Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ljudi su ljubomorni na mene sto sam glavni ) a ja na njih sto ne vidim opciju more i sto nemam kull smajlije cak i sale matic ima takav smajli,a ja jok

    Comment


    • Kada kliknes da pises u prozoru ispod, iznad teksta imas komandnu liniju (formatiranje teksta, ubacivanje slika itd). Negde u sredini imas ovakav smiley , kliknes tu i otvorice ti se prozor. Tu onda odaberi i igraj se.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • zahvaljujem svima koji su me docekali recima dobrodoslice,lepo je videti jednu skladnu i lepo raspolozenu ekipu.hvala i tebi Aleksandre,i dodao bih ovo-ako jesi Aleksandar Dzankic za kojeg mislim da jesi,ako si sredinom '90ih radio na 16om spratu,na radiju,a ja na drugom i 17om na tv-u,onda smo stvarno bili kolege.ako nisi,izvinjenje,ali zoves se isto kao neko ko to jeste bio.i,kad sam kod toga,pozdrav mom drugaru i kolegi Djoletu Dj.radi li jos na SK?nisam ga video godinu ili dve,kad smo poslednji put radili zajedno.dakle,ovim uvodom sam se vec donekle predstavio.od,sada vec davne '94 radim na raznim tv stanicama i video produkcijama.zvanicno zanimanje mi je eng snimatelj-reporter.da,dugogodisnje iskustvo sa kamerom na ledjima,od konferencija za medije,preko reklama,spotova,namenskih filmova,dokumentaraca,vesti i filmova za razne agencije i tv kuce iz inostranstva,do prokletih reality programa koji su nazalost u poslednje vreme toliko gledani i jedini placani na vreme.mi koji smo u poslu znamo koliko je televizija skupa igracka,ali da ne skrecem sa teme.htedoh reci da mi je cv debeo kao rat i mir,i jos nekoliko knjiga,pride.eto,igrom slucaja sam medijski radnik,ali ono sto mi je najdublje u srcu jeste auto moto sport.kao klinac sam imao neki stari krevet sa onim mostom iznad i policama za knjige.i secam se,pored glave,na nekoj sperploci,bile su selotejpom zalepljene fotke Edi Losona na yamahi ofarbanoj u boje jednog proizvodjaca cigareta (Srdjan dobro zna o cemu govorim),slika Juhe Kankunena koji je tada bio jak u reliju,i jos nekoliko slika koje sam sekao iz auto magazina,casopisa koji sam vrlo revnosno citao.u mom kraju me i danas pamte kao "onog sto skace sa biciklom,i vozi na zadnjem od skole do kuce".nikada nisam navijao za zvezdu i partizan,i za razliku od svih klinaca tada,nisam rastao sa loptom vec na tockovima.prva fotografija koju sam razvio u onoj kucnoj laboratoriji je fotka na kojoj letim sa nekog zida,mislim,letim na bicikli.zahvaljujuci uticaju starijeg brata,jos kao vrlo mali sam poceo da slusam ac/dc i slicne rokere,i uz kasetofon dobijen iz nemacke pocinjao da vezbam gitaru.sa gitarom se nisam proslavio,a ovo pominjem jer ni kasetofon nisam bas dugo imao.nije ga bilo nekoliko dana,uz izgovor da je kod nekog druga odnesen na zurku i vratice se brzo.posle nekoliko dana se jeste vratio,ali se vise nije zvao SHARP i nije vracen u moju i sobu mog brata.vratio se u garazu i promenio ime u JAWA 350.brat je do tada vec promenio nekoliko APN 4 i automatika,ali ovo je bio prvi veliki motor.posto jawa ima jednu nezgodnu tendenciju da polomi nogu onome ko ne ume lepo da je startuje kurblom,nije mi bilo dozvoljeno da je vozim.ali,brzo potom,dosao je i prvi MZ,i moj odlazak u skolu na motoru.eh,to su bili neki prvi dani,kasnije je brat poceo ozbiljno da se bavi mehanikom i trgovinom,pa je kroz nasu garazu proslo na stotine,sto motora,sto automobila.vec tada mi je benzin ulazio u krv,a 1988 i '89te,doslo je vreme za trkanje.naravno,fica