Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Premier league 2010/2011 season

    Ma ne znam , ja imam neko osjecaj da su oni s dovodjenjem Torresa uvukli nemir u svlacionicu .. Mislim , Drogba na klupi i ulazi tek negdje oko 70 . $%&5qw7 $%&5qw7 , to mi stvarno nema logike ..

    Odbrana jako dobra , od ostalih : Essien , Ramires i to je to , ono ostalo je bilo *%@(D!RY- , Drogba otkako je usao bio je dobar , ali prekasno je bilo da se nesto promijeni ..

    Inace , ako se dobro sjecam , u prvoj utakmici ova dva tima Dempsey je zagorcao sudbinu Chelseau , tako sto je Essien poslije starta nad njim dobio crveni i tad je poceo kriminalni period Chelseaa i evo zamalo da im i danas bude koban
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Re: Premier league 2010/2011 season

      [quote author=manda link=topic=2627.msg248287#msg248287 date=1297637951]
      Poslije svake pobjede nam cestitas.
      Imam jedno pitanje za tebe,po pola strane si pisao i mlatio,da Roman nece da ulozi ni funtu u dovodjenje novih igraca,i sta bi ovo u januaru?
      [/quote]
      Nije tacno, rekao sam da ce United osvojiti titulu kraj marta/pocetak aprila. Ali sam se prevario, ocito su je osvojili mnogo ranije.


      Ne secam se da sam rekao da Romen nece uloziti ni funtu, vec da Roman nije dao ni funtu vec nekoliko godina unazad. A sta se desilo u januaru, dovolno je reci da je dao 50 miliona funti za jedan igrac ciji je rok trajanja odavno istekao (bio nekad strasan igrac, vise nije) i naravno, nije najurio onog idiota sa klupe. Tako da David Luiz je jedina pozitivna stvar, moze se reci i cele ove sezone za Chelsea, on i Cech.

      Comment


      • Re: Premier league 2010/2011 season

        [quote author=Dale link=topic=2627.msg248823#msg248823 date=1297721326]
        Ma ne znam , ja imam neko osjecaj da su oni s dovodjenjem Torresa uvukli nemir u svlacionicu .. Mislim , Drogba na klupi i ulazi tek negdje oko 70 . $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7 , to mi stvarno nema logike ..


        [/quote]
        Znas sta nema logike? To sto je Drogba jos u timu Chelsea. Da je bio u Manchester United on bi vec pre neke dve sezone bio prodan drugom klubu.

        Comment


        • Re: Premier league 2010/2011 season

          Cech je car kako je odbranio,hvala Bogu inace bih poludela jer je Luiz odigrao fantasticno ne bi bilo fer da je postao krivac za poraz pored svega sto je uradio sjajno! Zao mi je Toresa,nadam se da ce se prilagoditi on je dobar igrac ne znam sta mu je,gotivim ga stvarno i nadam se da ce se vratiti u formu iz najboljih dana.A Celzi je opusteno mogao do pobede dominirali su celo drugo poluvreme i ispromasivali,koliko sansi su imali... #%d* +-*^%*
          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

          sigpic

          Comment


          • Re: Premier league 2010/2011 season

            Tesko da ce Torres da se vrati.Bojim se da ce sa njim biti isto sto i sa Owenom,Adrianom,Ronaldom i ostalim napadacima kad su prvi put pali u formi.Ni ovi navedeni nikad vise nisu igrali konstantno a ne verujem da ce Torres biti ikad vise onaj stari.Jednostavno mu nije vise do fudbala nego do para.Liverpool je konacno posle dugo vremena odradio dobar prelazni rok gde je za igraca koji vise ne vredi ni 20 miliona dobio 50 a uz to doveo 2 igraca koja ce ubijati i verovatno biti najbolji napadacki tandem,s tim da je Carroll placen vise nego sto treba ali isplatice im se.Chelsea ima jos jedan problem,a to je sto im trojica napadaca(Anelka,Malouda i Drogba)imaju vise od 30 godina a Torres nije u formi.Lampard i Essien ulaze u godine i blede su senke onih igraca,dok Mikel i Ramires ne doprinose na sredini koliko bi trebalo.Uz to Ancellotti je kreten koji sad kad ima toliko napadaca ne zna koga da stavi da ne bi nekoj od zvezda kvario ugled,u Milanu je bilo isto jedno vreme.Luiz odlicno pojacanje ali opet ce morati da trose nenormalno za napad i sredinu,samo sto je Ancellotti kreten i nece to znati da uigra.Torres,Drogba,Anelka,pa ne zna se ko je veci ego a svi igraju na istoj poziciji.Fali im jos samo Bellamy da zakuva tucu i da se pobiju 2 na 2.Chelsea je tim velikim transferom sam sebe u grob oterao.Imali su igrace koji mogu da daju gol a falio je kreativac na sredini terena koji ce da vuce uz podrsku Lamparda i Essiena.I treba da ostanu na mestu koje vodi u LE kad sami sebi hoce gore.
            sigpic

