Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako, i treba nam neko jos, da ga izvedemo na pravi put. Sa Djukom smo vec na pola puta stigli, a i Sofronija cemo ubrzo! Dobrodosao Sofi, pozz!

    Comment


    • Originally posted by Djuka99gp View Post
      Pa zar nevidite da hocemo da vam pomognemo da vam gupa malo zivne,zato smo se i uclanili.
      ne nego u vase ne mozete da stanete,pretrpane su
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • Ja na taj vas pravi put ne namerav da idem,ima ja svoj put.
        U ostalom nisam vise clan grupe.

        Comment


        • Originally posted by Djuka99gp View Post
          Ja na taj vas pravi put ne namerav da idem,ima ja svoj put.
          U ostalom nisam vise clan grupe.
          Djuka, brate zasto, pomisli samo na sva dobra vremena koja su iza nas... NEEE!!!

          Comment


          • Iz inata,uostalom prezivecete i bez mene.
            A dosao vam je Sofronije on je mnogo dobar decko,bice vam lepo i sa njim.

            Comment


            • Originally posted by Djuka99gp View Post
              Iz inata,uostalom prezivecete i bez mene.
              A dosao vam je Sofronije on je mnogo dobar decko,bice vam lepo i sa njim.
              Niko tebe ne moze zameniti, nece biti isto bez tebe...

              Izgleda da je vreme da ucinimo 1 korak napred i ostavimo tebe iza nas, steta. ;)

              Comment


              • Originally posted by Djuka99gp View Post
                Iz inata,uostalom prezivecete i bez mene.
                A dosao vam je Sofronije on je mnogo dobar decko,bice vam lepo i sa njim.
                sofronije je sofronije,a ti si ti....
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • Ajde posto vidim da vam bas nedostajem vraticu se.

                  Comment


                  • Originally posted by Djuka99gp View Post
                    Ajde posto vidim da vam bas nedostajem vraticu se.
                    evo ti jedan grupni
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • Nekoliko nas sa foruma cemo gledati zajedno trku u nedelju u jednom kaficu u Beogradu!
                      Ako ima zainteresovanih da nam se pridruze, neka se jave meni ili Vanji #66 na pp radi daljih instrukcija!
                      Last edited by Pablo; 31-05-11, 11:03.
                      #58

                      Comment


                      • Originally posted by Pablo View Post
                        Nekoliko nas sa foruma cemo gledati zajedno trku u nedelju u jednom kaficu u Beogradu!
                        Ako ima zainteresovanih da nam se pridruze, neka se jave meni ili Vanji #66 na pp radi daljih instrukcija!
                        Ja samo da potvrdim da sam na raspolaganju. Dodjite ljudi, sto vise to bolje! POZZ!!!

                        Comment


                        • Ja bih rado, ali sam daleko
                          Mistakes make us who we are.

                          Comment


                          • Ja sam veliki fan F1 kao sto mnogi znaju koji su tamo u pdf-u ... Nego me zanima , nikada nisam pratio MOTO GP , znam 7-8 vozaca ali me zanima da mi se objasni koncept kako se voze treninzi,kvalikacije , boxovi od cega su sacinjeni kod trke , koliko se kruga voze , koliko krug i tako to ...
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by MikoSurvivor View Post
                              Ja sam veliki fan F1 kao sto mnogi znaju koji su tamo u pdf-u ... Nego me zanima , nikada nisam pratio MOTO GP , znam 7-8 vozaca ali me zanima da mi se objasni koncept kako se voze treninzi,kvalikacije , boxovi od cega su sacinjeni kod trke , koliko se kruga voze , koliko krug i tako to ...
                              Slicno je organizovano kao F1. Petkom se voze slobodni treninzi, subotom su kvalifikacije, a u nedelju warm-up i trka. Postoje tri klase: 125cc (od sledece sezone Moto3), Moto2, MotoGP. Kao u formuli GP3, GP2, F1.
                              Za vreme trka ne radi se pit stop, s obzirom da menjanje guma zahteva mnogo vremena, a i vozi se uglavnom 20-25 krugova, sto obicno traje 45 minuta. U slucajuu iznenadne promene uslova (da odjednom padne kisa) vozaci imaju pravo da udju u box i promene motor, odnosno sednu na rezervnu masinu sa gumama za kisu.
                              Kad je rec o stazama ima istih kao i iz F1, ali i naravno nekih za koje verovatno nisi cuo.
                              Zatim krug se vozi uglavnom blizu 2 min, staze su uvek podeljene u 4 sektora.
                              Bodovanje: 25, 20, 16, 13, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1. Dakle prvih 15 ulazi u bodove.
                              U 125cc ucestvuje preko 30 vozaca, u Moto2 oko 40, a u MotoGP samo 17 (nema se para, jbg).
                              Ako te jos nesto zanima pitaj.
                              Inace ti preporucujem da pocnes da pratis trke motora, izuzetno su zanimljive, posebno 125cc i Moto2 koji je pravo otkrovenje. Na zalost MotoGP je ove sezone neocekivano dosadan, ali sumnjam da ce to potrajati.
                              Evo vec sledeci viken (3.jul) je trka u Muggelu u Italiji. To boavezno gledaj, bice fudbalska atmosfera, to se u F1 ne moze iskusiti.
                              sigpic

                              Comment


                              • Hocu gledat cu ... A to Moto 2 i 3 necu sigurno ;)
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X