je bio spreman,i brat je uspeo da donese i pehar u kucu,jos ga ima.avala i usce su bile moja igralista.nisam propustao nijednu trku,a nesto kasnije,kada su moji drugari odlazili u neki grad gde igra zvezda,ja sam odlazio u kragujevac i kraljevo.na trke,razume se.ok,toliko o detinjstvu.'93 zavrsavam srednju,ratovi,inflacije,teska vremena,sve to me je sprecilo da studiram,a onda,naredne godine,ukazuje se prilika da pocnem da radim.tada otkrivam jos jedan svoj talenat,otkrivam da kurs fotografije nije bio uzaludan,i evo,kamera je oblikovala moj dalji zivot i karijeru.razume se,kad god su se snimale trke,ja sam se gurao da uradim to snimanje.imam neke slike sa tare,gde se vozio yu reli,ja i jedan nas kolega sa kojim sam tada radio,a sada ga na rts-u cesto mozete cuti i videti.sada malo vise prati neke druge sportove,ali znam da je jako voleo auto trke.slucajnost je da sam sa njegovim rodjenim bratom sedeo u klupi u osnovnoj,da se znamo citav zivot,i da smo kasnije radili zajedno..u nekoliko produkcija sam radio emisije o automobilizmu,ali one komercijalne,ne o sportu.uglavnom,kamera i trke.to su dve stvari,dve ljubavi,dva obelezja mog zivota.toliko o meni,mozda sam i previse oduzio,ne zamerite.zapravo,sve ovo govorim zbog toga sto mi je sk prime ostvario jedan san.do pre koju godinu,kao sto svi znamo,svake sezone se menjao kanal koji prenosi f1.moto gp,iskreno,i ne secam se kako sam i gde pratio.i,kada je sk poceo sa prenosima,od cetvrtka do kraja trke u nedelju,sa Srdjanom kojeg pamtim kada je pre desetak godina dolazio na tv na kojoj sam radio,u jednu emisiju o automobilizmu i prenosio vesti iz moto gp/a,dakle sa Srdjanom koji toliko dobro radi posao,mislim da nije postojao srecniji covek od mene.a moram dodati i ovo-prosto,f1 je bila vise zastupljena,i mogla se videti svake sezone.ali moto gp,kada je sk poceo da prenosi sve dogadjaje sa staze,kada mi koji volimo taj sport mozemo uzivati,kao sto rekoh,od prvih treninga do kraja trke,to je nesto najlepse sto se moglo desiti.sada,kada je i ova turobna i mucna sezona zavrsena,kada se slezu utisci,nekako,mislim da tek sada vidim koliko zapravo vise volim moto trke od svih ostalih.superbajk je isao nekoliko sezona na eurosportu,to takodje nisam propustao,ali ovo sto sada radi sport klub je lek za nas,ljubitelje ovog sporta koji nije za svakoga.sport za hrabre,za posvecene,za nas koji umemo da ga dozivimo punim srcem.toliko sam rasprava vodio sa ljudima,sa onima koji na trke gledaju-"sta je tu zanimljivo,gledam kako se vrte u krug",da sam na kraju odustao.o ukusima se i ne raspravlja,naravno da nikoga ne zelim da preobratim,ali zelim reci,cak i tvrdim,da se nijedan sport ne voli tako duboko,i da nijedan sport ne donosi ni blizu toliko uzbudjenja koliko ih moze biti u jednoj trci..jos jednom,hvala sport klubu,hvala svima koji nam omogucuju da gledamo ono sto svim srcem volimo.i,uz izvinjenje za ovoliko opsiran tekst,(nece se ponoviti,ovo je bilo radi upoznavanja) zelim svim forumasima svako dobro,nasim komentatorima uspeh u daljem radu,i,ko zna..priznacu da potajno jako zelim da postanem deo ekipe.kao sto rekoh,jedan san je ostvaren,trke su tu.ako jednog dana ostvarim i to da se bavim onim sto sanjam,da istrazujem i da i dalje pratim auto moto sport,i da radim u redakciji sa kojom ce mi objektiv biti usmeren na nisku,tvrdu,i brzu masinu,to bi bilo potpuno ostvarenje svih snova..svako dobro,vidimo se u kataru sledece godine,a do tada,kuckajmo i pisimo ovde.srdacan pozdrav svima!!!

