Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milsim da bi bio red da se i ja predstavim s' obzirom da sam na forumu oko 2 nedelje zovem se kao vojvoda cija se glava nalazi na ulazu u cele kulu 93 god iz bg-a... motogp sam poceo da pratim na jedan cudan nacin... 2009 sam imao igru za komp WSBK 09 i uzeo Spies-a jer obozavam Yamahu tako sam poceo da pratim prvo SBK i kad je Spies osvojio titulu i presao u MotoGP, tako sam i ja poceo da pratim ovo je vec treca sezona i tako.... Omiljeni vozac mislim da nema potrebe da naglasavam ko je vozac kojeg sam voleo pored njega je Super Sic... bio sam mnogo tuzan kada je poginuo i svuda sam pisao R.I.P. Super Sic voleo sam njegov nacin voznje... mnogo volim motore i zao mi je sto ne mogu sebi da priustim bar neki skutercic... a da ne pricam kako bih voleo na trku da odem neku pogotovo u brno jer mi je to jedna od omiljenih staza... eto, dosta vam je

    Comment


    • Moje ime je Bosko iz Novog Sada, jako dugo pratim forum, cak sam i onaj stari pratio sto skoro nikad nije radio . Volim sve sportove pa i MotoGP, navijam za Rosija ali izuzetno cenim sve vozace, cak se nekad i iznerviram kad citam sta pojedini ljudi (uglavnom rosijevci) pisu za Pedrosu, Spiza,...kako ne znaju da voze,kako nisu sampioni i slicno. Sve su to momci koji i ovako tanku liniju izmedju zivota i smrti cine jos tanjom tako da kapa dole svima... Da neduzim, nadam se da cemo se lepo druziti
      sigpic

      Comment


      • Pozdrav svima..evo i mene u ovoj divnoj ekipi foruma,nadam se da ce biti zabavno i menei i vama...veliki pozdrav za sve clanove od rukija ove sezone....

        Comment


        • Originally posted by lola View Post
          Pozdrav svima..evo i mene u ovoj divnoj ekipi foruma,nadam se da ce biti zabavno i menei i vama...veliki pozdrav za sve clanove od rukija ove sezone....
          dobro dosla ..
          sigpic

          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

          Comment


          • hvala puno,bolje vas nasla....ziveli...

            Comment


            • Sto nas je vise to bolje poceli smo da se raspadamo sto se tice diskusija zato samo dok dolazite u vezi MotoGp dobro je
              Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
              sigpic

              Comment


              • Dobro nam dosli i nadam se da cemo se lepo druziti !!!
                sigpic

                Comment


                • cao svima..pratim motogp,mislim,3 sezone..omiljeni vozac mi je marquez..neverovatan je i mislim da ce duuugo vladati gp klasom inace svidja mi se stil voznje crutchlow-a,zanimljivo ce biti naredne sezone kad predje u ducati poz svima
                  MESSI 10

                  Comment


                  • evo jos jednog mravica
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • MESSI 10

                      Comment


                      • Dobro doÅ¡li
                        Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                        Comment


                        • evo konachno i ja da se predstavim posle duzeg vremena "shpijuniranja" foruma. Inache sam ljubitelj trkanja na chetri tochka ali ni na dvotochkashe nisam imun. Od dvotochkasha pratim superbike, mahom svetski, britanski, pomalno italijanski i nararvno nash srpski shampionat i bilo bi lepo kad bi sport klub vishe paznje posvetio nashem domacjem moto sportu, i auto naravno al to je opet neka druga tema. Volim i pratim svetski endurance shampionat(24h bol'do, 8h oschersleben, 24h Leman). Motor chak ne znam ni da vozim pa me valjda zato i fasciniraju ti momci sa tim prebacivanjima tezine sa jedne na drugu stranu, posebno me interesuju tehnichka dostignicja i inzenjerska reshenja jer kao shto sam i reko za voznju i nisam bash talentovan. Posebno mesto u mom srcu imaju trke poput Isle od Man i Northwest koje pratim svake godine sa posebnim uzivanjem. Ja sam ustvari narkoman koji sam sebi necje da prizna da je narkoman. MotoGP sam uvek pratio onako "usput" dok nisam uhvatio sam sebe kako onako "usput" odgledam sve treninge, kvalifikacije, trke i to u sve tri klase i onda sam sebe prestao da lazem i totalno se prepustio tom uzitku. U diskusije se nikad nisam ukljuchiovao jer za sebe mislim da nisam dovoljno "obrazovan" da bih mogao da pametujem ali sam vas uvek pratio i chitao vashe postove, gledao slike, klipove i naravno sa vashih putovanja. Uglavnom odlazim sam na trke domacjeg moto shampionata jer ljude iz mog okruzenja taj sport bash i ne interesuje(oni vole vishe one sportove za koje je potrebna jedna "lopta") Zelja mi je da prisustvujem nekoj trci svetskog ranga, svejedno mi je da li je to motogp ili superbike. Moj favorit u gp-u je Lorenzo, mada bih isreno voleo da mark bude ovgodishnji shampion jer jednostvano volim da budem svedok pisanja istorije. U superbike je to tom sykes sad vecj shampion kog pratim josh od britaskog shamionata dok je vozio protiv crutchlowa. U britaskom shapionatu moj favorit je shaky byrne ali mi je bilo jako drago da je mladjani lowes uzeo titulu, izgleda da sam ozbiljno omatorio jer sam stvatno postao osetljiv na ovu genijalnu maladjariju koja nas verujem sve ostavlja bez daha. Za mene je vozach svih vremena chika John McGuinness koji cje po meni oboriti i rekord joey-a dunlopa po broju osvojenih TT trka ako ga i tome ne sprechi mali Michel Dunlop i sinovac legendranog joey-a koji je nesnosno brz i hrabar. eto tako... vidimo se i veliko pozdrav

