Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na NBA pdf!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro veče Licke i dobrodošao u naš mali začarani svet!

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Dobrodosao Licke, drago mi je da ti se svidja, nadamo se da ces ucestvovati aktivno u daljem radu naseg malog podforuma
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Dobrodosao Licke

        Uzivaj

        Comment


        • Dobrodosao Licke, nadam se da ce ti biti ugodno i da ces doprineti dobroj atmosferi. Lepo je sto navijas za T - Wolvese, fali nam navijaca takvih klubova, nas Bullsa, Heatovaca, Lakersa i Celticsa ima vec dosta.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Kosta ce mu se oduseviti.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Добродошао. И ја готивим Минесоту.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Hvala na dobrodoslici. Ma Mini je najjaca fransiza u zadnjih 7-8 godina u ligi sa njima nikad dosadno. Gotivio sam ih kao klinac zbog lude trojike Cassell Sprewell Garnett a u poslednje vreme su mi legendarni zbog selekcije tima ali dobro izgleda da su napokon donekle slozili kockice ove sezone.

                Comment


                • oj Licke,dobrodošao..makar ja nisam dobio dobrodošlicu,valjda mogu poželjet tebi dobrodošlicu budući da sam i ja davni fan T-Wolvesa..još od doba Garnett-Garret-Brandon-Sealy i ostali....
                  otkad je KG napustio čopor malo ih manje gotivim,ali i dalje sam fan..dobro izgledaju...Love je normalno,fenomenalan
                  CROATIAN TENNIS IS THE BEST

                  Comment


                  • Originally posted by David21 View Post
                    oj Licke,dobrodošao..makar ja nisam dobio dobrodošlicu,valjda mogu poželjet tebi dobrodošlicu budući da sam i ja davni fan T-Wolvesa..još od doba Garnett-Garret-Brandon-Sealy i ostali....
                    otkad je KG napustio čopor malo ih manje gotivim,ali i dalje sam fan..dobro izgledaju...Love je normalno,fenomenalan
                    Svako ko se javio ovde dobio je vrlo toplu dobrodoslicu, mozes to videti ako malo premotas temu. I eto, ako ti nesto znaci sada, dobrodosao.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Dobrodosao Licke!

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Svako ko se javio ovde dobio je vrlo toplu dobrodoslicu, mozes to videti ako malo premotas temu. I eto, ako ti nesto znaci sada, dobrodosao.

                        puno ti hvala Nebojša
                        CROATIAN TENNIS IS THE BEST

                        Comment


                        • Pozdrav svima u ove sitne sate pratim forum duze vreme pa reko da se i ja registrujem. Dosta gotivim ove americke sportove (NFL i NBA) preferiram dok se sa NHL ganjam(bejzbol mrzim jer je mnogo odvratan sport) tako da cu se truditi da pomognem koliko mogu.

                          Comment


                          • Dobrodosao Sone, nadam se da ces uzivati na forumu.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by Sone90 View Post
                              Pozdrav svima u ove sitne sate pratim forum duze vreme pa reko da se i ja registrujem. Dosta gotivim ove americke sportove (NFL i NBA) preferiram dok se sa NHL ganjam(bejzbol mrzim jer je mnogo odvratan sport) tako da cu se truditi da pomognem koliko mogu.
                              Dobrodosao imenjace, nadam se da ce ti biti fino i da ces pisati.

                              Po avataru, mogu ti uputiti dve reci: Tim Teeeebow
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Dobrodosao Sone, uzivaj
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X