Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

    Dakle Inter prodaje Balotelija i Maikona i od tih prodaja dobija 60 miliona. Real treba da plati za Murinja 10 miliona i to je sve u zbiru 70 miliona. Za prošlogodišnju Ligu Šampiona zaradio je 72 miliona a plus će dobiti 12 miliona samo za učestvovanje u Super Kupu Evrope i Svetskom klupskom prvenstvu. Ako osvoji ta dva Kupa dobiće još više para.

    http://www.football-italia.net/jul27c.html

    I to je nekih 160 miliona € koliko su izračunali sa sajta football-italia.

    Ogromne pare su u pitanju a najverovatnije će se potrošiti 1/4 od pomenute sume.
    Kupovina Maskerana za nekih 20-25 miliona (možda ubacivanje i Muntarija u taj transfer), možda neka zamena za Balotelija (spominju se Kujt, Đuzepe Rosi i Forlan) i jedan bek će možda doći (spominju se Evra i Vargas).
    Čak se priča i o Švajnštajgeru ali to je manje verovatno...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

      ''Mundo Deportivo'' pise kako je postignut tajni dogovor kako Cesc prelazi u Barcu za 45 mil. E...cuj tajni dogovor, pa koga oni prave budalama?!..muka mi je vise od ovih novinara i laznih natpisa samo kako bi postali citaniji pogotovo oko 'mogucih' transfera fudbalera..tek kada vidim video kako se potpisuje ugovor i drzi se dres u ruci onda vjerujem *%@(D!RY-

      Comment


      • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

        Ne vidim cemu misljenje da je 30 milki za Balotelija puno.Decko je tehnicki najbolje potkovani napadac danasnjice.Mlad je,i neverovatno talentovan.

        Ocigeldno je da ima neki psihicki problem,ali verujem da je to prolazno,i da ce za godinu-dve da zasija i pokaze sve sto ume.

        Ovo je,po meni najbolja kupovina Citija jos od vracanja Rajt Filipsa iz Celsija.

        Comment


        • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

          Decko je tehnicki najbolje potkovani napadac danasnjice
          Mislio sam nesto smisleno da ti odgovorim ali posle ovoga mislim da nema logike.

          Comment


          • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

            Juventus i Cska se dogovorili za tranfer Krasica,cena je 15 miliona ocekuje se potpis do kraja nedelje.

            Comment


            • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

              Hvala Bogu da su se smilovali i pustili ga &8@^J
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                Fudbalski klubovi Inter i Real Madrid postigli su dogovor o transferu Brazilca Maikona u španski klub, preneli su danas italijanski mediji.

                Listovi Gazeta delo Sport i Korijere dela Sera naveli su da su italijanski i španski klub postigli dogovor o prelasku defanzivca Intera Maikona u Real za 28 miliona evra.

                Prvo veliko ime u Realu ovoga ljeta..

                Tipicno za Real,da dovedu igraca na poziciji na kojoj je Ramos,a koji je trenutno u prva 3 desna beka sveta....boze kako su glupi.. #%d*

                Comment


                • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                  [quote author=TeKKe link=topic=2598.msg150501#msg150501 date=1280242098]
                  Fudbalski klubovi Inter i Real Madrid postigli su dogovor o transferu Brazilca Maikona u španski klub, preneli su danas italijanski mediji.

                  Listovi Gazeta delo Sport i Korijere dela Sera naveli su da su italijanski i španski klub postigli dogovor o prelasku defanzivca Intera Maikona u Real za 28 miliona evra.

                  Prvo veliko ime u Realu ovoga ljeta..[/quote]

                  Tipicno za Real,da dovedu igraca na poziciji na kojoj je Ramos,a koji je trenutno u prva 3 desna beka sveta....boze kako su glupi.. #%d*

                  Comment


                  • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                    Murinho je najavio Ramosa da ce igrati stopera sledece sezone,zato se i kupuje Maicon.

