Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

    Analiticar ESPN-a Rick Bucher je rekao da su Cleveland Cavaliers-i kontaktirali Toronto i istrazili sta bi to Raptors-i trazili za sign-and-trade Chris Bosh-a.

    Na dan drafta ce Minnesota Timberwolves-i najverovatnije trejdovati Al Jefferson-a. U igri je nekoliko ekipa i videcemo gde ce Al zavrsiti.

    Potpisivanjem novog petogodisnjeg ugovora u novembru vrednog 55 miliona sa Rondom Boston Celtics-i su uradili veliku stvar, ali ovog leta ima jos dosta stvari da se zavrsi oko tima. Ray Allen postaje neograniceni FA prvog jula, Paul Pierce ima opciju od 21.5 miliona za sezonu 2010-11, dok ce osim Davis-a i Sheed-a sve rezerve biti FA-i. Inace, prica se i da bi Sheed mogao da zavrsi karijeru.

    Omer Asik, 36. pik Chicago Bulls-a na draftu 2008. ce najverovatnije od naredne sezone napustiti Fenerbahce i doci u NBA. Iako je imao dosta problema sa povredama u prethodne dve sezone, Bulls-i smatraju da im dosta moze pomoci jer je igrac slican Noah-i i bio bi vazan igrac sa klupe.

    Thomas Kelati, bivsi igrac Unicaja-e i Olympiakos-a je na meti LA Lakers-a koji su mu ponudili jednogodisnji ugovor, ali ce ga najverovatnije odbiti i ostati u Evropi. S obzirom da ima ponude Reala, Prokoma, Barselone i Caja Laborala mozda je tako i najbolje za njega.

    Tom Thibodeau ce u narednu sredu i zvanicno postati 18. trener u istoriji Chicago Bulls-a! +*@WT*48*





    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

      Po grckom internet portalu redplanet.gr, Olympiakos zeli da se otarasi Josh Childress-a. On ima jos godinu dana ugovora, ali ima opciju po kojoj moze da izadje iz njega pre 15. jula. Inace, Josh bi sledece godine trebao da dobije nesto vise od 4 miliona dolara i Olympiakos ne zeli da placa ogroman porez jer se zakoni u Grckoj menjaju i porezi se udvostrucavaju za kosarkase.

      Po drugom grckom sajtu sportnet.gr, Big Sofo putuje u LA gde ce se sastati sa celnim ljudima LA Clippers-a. Oni su ga izabrali kao 34. pika druge runde 2003. godine i iako se do pre par dana pricalo da je potpisivanje novog ugovora sa Olympiakos-om neminovnost, prica se da mu ljudi iz Clippers-a vec traze kuce gde bi mogao da stanuje u LA-u.

      Cavs-i su i dalje u kontaktu sa svim svojim buducim FA-ima, tu su Zydrunas Ilgauskas, Shaquille O'Neal, Jawad Williams i naravno LeBron James. Da podsetim, Delonte West i Mo Williams su na trading block-u.

      Paul Pierce ce najverovatnije izaci ovog leta iz svog ugovora po kojem bi trebao da dobije 21.5 milion dolara naredne sezone i potpisati novi, "manji" ugovor da bi pomogao ekipi da zadrzi neke postojece i dovede nove igrace. Sheed ima jos 2 godine u svom ugovoru, ali bi mogao da prekine karijeru zbog hronicnih problema sa ledjima.



      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

        Ljudi sa NBA.com-a misle da Bosh ima najvise sansi da zavrsi u Miami-u kod Wade-a, zatim u Chicago-u kod D-Rose-a ili da se "spari" sa LeBronom negde. h5g6k8 Nekom sign-and-trade-u se nadaju LA Lakers-i ( #%d* ) i Houston Rockets-i.

        Takodje, Tracy McGrady zeli da predje u Lakers-e i o tome je obavestio svog agenta i bliske saradnike. Tracy bi morao da potpise Mid Level Exception ugovor, ali s obzirom na brojne povrede i godine mislim da je to realno. T-Mac bi inace ulazio sa klupe i imao ulogu otprilike nesto kao Andrew Bynum sada. Iskreno, meni bi on i u ovim godinama igrao pre drvosece Artesta, ali dobro.

        Ne mogu da verujem da je ovo sve od vesti, a draft je tako blizu. +-*^%*
        Ja inace jedva cekam cetvrtak, kakvih ce samo "poslica" biti na draft night.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

          Zamisli L.A. da ide na sign&trade.. $%&5qw7 A citao sam da Bos ne zeli da ode u neku ekipu gde nece biti glavna zvezda, nego zeli da bude "man". Nema sta zanimljivo ce biti narednih dana. I evo ovom prilikom da kazem da mislim da LeBron 90% ostaje u Kavsima sto je meni neizmerno drago. Nase dete $#^%RT Bjelica trenira sa Memfisom i verovatno ce upasti u prvi krug drafta... @(*6sd$%
          I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

          Comment


          • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

            I ja mislim da LeBron ostaje, za to sam i glasao na anketi, ali opet sve moze da se okrene kad dodje prvi jul.
            Video sam vest za Bjelicu na B92, Memphis je solidna ekipa, ali se meni licno nikada nisu svidjali. Na utakmicama im skoro uvek hala poluprazna, nemaju neku tradiciju... $%&5qw7