            Comment


            • Re: Premier league 2010/2011 season

              Carroll ce se isplatiti on je sjajan igrac &amp;+I}\ A ja iskreno mislim da Tores moze da se vrati u formu samo da prodje neko vreme.Sto se tice Celzijevih napadaca jeste da nisu bas najmladji ali dobro igraju,evo ni Gigs nije mlad ima mislim 38 godina pa igra covek 90 min bez prestanka i to sjajno.Treba se zabrinuti za koju godinu kada vise ne budu mogli i kada budu pruzali lose partije a celzi treba da potrazi resenje do tada.Mislim da je dolazak Luiza sjajan potez za Celzi.A sto se tice ega videcemo niko ne zna sta ce i kako biti...
              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

              sigpic

              Comment


              • Re: Premier league 2010/2011 season

                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2627.msg249334#msg249334 date=1297805539]
                Carroll ce se isplatiti on je sjajan igrac &amp;+I}\ A ja iskreno mislim da Tores moze da se vrati u formu samo da prodje neko vreme.Sto se tice Celzijevih napadaca jeste da nisu bas najmladji ali dobro igraju,evo ni Gigs nije mlad ima mislim 38 godina pa igra covek 90 min bez prestanka i to sjajno.Treba se zabrinuti za koju godinu kada vise ne budu mogli i kada budu pruzali lose partije a celzi treba da potrazi resenje do tada.Mislim da je dolazak Luiza sjajan potez za Celzi.A sto se tice ega videcemo niko ne zna sta ce i kako biti...
                [/quote]
                Giggs je izuzetak,zaista jedan od retkih.Cinjenica je da napadaci najkrace mogu da traju i igraju u top formi zbog konstantnih duela i batina koje dobijaju.Celsiju treba igrac tipa Modrica ili Pastorea,da pokrene vezni red i kreira igru jer igraju presporo na sredini terena.Arsenal je objasnio kako igrati protiv njih.Konstantan presing na veznjake i udvajanja gde se zbog spore igre uzme veliki broj lopti,odakle se krece u kontru i stvara se veliki broj sansi od kojih su 3 realizovali.Ako Ferguson to primeti,United ce ih ubiti u obe utakmice.Redknapp to nije video,a da jeste,Lennon i Bale bi ih ubili sa kontrama zajedno sa Modricem i Van der Vaartom.Torres im nije trebao,bar ne ovaj Torres kom nije do fudbala.Bojim se da ce on igrati i dalje kao u Liverpoolu gde odigra ko zmaj jednu,pa ga nema na sledecih pet.Sa igracima tog tipa obicno tako bude.Na kraju ce verovatno hteti da se vrati u Spaniju gde spicevi mnogo manje trce pa imaju vise snage i fokusiraju se na golove.Ancellotti je poznat kao trener koji ne moze da smiri igrace,pre svega napadace,koji misle da su bogovi.Sevchenko,Vieri,Gilardino.Crespo su svi zbog njega iz Milana otisli,jer nije znao kako da ih rotira i da ih smiri.Sa njim Chelsea nista ne moze,jer covek je prosto kreten,sto govori cinjenica da je u mecu sa Liverpoolom na mesto igraca koji treba da da loptu Torresu i Drogbi stavio najsebicnijeg igraca,Anelku.
                sigpic

                Comment


                • Re: Premier league 2010/2011 season

                  To jeste tacno sto kazes za Ancellottia.
                  A ako si ti primetio i Mancester ce sigurno.Sto se tice napadaca jesu svojeglavi i imaju ego do neba ali dobro igraju zato i jesu takvi to ne moze da se promeni i lose je ako imas takva 3 u timu ali ja se nadam da se nece lose zavrsiti.Ipak svaki od njih je dobar igrac za sebe samo im treba neko ko ce ih nauciti da saradjuju Anelku prvenstveno.Sto se tice Toresa,stalo je njemu do fudbala i dalje ali mislim da mu je samopouzdanje na nuli trenutno i da je vecinom sve na psihickom planu,deluje odsutan nekako,stalo mu je do igre ali kao da ne moze.Mislim da mu treba neki gol i dobra utakmica da se vrati u igru.
                  <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                  *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                  *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                  LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                  Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                  JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Premier league 2010/2011 season