                    Comment


                    • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                      Mnogo je Realu više potrebniji levi bek nego desni. Desno imaju Ramosa koji je jedan od najboljih na svetu na njegovoj poziciji. Levo su im Arbeloa (solidni levi bek) i marselo kojem nekako bolje leži sredina terena. A i dobre štopere imaju pa sada kad dođe Maikon jedan od njih će na klupu pošto Ramos prelazi na štopersko mesto. Najverovatnije Ramos i Pepe će biti glavni štoperi a Garaj i Albiol na klupi.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                        [quote author=TeKKe link=topic=2598.msg150416#msg150416 date=1280230229]
                        ''Mundo Deportivo'' pise kako je postignut tajni dogovor kako Cesc prelazi u Barcu za 45 mil.
                        [/quote]


                        Odlicna cifra. Ustvari fenomenalna.
                        Treba iskoristiti zaslepljenost separatista pa ga prodati za sto vece pare.
                        Seks ne vredi ni pola od toga, a za te pare ce Profesor &8@^J vec naci nekoga.

                        Ovo bi bio divan primer kako se muzu ovce. Kupis jeftino, prodas 500 puta skuplje +*@WT*48*

                        Comment


                        • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                          [quote author=Layzick link=topic=2598.msg150435#msg150435 date=1280235463]

                          Mislio sam nesto smisleno da ti odgovorim ali posle ovoga mislim da nema logike.
                          [/quote]
                          Ne vidim zasto ti je ta recenica toliko besmislena?To se najbolje vidi pri njegovom prijemu lopte,ne znam da li si primetio to.

                          Sto se Seska tice,mislim da je ovo obicna medijska patka,i da je dogovor jos daleko,jer Arsenal nije spreman da saradjuje,po pisanju Sun-a.Ja bih voleo da im iz principa uzmemo trazenih 50 miliona funti +*@WT*48*

                          Comment


                          • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                            [quote author=dart gunner link=topic=2598.msg150521#msg150521 date=1280253938]
                            .Ja bih voleo da im iz principa uzmemo trazenih 50 miliona funti +*@WT*48*
                            [/quote]

                            Realna cifra &+I}\
                            J... kozu dok su joj noge u blatu.


                            P.S.
                            Clarkson je the legend #$&+|r
                            Samo ima minus sto omalovazava americku auto industriju, koje sam fan.

                            Comment


                            • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                              [quote author=Layzick link=topic=2598.msg150516#msg150516 date=1280252319]
                              Murinho je najavio Ramosa da ce igrati stopera sledece sezone,zato se i kupuje Maicon.
                              [/quote]

                              Da mi nisi reko ne bih znao.

                              Comment


                              • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                                [quote author=phenom link=topic=2598.msg150512#msg150512 date=1280249941]
                                [quote author=TeKKe link=topic=2598.msg150501#msg150501 date=1280242098]
                                Fudbalski klubovi Inter i Real Madrid postigli su dogovor o transferu Brazilca Maikona u španski klub, preneli su danas italijanski mediji.

                                Listovi Gazeta delo Sport i Korijere dela Sera naveli su da su italijanski i španski klub postigli dogovor o prelasku defanzivca Intera Maikona u Real za 28 miliona evra.

                                Prvo veliko ime u Realu ovoga ljeta..[/quote]

                                Tipicno za Real,da dovedu igraca na poziciji na kojoj je Ramos,a koji je trenutno u prva 3 desna beka sveta....boze kako su glupi.. #%d*
                                [/quote]

                                [quote author=phenom link=topic=2598.msg150590#msg150590 date=1280264883]
                                [quote author=Layzick link=topic=2598.msg150516#msg150516 date=1280252319]
                                Murinho je najavio Ramosa da ce igrati stopera sledece sezone,zato se i kupuje Maicon.
                                [/quote]

                                Da mi nisi reko ne bih znao.
                                [/quote]

                                Kad znas onda nemoj da pises da su glupi,ovo je odlican potez Murinha,smisleno ljudi rade,bar za sad

                                Comment

                                Working...
                                X