Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Formula 1 forum je ljepse uredjen. Al zamolis admine i namjestice ti sve sto ti treba. Jako su usluzni.
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • Ma meni je ok kako je uredjen, ja vise i volim da bude ovako, jer je realno samo 1 pdf stvarno aktivan, a ova dva koja su mngo manje korisceni su unutra. Samo kazem Miku da nije u pravu da postoji samo 1 pdf, samo je jedan na prvom ekranu.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Ma meni je ok kako je uredjen, ja vise i volim da bude ovako, jer je realno samo 1 pdf stvarno aktivan, a ova dva koja su mngo manje korisceni su unutra. Samo kazem Miku da nije u pravu da postoji samo 1 pdf, samo je jedan na prvom ekranu.
        F1 je fantasticno uredjen i mi, sa teme motogp, pomalo kopiramo sve to.
        Sad, druga je stvar sto mi volimo da nam je sve ispred ociju.

        Comment


        • Necu ni ja raspravljati ali mislim da je vise fanova F1 ;)
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Necu ni ja raspravljati ali mislim da je vise fanova F1 ;)
            Lose mislis Miko, veruj mi, ima ljudi koji dolaze samo posle trke pa otkucaju po post ili dva, a ja ovako odoka mogu da ih nabrojim bar 10, a nas koji pratimo F1 ima u vrh glave 20, od toga nas ima 5-6 koji pratimo oba sporta... Nisam nesto brojao, ali cini mi se da je takvo stanje... Nije rasprava, samo da ti ukazem da nisi u pravu.

            Comment


            • JBG, F1 je daleko zanimljivija )
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                JBG, F1 je daleko zanimljivija )
                Slazem se sa Mikom, jer ja dok gledam f1, uvek jos nesto korisno odradim.
                Uglavnom citam, a dok gledam motogp, jedva da i disem.
                Zakljucak--u prvom slucaju i gledam trku i nesto dobro procitam, u drugom samo gledam, i nista vise.A gde je tu neka korist?

                Comment


                • Surovo, ali posve tacno... Ove godine i nisu toliko dosadne trke F1, ali u globalu MGP je zanimljiviji. No sve je stvar ukusa...
                  Last edited by Vanja #66; 13-07-11, 21:28.

                  Comment


                  • Meni je to dosta jednako zanimljivo,prije sam znao da ne propustim trku oba karavana,sada vec nemam toliko vremena,na F1 pdf sam poceo da zalazim u zadnje vrijeme i odlican je,a cujem da je i Motogp isto dobar,ali nisam jos citao,sto ne znaci da necu unarednom periodu...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Cao svima,pratim vas vec neko vreme pa sam odlucio da se pridruzim i ja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Benvenuto, Willkommen, Bienvenue, Welcome i Dobrodosao! Zelim ti prijatan boravak na forumu i verujem da ce ti ispuniti ocekivanja!

                        Comment


                        • Cao i od meni , i ja vas pratim puno vreme ali sad momentalno nemogu pratiti moje omiljene komentatore na sportklubu ali cu i dalje ostati tu pozdrav

                          Comment


                          • Originally posted by sokol View Post
                            Cao i od meni , i ja vas pratim puno vreme ali sad momentalno nemogu pratiti moje omiljene komentatore na sportklubu ali cu i dalje ostati tu pozdrav
                            Dobro nam dosao, sokole! Uzivaj na forumu!
                            #58

                            Comment


                            • Dje si sokole sivi! Pozdravljen budi i pisi, a uzivaces, to je zagarantovano!

                              Comment


                              • taman nam je ponestalo zizelinih navijaca
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X