Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Premier league 2010/2011 season

    dve najusranije ekipe,celsi i siti. &+I}\

    Comment


    • Re: Premier league 2010/2011 season

      Ja sam prezadovoljan,nije se prepao,igrao je opustno pokazao svoje fudbalsko znanje i sta moze sa loptom,borio se.Pokazao treneru da ima namjeru da svaku utakmicu krene iz prvi 11.Za golove se ne brinem oni ce doci samo da se on uklopi u Engleski stil i vidjeli smo da moze.

      I mora se reci da igraci City bas sebicni,Edin kada god ima sansu da doda on to uradi,ali tu se vidi zelja da se pokaze.

      Samo naprijed dijamantu.

      Comment


      • Re: Premier league 2010/2011 season

        [quote author=FC Nadal link=topic=2627.msg229170#msg229170 date=1295110897]
        Ja sam prezadovoljan,nije se prepao,igrao je opustno pokazao svoje fudbalsko znanje i sta moze sa loptom,borio se.Pokazao treneru da ima namjeru da svaku utakmicu krene iz prvi 11.Za golove se ne brinem oni ce doci samo da se on uklopi u Engleski stil i vidjeli smo da moze.

        I mora se reci da igraci City bas sebicni,Edin kada god ima sansu da doda on to uradi,ali tu se vidi zelja da se pokaze.

        Samo naprijed dijamantu.
        [/quote]


        Zbog toga City nikada nece osvojiti Premier ligu..Svi igrai igraju za sebe i pare,nema timske igre &+I}\
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: Premier league 2010/2011 season

          [quote author=bice link=topic=2627.msg229176#msg229176 date=1295111275]
          [quote author=FC Nadal link=topic=2627.msg229170#msg229170 date=1295110897]
          Ja sam prezadovoljan,nije se prepao,igrao je opustno pokazao svoje fudbalsko znanje i sta moze sa loptom,borio se.Pokazao treneru da ima namjeru da svaku utakmicu krene iz prvi 11.Za golove se ne brinem oni ce doci samo da se on uklopi u Engleski stil i vidjeli smo da moze.

          I mora se reci da igraci City bas sebicni,Edin kada god ima sansu da doda on to uradi,ali tu se vidi zelja da se pokaze.

          Samo naprijed dijamantu.
          [/quote]
          Zbog toga City nikada nece osvojiti Premier ligu..Svi igrai igraju za sebe i pare,nema timske igre &+I}\
          [/quote] +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*

          Comment


          • Re: Premier league 2010/2011 season

            Ali kako onaj Y.Toure igra,covjek je zivotinja i Barca je pogrijesila sto ga je prodala,danas najbolji Tevez i Toure,a iza njih Dzeko i Kolarov (zamalo ubi golmana sa onom ljevicom $#^%RT )
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Re: Premier league 2010/2011 season

              City je nesto sto po mom misljenju nece dugo trajati.Imaju jaku ekipu,a nemaju preterano dobru igru.U njih se puno ulaze i u slucaju da uskoro ne osvoje neki trofej,a tesko da ce osvojiti,gazdama ce biti dosta ulaganja u njih i vratice se u sredinu tabele.Nema tu kolektiva,timskog duha,nicega.Igraci se samo neprestano dovode i sve mora iznova da se uigrava,a uz to ni Mancini nije neki trener.
              sigpic

              Comment


              • Re: Premier league 2010/2011 season

                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg229181#msg229181 date=1295111594]
                Ali kako onaj Y.Toure igra,covjek je zivotinja i Barca je pogrijesila sto ga je prodala
                [/quote]
                Kakav fail Barse,ono je monstrum,od Vieire nisam vidio mocnijeg igraca od Jaja Turea &+I}\
                Jos kad krene u solo prodor,a igraci se odbijaju od njega,masina &8@^J
                sigpic

                Comment


                • Re: Premier league 2010/2011 season

                  Za mene najbolji zadnji vezni na svetu


                  Covek je ko od stene odvaljen,ume da trci,bori se,obavlja strasan posao u odbrani a i postize golove...najkompletniji igrac sitija
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: Premier league 2010/2011 season

                    Najbolji danas,veoma jak igrac tesko mu ko moze uzeti loptu dok on ide u solo prodore... &+I}\
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Re: Premier league 2010/2011 season

                      Ja mislim da je City jedan od glavnih kadnidata za titulu i ne vjerujem da ce se raspasti tako brzo,ovo mi pomalo lice na Chelsea kada je Roman dosao s tim da je Chelsea ipak nesto manje para trosio,ali ovakav napadacki sastav City-a izgleda strasno:
                      Dzeko Tevez
                      Baloteli Silva
                      Y.Toure Barry

                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: Premier league 2010/2011 season

                        Po meni je najbolji zadnji vezni Cambiasso,a Barca je napravila veliku gresku,ali tatin sin mora da igra prvu.

                        Toure u Barci i nije toliko mogao da pokaze kakva je igracina,tek se ovde vidi njegov kvalitet.Tamo nekako nije imao toliko slobode u igri.A ovde moze da radi ko sta hoce,sto Toure koristi i odlicno igra.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Premier league 2010/2011 season

                          Bravo City #$&+|r #$&+|r

                          Prelijepa utakmica , sjajan debi za Edina i kao sto FC rece samo naprijed Dijamantu #$&+|r

                          Vec ste rekli za Yayu , covjek konstatno igra sve bolje i bolje , iz kola u kolo , fantasticno

                          Tevez i Kolarov isto super odigrali , a ostali manje - vise

                          Sto se tice Yaye , meni kao navijacu Barce je zao sto je otisao , ali mi je zbog njega drago , jer se konacno vidi kakva je to igracina

                          I Chelsea konacno pobijedio #$&+|r
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Re: Premier league 2010/2011 season

                            I brazer mu je vazda bio igracina,dva brata,oba kao od stijene odvaljeni $#^%RT
                            Jak je Siti,ali dzaba kad oni nemaju ono sto Junajted ima,ljubav igraca prema klubu,ovo su odlicni individualci,tako da ne vjerujem da ce do titule,a i nadam se *$^%T
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Premier league 2010/2011 season

                              http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=485766


                              Runijev brat @(*6sd$%
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: Premier league 2010/2011 season

                                Nisam gledao drugo poluvrijeme,a toliko golova bilo.
                                City-ju je najvaznije da bude medju prva cetri,a od sledece sezone ce biti opasni kada kupe jos kojeg srednjeg igraca i uigraju se.
                                Arsenal lagano do bodova.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X