Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MikoSurvivor View Post
    Hocu gledat cu ... A to Moto 2 i 3 necu sigurno ;)
    Na poslednoj trcu u Asenu su trke 125-ica i moto2 bile ludnica! ;)
    #58

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Slicno je organizovano kao F1. Petkom se voze slobodni treninzi, subotom su kvalifikacije, a u nedelju warm-up i trka. Postoje tri klase: 125cc (od sledece sezone Moto3), Moto2, MotoGP. Kao u formuli GP3, GP2, F1.
      Za vreme trka ne radi se pit stop, s obzirom da menjanje guma zahteva mnogo vremena, a i vozi se uglavnom 20-25 krugova, sto obicno traje 45 minuta. U slucajuu iznenadne promene uslova (da odjednom padne kisa) vozaci imaju pravo da udju u box i promene motor, odnosno sednu na rezervnu masinu sa gumama za kisu.
      Kad je rec o stazama ima istih kao i iz F1, ali i naravno nekih za koje verovatno nisi cuo.
      Zatim krug se vozi uglavnom blizu 2 min, staze su uvek podeljene u 4 sektora.
      Bodovanje: 25, 20, 16, 13, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1. Dakle prvih 15 ulazi u bodove.
      U 125cc ucestvuje preko 30 vozaca, u Moto2 oko 40, a u MotoGP samo 17 (nema se para, jbg).
      Ako te jos nesto zanima pitaj.
      Inace ti preporucujem da pocnes da pratis trke motora, izuzetno su zanimljive, posebno 125cc i Moto2 koji je pravo otkrovenje. Na zalost MotoGP je ove sezone neocekivano dosadan, ali sumnjam da ce to potrajati.
      Evo vec sledeci viken (3.jul) je trka u Muggelu u Italiji. To boavezno gledaj, bice fudbalska atmosfera, to se u F1 ne moze iskusiti.
      E znaci tako to ide.....pogledacu i ja cisto da vidim hoce li me privuci....
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ipak sam ja F1 fan ovo ostalo sve ... xD ... Ali neka pogledat cu , ovo je mozda jedini sport koji ne pratim , pratim sve Fudbal,Kosarka,Rukomet,Odbojka,Tenis,F1,Skijanje,S ki Skokovi,Curling,Snooker,Plivanje , sta znam vise , uopsteno sve sem MOTO GP xD
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          E znaci tako to ide.....pogledacu i ja cisto da vidim hoce li me privuci....
          U nedelju u Italiji! Gledajte i uzivajte! ;)
          #58

          Comment


          • Originally posted by Pablo View Post
            U nedelju u Italiji! Gledajte i uzivajte! ;)
            Da i obavezno da navijamo za Rosija.....
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Da i obavezno da navijamo za Rosija.....
              A za koga bi drugog?
              #58

              Comment


              • Originally posted by Pablo View Post
                A za koga bi drugog?
                Realno jedino mi je on i poznat....al videcemo....navijacu za nekog agresivnog ludaka ako jos ima takvih....
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Opa, pa di ste ljudi... Dobro ste se setili da gledate sport u kome imate majstora poput Il Dottorea!
                  Pogledajte ceo vikend, ako volite trke, blago mentalno poremecene vozace koji jurcaju na masinama sa 200+ KS i otprilike isto toliko mph i naravno motore, ovo ce vam se svideti!

                  Indi, imas SuperSica, tj. Marca Simoncellija, on je totalno opicen, ima afro frizuru koja mu viri ispod kacige, jako je brz, jedino sto puno pada u zadnje vreme...

                  Comment


                  • Ako cemo bas, Iannone je na prvom mestu! On ima onaj pravi opsesivni karakter - ili ce stici prvi, ili ce pasti u pokusaju da stigne prvi. Covek ne priznaje drugo i trece mesto! Zato nikad nece uzeti titulu, jer ne ume da skuplja poene. K'o moj kum - ili pije sok ili ga iznose iz kafane!
                    Glup primer, ali ko razume shvatice...
                    http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                    Comment


                    • Pa i nije glup primer, ili je miran (na prvom mestu) ili je u totalnom afektu (kada juri to prvo mesto)!

                      Comment


                      • Zelim da pozdravim sve forumase , ja sam nov clan - Ivan . Veliki sam fan Moto GP , pratim godinama. Znam za forum dugo vec ali nikako da se aktiviram , ali evo me Veliki sam obozavalac Valentina Rossija i gajim velike simpatije prema Andrea Iannoneu.

                        Comment


                        • Pozdrav Ivane, dobrodosao, kao sto vidis ovde ima puno fanova doticnih manijaka!

                          Zelim ti ugodan boravak ovde, ja sam dosao pre 2 meseca, ne skidam se sa foruma!

                          Comment


                          • JBT MotoGp ima 5 podforuma a F1 samo jedan a msm da ipak ima vise zaljubljenika u F1
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              JBT MotoGp ima 5 podforuma a F1 samo jedan a msm da ipak ima vise zaljubljenika u F1
                              Upravo smo dobili jos jednu temu. Ja sam zamolila da nam otvore jer pisemo o sampionima motogp-a.
                              A budi siguran da mnogo vise ima ljubitelja motogp-a, od f1.

                              Comment


                              • Ne znam koliko je ovo dobro mesto za raspravu, ali cu postovati ovde kad je vec pocelo. Na ovom forumu je vise fanova Moto GPa, mada to i nije toliko relevantno za celu pricu, svako bira za sebe kako ce organizovati svoj deo foruma, i to ne zavisi od broja ljudi vec tema i njihove hijerarhizacije i povezanosti.. Mi imamo 3 pdfa samo nisu svi na prvom ekranu vec unutra.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X