Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na NBA pdf!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dreamy je Ljuba sta ste se primili. To mu je alter ego. Ljuba je zapravo trandza. Odvratan si Ljubasine.

    Comment


    • Dobro je nas nasao da farba sa tim sig-om.
      sigpic

      Comment


      • Em sto mogu svima da dajem negativne reputacije (Sonetu cu prvom), em sto mogu vecinu da vas banujem...

        Nemojte bre da se zajebavate deco

        Comment


        • pozdrav ljudi, pratio sam All Star game, i citao ovde komentare, mogu vam reci da stvarno ima ljudi koji bas detaljno prate NBA i bice mi cast diskutovati sa vama.. Let's go HEAT!
          *LeBron James*

          Comment


          • Jos jedan HEAT-ovac koliko vas samo ima......
            Pozdrav deKosso i dobrodosao

            Comment


            • Originally posted by deKosso View Post
              pozdrav ljudi, pratio sam All Star game, i citao ovde komentare, mogu vam reci da stvarno ima ljudi koji bas detaljno prate NBA i bice mi cast diskutovati sa vama.. Let's go HEAT!
              Raise your hand for LeBron and the HEAT community, give me some halleluyah!

              Comment


              • Originally posted by deKosso View Post
                pozdrav ljudi, pratio sam All Star game, i citao ovde komentare, mogu vam reci da stvarno ima ljudi koji bas detaljno prate NBA i bice mi cast diskutovati sa vama.. Let's go HEAT!
                Dobro nam došao! Sve nas je više i više i više...

                And now give one big HALLELUJAH for MVP!

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Dobrodosao deKosso

                  Nadam se da ces uzivati na forumu

                  Comment


                  • i ja sam veliki fan lebrona i heata!gledacemo dominaciju ove godine,sa uzivanjem vec krecemo od lejkersa i kobija

                    Comment


                    • Originally posted by Bluegolub88 View Post
                      i ja sam veliki fan lebrona i heata!gledacemo dominaciju ove godine,sa uzivanjem vec krecemo od lejkersa i kobija
                      Dobrodosao druze na forum, navijas za pravi tim..

                      Nadam se ca ces uzivati i da ces biti aktivan u diskusijama.;)
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by Bluegolub88 View Post
                        i ja sam veliki fan lebrona i heata!gledacemo dominaciju ove godine,sa uzivanjem vec krecemo od lejkersa i kobija
                        Dobrodosao nadam se da se necete tako lako rijesi Lejkersa.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Originally posted by Bluegolub88 View Post
                          i ja sam veliki fan lebrona i heata!gledacemo dominaciju ove godine,sa uzivanjem vec krecemo od lejkersa i kobija
                          dobro dosao brate,sve nas je vise i vise

                          Comment


                          • Sta je ovo svi novi clanovi navijaju za Miami,ne mogu da verujem nesto je tu meni sumljivo..........

                            Pozdrav Bluegolub88 i dobrodosao

                            Comment


                            • bila je super utakmica izmedju la lakers i bostona i drago mi je sto je moj omiljeni klub pobedio...xDDD

                              Comment


                              • Pozdrav momci!

                                Ovde jedan velik fan LA Lejkersa, iz Makedonije... NBA gledam negde od 2001/02 godine, kada je bilo zapadno finale sa Sakramento... Pratim i dalje i sad na SK, ali broj natprevara kojih se prenose je mal, bilo bi bolje od naredne sezone da se to poveca... Zanima me isto dal ce biti playoff i kolko tekma ce se prenositi ? Pozdrav!

                                Comment

                                Working...
                                X