layzick link=topic=2627.msg250581#msg250581 date=1298034595]
                      Ja se izvinjavam sto ovako upadam,ali jedna opservacija za muchosgracias,trazis argumente u korist Essiena a ni ti sam ne dajes kontra argumente,to sto je Celzi dobijao kada je bio povredjen jeste samo iz razloga sto je Celzi pokriven dobro na toj poziciji,dok vecina drugih ekipa nije.
                      [/quote]
                      Kako ne dajem? Ne zna napraviti pas, ne zna kontrolirati loptu, ponekad ne zna kontrolirati ni sam sebe. Psihicki je pokazao da moze biti vrlo labilan. Prosecan u citanju igre. Jedino je bilo negova energija, koja sad je vise ne vidim.


                      Dok je on bio povredjen, Chelsea je dobio duplu krunu. Sad se vratio, i sta? Pre toga je fino poklonio loptu Barceloni za 1-1 u polufinalu Ligu Sampiona na Bridgeu, to mu necu nikad zaboraviti, isto kao i promaseni penal Anelke u finalu u Moskvi.

                      Comment


                      • Re: Premier league 2010/2011 season

                        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg250604#msg250604 date=1298039004]
                        Pogledaj nekad utakmicu Liverpoola pa ces vidjeta isti djavo igro Lucas ili stajao cunj mjesto njega,pa ja bi istog momenta dao tog Lucasa i jos 20 miliona za Essiena i vjeruj mi ne mozes bolje od mene znati koliki je panj Lucas jer ga ja gledam zadnje 2-3 sezone svaku utakmicu.Uvreda je za Essina poredit ga za Lucas-om,jos ja ovo kazem ko navijac Liverpoola.
                        [/quote]
                        Verujem da znas Liverpool bolje od mene i nek tako bude, ali mislim da ti onda nisi gledao Chelsea i narocito Essiena.

                        Comment


                        • Re: Premier league 2010/2011 season

                          [quote author=muchosgracias link=topic=2627.msg250708#msg250708 date=1298050870]
                          Kako ne dajem? Ne zna napraviti pas, ne zna kontrolirati loptu, ponekad ne zna kontrolirati ni sam sebe. Psihicki je pokazao da moze biti vrlo labilan. Prosecan u citanju igre. Jedino je bilo negova energija, koja sad je vise ne vidim.


                          Dok je on bio povredjen, Chelsea je dobio duplu krunu. Sad se vratio, i sta? Pre toga je fino poklonio loptu Barceloni za 1-1 u polufinalu Ligu Sampiona na Bridgeu, to mu necu nikad zaboraviti, isto kao i promaseni penal Anelke u finalu u Moskvi.
                          [/quote]

                          To sto ti kazes da on ne zna da prosledi pas ili da kontrolise loptu,sebe itd itd nije argument nego tvoje subjektivno misljenje,a tvoja subjektivnost i realnost koju mnogi ovde pokusavaju da ti prikazu se mnogo razlikuju.I ja kazem da je Essien belac,po tvojoj prici imam argument...ne ide to tako...

                          Comment


                          • Re: Premier league 2010/2011 season

                            [quote author=Layzick link=topic=2627.msg250713#msg250713 date=1298051424]
                            To sto ti kazes da on ne zna da prosledi pas ili da kontrolise loptu,sebe itd itd nije argument nego tvoje subjektivno misljenje,a tvoja subjektivnost i realnost koju mnogi ovde pokusavaju da ti prikazu se mnogo razlikuju.I ja kazem da je Essien belac,po tvojoj prici imam argument...ne ide to tako...
                            [/quote]
                            Nazovi to kako hoces, ali ja pricam o stvari koje se mogu videti. Mozda osim psiholosku stranu koju sam spomenuo, ali cak i to se moze videti, kao primer koji sam predocio, polufinale Ligu Sampiona sa Barcelonom i poklonjena lopta za 1-1.
                            Tako da ako neko racuna pas ka Terryu i Cechu u situaciji kad u blzini nema nijedan protivnik kao nesto kvalitetno, onda nek tako bude.

                            Comment


                            • Re: Premier league 2010/2011 season

                              Jedina razlika je u tome sto iz te utakmice protiv Barce svi osim tebe pamte onu golcinu ( koja je meni licno medju 3 najbolja gola koja sam ikad vidio ) , a ti pamtis onu , nazovimo je gresku , mada ono nije njegova greska , vec su ondje genijalnost Lea i Andresa dosli na vidjelo @(*6sd$%
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Re: Premier league 2010/2011 season

                                [quote author=Dale link=topic=2627.msg250840#msg250840 date=1298062356]
                                Jedina razlika je u tome sto iz te utakmice protiv Barce svi osim tebe pamte onu golcinu ( koja je meni licno medju 3 najbolja gola koja sam ikad vidio ) , a ti pamtis onu , nazovimo je gresku , mada ono nije njegova greska , vec su ondje genijalnost Lea i Andresa dosli na vidjelo @(*6sd$%
                                [/quote]
                                Sta je na kraju vredela ta &#039;golcina&#039;? Nista. Sta je na kraju znacila ta njegova pogreska kad je pod nikakvim pritiskom sa ugla 16terca umesto da izbaci loptu sto dalje od gola, on je uspeo da promasi ceo fudbal i da mlako da loptu pravo u noge Messija koji je uradio najlogicniji pas do Inieste koji se nalazi na rubu 16terca u smeru gola Cecha? Ta pogreska je znacila ispadanje. Sta je tu genijalno sa strane Inieste i Messija? Ne bi bilo nista genijalno da je Essien bio vrhunski igrac i uradio to kako treba. Ali covek nije vrhunski igrac, i to je to. Dobar je, ali nije vrhunski. Slicno kao i Drogba.

                                Comment

                                Working...
                                X