Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

    [quote author=Djuka99gp link=topic=2605.msg181146#msg181146 date=1287334696]
    Jao da vi nas vidite kavi smo kad gledamo trke,to je konstantno cimanje ovog drugog. h5g6k8
    [/quote]
    Prosle godine meni bio mali brat od tetke da spava za vreme trke u Japanu.Al je tu bilo svega,on navija za Rossija. h5g6k8
    sigpic

    Comment


    • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

      Moj mladji brat navija za stonera,sad je na ekskurziji,i kad sam mu rekao da je stoner pobedio po #$&+|rceo je da urla!iz f1 navijao je za kimija,tako da su mu juce i danas bili srecni dani!
      FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

      Comment


      • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

        [quote author=MLADOSTLE link=topic=2605.msg181213#msg181213 date=1287338975]
        Moj mladji brat navija za stonera,sad je na ekskurziji,i kad sam mu rekao da je stoner pobedio po #$&+|rceo je da urla!iz f1 navijao je za kimija,tako da su mu juce i danas bili srecni dani!
        [/quote]
        Cekaj ti rece da si 98,a mladji brat ti prati MotoGP.Momci svaka vam cast samo napred tako treba.Ja sam sa 5 godina poceo da pratim.
        sigpic

        Comment


        • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

          Ja sam pre 2-3 godine poceo da pratim $#^%RT
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

            [quote author=bice link=topic=2605.msg181262#msg181262 date=1287340975]
            Ja sam pre 2-3 godine poceo da pratim $#^%RT
            [/quote]
            Pa dobro nema veze kad si poceo bitno je da pratis najbolji sport na svetu.
            A ovaj decko je car a i njegov brat.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

              Ja sam od 5. isto,znaci 2003.
              FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

              Comment


              • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

                [quote author=MLADOSTLE link=topic=2605.msg181310#msg181310 date=1287344378]
                Ja sam od 5. isto,znaci 2003.
                [/quote]
                Svaka cast!A jel pratis sve kategorije ili samo najjacu?Ja oduvek sve pratim.
                sigpic

                Comment


                • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

                  Sve tri,nebih bio pravi motogp fan da nisam. U 125cc sam navijao za Danija naravno.
                  FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                  Comment


                  • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

                    [quote author=MLADOSTLE link=topic=2605.msg181316#msg181316 date=1287344711]
                    Sve tri,nebih bio pravi motogp fan da nisam. U 125cc sam navijao za Danija naravno.
                    [/quote]
                    Pa to sam pretpostavio.I ja navijam za Lorenza otkad se pojavio.
                    A Superbike jel pratis?
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

                      Manje-vise,odgledam trke.Prva trka koju sam ikad gledao je 125cc phakisa,kada je dani pobedio.Kasnije i sam zavoleo bautistu kada je vladao 125cc.i hejden mi je simpatican.
                      FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                      Comment


                      • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

                        Slažem se za Danija... A Rosi?

                        Comment


                        • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

                          Tema se zove pitanja za komentatore.
                          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                          Comment


                          • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

                            [quote author=L. Lawliet link=topic=2605.msg181861#msg181861 date=1287506418]
                            Tema se zove pitanja za komentatore.
                            [/quote]
                            Znam da smo otisli od teme,sorry.
                            Tema se ne zove pitanja za komentatore,vec dobrodoslica novim clanovima. h5g6k8
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

                              Nemoj da se izvinjavas. Neka ovo ostane kao neka vrsta "svastare", gde se moze pisati o bilo cemu,
                              a da se ozbiljne diskusije i vesti u vezi motogp-a, pisu na ostalim temama, za to predvidjenim.
                              Znaci, ovde moze i pomalo neozbiljnost, sale, naravno, bez vulgarnosti i vredjanja, a tamo malo vise ozbiljnosti.
                              Ja cu vec to dogovoriti sa LL.Ne brinite nista.

                              Comment


                              • Odg: Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

                                [quote author=vesna8.11 link=topic=2605.msg181870#msg181870 date=1287508340]
                                Nemoj da se izvinjavas. Neka ovo ostane kao neka vrsta "svastare", gde se moze pisati o bilo cemu,
                                a da se ozbiljne diskusije i vesti u vezi motogp-a, pisu na ostalim temama, za to predvidjenim.
                                Znaci, ovde moze i pomalo neozbiljnost, sale, naravno, bez vulgarnosti i vredjanja, a tamo malo vise ozbiljnosti.
                                Ja cu vec to dogovoriti sa LL.Ne brinite nista.
                                [/quote]
                                Ma ok samo uputi LL-a koja je koja tema,vidim da covek ne zna bas najbolje. h5g6k8
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X