                          Comment


                          • Originally posted by cowwwpa View Post
                            evo konachno i ja da se predstavim posle duzeg vremena "shpijuniranja" foruma. Inache sam ljubitelj trkanja na chetri tochka ali ni na dvotochkashe nisam imun. Od dvotochkasha pratim superbike, mahom svetski, britanski, pomalno italijanski i nararvno nash srpski shampionat i bilo bi lepo kad bi sport klub vishe paznje posvetio nashem domacjem moto sportu, i auto naravno al to je opet neka druga tema. Volim i pratim svetski endurance shampionat(24h bol'do, 8h oschersleben, 24h Leman). Motor chak ne znam ni da vozim pa me valjda zato i fasciniraju ti momci sa tim prebacivanjima tezine sa jedne na drugu stranu, posebno me interesuju tehnichka dostignicja i inzenjerska reshenja jer kao shto sam i reko za voznju i nisam bash talentovan. Posebno mesto u mom srcu imaju trke poput Isle od Man i Northwest koje pratim svake godine sa posebnim uzivanjem. Ja sam ustvari narkoman koji sam sebi necje da prizna da je narkoman. MotoGP sam uvek pratio onako "usput" dok nisam uhvatio sam sebe kako onako "usput" odgledam sve treninge, kvalifikacije, trke i to u sve tri klase i onda sam sebe prestao da lazem i totalno se prepustio tom uzitku. U diskusije se nikad nisam ukljuchiovao jer za sebe mislim da nisam dovoljno "obrazovan" da bih mogao da pametujem ali sam vas uvek pratio i chitao vashe postove, gledao slike, klipove i naravno sa vashih putovanja. Uglavnom odlazim sam na trke domacjeg moto shampionata jer ljude iz mog okruzenja taj sport bash i ne interesuje(oni vole vishe one sportove za koje je potrebna jedna "lopta") Zelja mi je da prisustvujem nekoj trci svetskog ranga, svejedno mi je da li je to motogp ili superbike. Moj favorit u gp-u je Lorenzo, mada bih isreno voleo da mark bude ovgodishnji shampion jer jednostvano volim da budem svedok pisanja istorije. U superbike je to tom sykes sad vecj shampion kog pratim josh od britaskog shamionata dok je vozio protiv crutchlowa. U britaskom shapionatu moj favorit je shaky byrne ali mi je bilo jako drago da je mladjani lowes uzeo titulu, izgleda da sam ozbiljno omatorio jer sam stvatno postao osetljiv na ovu genijalnu maladjariju koja nas verujem sve ostavlja bez daha. Za mene je vozach svih vremena chika John McGuinness koji cje po meni oboriti i rekord joey-a dunlopa po broju osvojenih TT trka ako ga i tome ne sprechi mali Michel Dunlop i sinovac legendranog joey-a koji je nesnosno brz i hrabar. eto tako... vidimo se i veliko pozdrav
                            dobrodosao..samo ti pisi druze,ni ja a verujem da ih ima jos takvih ovde nismo bas neki strucnjaci ali svako ima svoje misljenje,u tome i jeste lepota svakog foruma,tako da samo cepaj
                            MESSI 10

                            Comment


                            • Pozdrav svima ja sam Milos i pratim moto gp nekih 7 godina, kao i vecina fan sam doktora, mnogo gotivim vinjalesa u dvojkama a sto se tice trojki sad kad nema vinjalesa navijam za sky vr46.

                              Comment


                              • Originally posted by Somi View Post
                                Pozdrav svima ja sam Milos i pratim moto gp nekih 7 godina, kao i vecina fan sam doktora, mnogo gotivim vinjalesa u dvojkama a sto se tice trojki sad kad nema vinjalesa navijam za sky vr46.
                                Dobro dosao na forum. Evo kao sto sam predvideo samo ce stizati Vinjalesovci . Za iste vozace navijamo u sve 3 kategorije, s tim sto je i meni Vinales na prvom mestu.
                                Valjda cemo se lepo slagati.
                                Ako treba sta, pitaj, i slobodno postuj u temama vezanim za trku, sto vise ljudi, kvalitetnije su rasprave. Pozz
                                Last edited by Cassius Clay; 15-04-14, 12:18.

                                Comment

                                Working...
                                X