                    [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2627.msg249388#msg249388 date=1297808103]
                    To jeste tacno sto kazes za Ancellottia.
                    A ako si ti primetio i Mancester ce sigurno.Sto se tice napadaca jesu svojeglavi i imaju ego do neba ali dobro igraju zato i jesu takvi to ne moze da se promeni i lose je ako imas takva 3 u timu ali ja se nadam da se nece lose zavrsiti.Ipak svaki od njih je dobar igrac za sebe samo im treba neko ko ce ih nauciti da saradjuju Anelku prvenstveno.Sto se tice Toresa,stalo je njemu do fudbala i dalje ali mislim da mu je samopouzdanje na nuli trenutno i da je vecinom sve na psihickom planu,deluje odsutan nekako,stalo mu je do igre ali kao da ne moze.Mislim da mu treba neki gol i dobra utakmica da se vrati u igru.
                    [/quote]
                    Pa Wenger i ja smo primetili,recimo nije Redknapp koji je sjajan trener ali eto to nije video,a dokazao se upravo veceras protiv Milana.Tako da mozda ce i Fergi to prevideti,mada ne verujem.Sto se tice napadaca Chelsea,mora to da se sredi,sto zbog godina sto zbog ega.Mora se znati koja je cija uloga u ekipi,a to se ne zna zbog Ancellottija koji ne zna sta hoce od igre,vazno da glumi autoritet koji nema.Torres,znaci kao Owena da gledam kad je otisao.Ja sam posle onog prvog meca kad smo dobili Chelsea 2:0 mislio da ce da se vrati ali nista.Moci ce on dobro da odigra ali nece se niko moci uzdati u njega i tesko da ce biti konstantan.Boli ga uvo,uzeo je ogromne pare.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Premier league 2010/2011 season

                      Ne bi Fergi imao sampionski tim da ne zna kako do pobede &amp;+I}\ Tako da ne verujem da ce njemu to da promakne!Nadam se da ce se celzi srediti steta je da takav tim bude tek na petom mestu isto kao i liverpul na sestom po meni su oba tima bolja od sitija i totenhema koji su ispred!
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Premier league 2010/2011 season

                        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2627.msg249399#msg249399 date=1297808778]
                        Ne bi Fergi imao sampionski tim da ne zna kako do pobede &amp;+I}\ Tako da ne verujem da ce njemu to da promakne!Nadam se da ce se celzi srediti steta je da takav tim bude tek na petom mestu isto kao i liverpul na sestom po meni su oba tima bolja od sitija i totenhema koji su ispred!
                        [/quote]
                        Pa videcemo,ne mora da znaci da ce Fergi primetiti,a svakako i bez toga je Manchester jaci i trebalo bi da uzme bar 4 boda iz ta 2 duela.Za Chelsea nije steta,imaju strasne igrace i treba da budu 5. kad ne znaju da se sastave s takvom ekipom.Za Liverpool se ne moze reci da je jaci od neke TOP5 ekipe kad imaju Lucasa,Ngoga i ostale idiote.Dogodine ce vec to biti druga prica,bar bi trebalo.Steta je sto nas je Benitez upropastio pojacanjima a Hodgson dokrajcio.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Premier league 2010/2011 season

                          Nemojte Gigsa i Toresa u istoj recenici,greota je...
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Premier league 2010/2011 season

                            [quote author=Vladan link=topic=2627.msg249423#msg249423 date=1297810114]
                            Nemojte Gigsa i Toresa u istoj recenici,greota je...
                            [/quote]
                            Pa ne stavljam ih ja,tako da se ne obracaj u mnozini. @(*6sd$% Giggs je najbolji igrac PL u zadnjih 10 godina koliko ja pratim,odma iza njega je Gerrard koji ce takodje trajati do kraja karijere i mislim da jedini moze sa Giggsom u isti rang.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Premier league 2010/2011 season

                              Izvini molim te $#^%RT
                              Dzerard je strasan igrac,legenda,ali ni on nikad nece biti kao Rajan,ono se rijetko vidja @(*6sd$%
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Premier league 2010/2011 season

                                [quote author=Vladan link=topic=2627.msg249425#msg249425 date=1297810391]
                                Izvini molim te $#^%RT
                                Dzerard je strasan igrac,legenda,ali ni on nikad nece biti kao Rajan,ono se rijetko vidja @(*6sd$%
                                [/quote]

                                Mora on mene dozvati na ovu temu $#^%RT ,Giggs je igracina i kako igra u ovim godinama je samo mogu reci &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J ,ali po cemu to Gerrard nije na njegovom nivou,jedino sto Giggs ima vise trofeja od njega ali to Gerrard nije kriv i Gerrard je bio 4 puta medju 10 najboljih igraca svijeta,a za Giggsa ne znam jel ijednom.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X