        Comment


        • uzeleo sam se malo vas E ovako. Pita ciga tatu,tata koji je wc za nas? Na vratima pise M i Z. Kaze tata,pa M je za madam a Z za zentlmen

          Comment


          • v Benvenuto Uzivaj v
            Last edited by Nebojsa; 07-02-12, 18:53.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ciao a tutti!!!! Kao što piše levo... ja sam Filip. Rođen sam 1992. godine u Beogradu. MotoGp aktivno pratim od kad znam za sebe. Tata je bio ta osoba koja je na mene prenela ljubav prema moto sportu još kada sam imao samo 5-6 godina. Sećam se da sam kao mali nakon svakog vikenda sa kacigom na glavi vozio svoj mali, plavi BMX na parkingu ispred zgrade pokušavajući da kolenom dotaknem beton. Naravno, to se uvek završavalo sa mnogo ogrebotina na dlanovima, laktovima i kolenima. Bila je tu i plastična flaša koja je predstavljala imitaciju auspuha, ona je u kontaktu sa žicama točka proizvodila neviđenu buku koja me je oduševljavala. Dok su ostala deca sakupljala samolepljive sličice ,,Moćni rendžeri", ja sam sa tatom lepio postere velikih vozača tog vremena kao što su bili Alex Barros, Alex Criville, Kenny Roberts, Garry McCoy, Carlos Checa, Valentino Rossi, Max Biaggi i ostali momci koji su tada vozili motore od 500cc. Živim od vikenda do vikenda da bih tih popodnevnih časova vrištao na televizor i skako po dnevnoj sobi. Par puta je malo falilo da se upiškim od sreće gledajući poslednje krugove Simoncelli-Passini-Bautista u 250cc te 2008. godine. SuperSic je svojom neustrašivom vožnjom u Metis Gileri osvojio moje srce i od tada sam postao njegov verni fan. Pratio sam sva njegova dešavanja na stazi i van nje. Na svom motoru imam njegov broj već 2-3 godine. Svi koji me poznaju znaju koliko sam ga voleo, da je bio i ostao moj heroj... Osoba koja me inspiriše, kojoj se divim, koja će zauvek živeti u mom srcu i biti u mojoj podsvesti gde god bio i šta god radio... Ne bih više pisao... Zaista ne mogu... Teško mi to pada... Već duže vreme pratim ovaj forum, bio je red da napravim account. Kao što već znate testovi u Sepangu su gotovi. Ovih dana okretaće se brzi krugovi u Valensiji. Nova sezona nam se približava velikom brzinom. Nadam se da ću se ovde lepo družiti sa vama i možda naći neko društvo za odlazak u Brno.
              Last edited by Filip58; 07-02-12, 18:54.

              Comment


              • Sve najbolje Filipe, osecaj se kao kod kuce
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Dobro dosao Filipe
                  Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                  Comment


                  • Originally posted by Filip58 View Post
                    Ciao a tutti!!!! Kao što piše levo... ja sam Filip. Rođen sam 1992. godine u Beogradu. MotoGp aktivno pratim od kad znam za sebe. Tata je bio ta osoba koja je na mene prenela ljubav prema moto sportu još kada sam imao samo 5-6 godina. Sećam se da sam kao mali nakon svakog vikenda sa kacigom na glavi vozio svoj mali, plavi BMX na parkingu ispred zgrade pokušavajući da kolenom dotaknem beton. Naravno, to se uvek završavalo sa mnogo ogrebotina na dlanovima, laktovima i kolenima. Bila je tu i plastična flaša koja je predstavljala imitaciju auspuha, ona je u kontaktu sa žicama točka proizvodila neviđenu buku koja me je oduševljavala. Dok su ostala deca sakupljala samolepljive sličice ,,Moćni rendžeri", ja sam sa tatom lepio postere velikih vozača tog vremena kao što su bili Alex Barros, Alex Criville, Kenny Roberts, Garry McCoy, Carlos Checa, Valentino Rossi, Max Biaggi i ostali momci koji su tada vozili motore od 500cc. Živim od vikenda do vikenda da bih tih popodnevnih časova vrištao na televizor i skako po dnevnoj sobi. Par puta je malo falilo da se upiškim od sreće gledajući poslednje krugove Simoncelli-Passini-Bautista u 250cc te 2008. godine. SuperSic je svojom neustrašivom vožnjom u Metis Gileri osvojio moje srce i od tada sam postao njegov verni fan. Pratio sam sva njegova dešavanja na stazi i van nje. Na svom motoru imam njegov broj već 2-3 godine. Svi koji me poznaju znaju koliko sam ga voleo, da je bio i ostao moj heroj... Osoba koja me inspiriše, kojoj se divim, koja će zauvek živeti u mom srcu i biti u mojoj podsvesti gde god bio i šta god radio... Ne bih više pisao... Zaista ne mogu... Teško mi to pada... Već duže vreme pratim ovaj forum, bio je red da napravim account. Kao što već znate testovi u Sepangu su gotovi. Ovih dana okretaće se brzi krugovi u Valensiji. Nova sezona nam se približava velikom brzinom. Nadam se da ću se ovde lepo družiti sa vama i možda naći neko društvo za odlazak u Brno.
                    ovo zvuci kao poceci nekog buduceg sampiona
                    super ces se druziti sa nama,cek samo da pocne sezona pa da se okupimoa ne brini ni za drustvo za trku,neko ce se vec naci
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • Pozdarav za sve.....Ja sam Ivana iz Arandjelovca sam i tako ....Motore pratim od malena i idem na svaki domacu trku.....

                      Comment


                      • onda je pravo vreme da krenes i na one "sa strane"dobro nam dosla
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • Filipe i Ivana dobrodosli

                          Spoiler
                          50 evra da ce Aca da trazi Ivanin fejs u roku od nedelju dana
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • pa planiram svake godine da odem na neku ali uvek iskrsne nesto ,,,,..hvala na dobrodoslici ;)

                            Comment


                            • Dobro dosla Ivana
                              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                              Comment


                              • reci nam nesto o domacim trkama,gde se odrzavaju,kada,kakvi su vozaci....mogli bi da se organizujemo pa da odemo na neku od njih
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X