            Nazalost, nece biti prenos drafta na SK-u, ali cemo naci neko dobar stream, pa ce se pratiti celu noc. @(*6sd$%
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

              [quote author=T-Mac link=topic=2597.msg141588#msg141588 date=1277125005]

              Nazalost, nece biti prenos drafta na SK-u, ali cemo naci neko dobar stream, pa ce se pratiti celu noc. @(*6sd$%
              [/quote]

              Standard! $#^%RT
              Pa dobro, to si u pravu... Ali neka mu to bude samo odskocna daska @(*6sd$%
              I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

              Comment


              • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                Boston Celtics-i nece sedeti skrstenih ruku kada je u pitanju Paul Pierce. Odmah posle drafta ce sesti sa njim i popricati o produzenju ugovora ili "promeni" postojeceg po kojem ce dobijati manje novca da bi Boston imao prostora na salary cap-u za pojacanja.

                Pretpostavlja se da je vrednost Ray Allen-a oko 5.6 miliona dolara i da ovog leta moze dobiti samo MLE ugovor. Ray je vec rekao da ne veruje da ce se vratiti u Boston naredne sezone i videcemo gde ce zavrsiti.

                Onaj trade izmedju Minnesota-e i GS-a koji je ukljucivao Anthony Randolph-a sa jedne i Kevina Love-a sa druge strane nece biti "odradjen" i pregovori su prekinuti.

                Sto se tice drafta, u kratkim crtama bi trebalo da izgleda otprilike ovako, Wall kao prvi, Turner kao drugi, Favors kao treci i pretpostavlja se da ce Warriors-i uzeti Greg Monroe-a sa sestog mesta.

                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                  [quote author=T-Mac link=topic=2597.msg141533#msg141533 date=1277121783]
                  Tracy McGrady zeli da predje u Lakers-e
                  [/quote]

                  Trejsi i Kobi zajedno!!! fghj48d fghj48d #^GH*# $%&RQa &Q45q@% $*(5f ...aaaauuuuuu!!! Ako se to desi slobodno pripisite i sledecu titulu Lejkersima, u stvari naredne 3...... $*(5f

                  Mada ne verujem da ce Trejsi preci,bio bi to udarac za njegovo svo postignuce,ispasce da za ove godine nije bio legenda, on jeste LEGENDA i za mene najveci igrac nove skole zajedno sa Kobijem i Alenom i treba da ostane takav!! Znam da bi sa Jezerdzijama osvojio prsten,iako navijam za Jezerdzije ne bih voleo da predje,ne zelim da takvu velicinu nazivaju luzerom i da ga porede sa Rejom i Kevinom koji su ukaljali obraz i ostavljali a potom pljuvali maticne klubove zbog 12 srebrenjaka!! 7&@%q 7&@%q ...Kad se samo setim Kevinovo ponasanje kad je doso sa Ircima u Minesotu!!! $JS}| (&$E# &*(@W6 ...Neizmerno bih voleo da Trejsi i Alen osvoje prsten,ali bih voleo da ga osvoje njihovom zaslugom,takvi igraci ne zasluzuju da se nalaze kao treca ili cetvrta opcija u timu! U Lejkerse bi dozivljavao takav status,mnogima bi bilo krivo 7&@%q $%&5qw7 ...

                  Comment


                  • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                    Auuuuu, gledajte ovo!
                    Minnesota sprema ponudu, Al Jefferson/Kevin Love + sva 3 pika prve runde ove godine (ukljucujuci i pik no.4) za ni manje ni vise nego Carmelo Anthony-a! Ali, to i ne zvuci tako ludo kada se sagledaju sve cinjenice. Chauncey Billups i Kenyon Martin nece igrati zauvek i vec su u poznim igrackim godinama, dok Denver mozda rizikuje da sledece godine izgubi Melo-a za dzabe ako ne potpise produzetak ugovora uskoro. Minnesota je takodje zainteresovana i za LeBrona, ali to je tek naucna fantastika. Verovatno su i vama dokurcile ovakve ponude Wolves-a koji su zainteresovani za pola sveta, ipak morate priznati da je zanimljiv trac u pitanju.

                    Iako postoje spekulacije da bi Chris Paul mogao da napusti NO i da predje u NJ Nets-e ipak su vece sanse da to uradi Darren Collison. Naravno, ne iskljucivo u NJ, to je samo prica vezana za CP3-a.

                    Evo jos jednog ludog traca. Ako ce vec Toronto Raptors-i izgubiti Chris Bosh-a, zele da se pojacaju preko sign-and-trade-a. E sad, u igri su David West i Darren Collison koji bi se savrseno uklopili u Toronto-u jer ce Raptors-ima nedostajati PF i plejmejker jer zele da se otarase i Jarett-a Jack-a. Problem za Bosh-a je mozda to sto nece biti "the man" sto bi rekao LB fan, ali bi bio prvi kosgeter. Opet, sa druge strane tu su i Houston Rockets-i, zamislite samo kako bi ta ekipa izgledala sa Yao-m i Bosh-em pod kosem i Martin-om i Brooks-om u backcourt-u... $%&RQa

                    Sa ESPN. com-a:

                    I've heard that the Kings, Detroit Pistons, Indiana Pacers, New Orleans Hornets, Memphis Grizzlies, Toronto Raptors, Houston Rockets, Milwaukee Bucks, Chicago Bulls, San Antonio Spurs, Oklahoma City Thunder, Portland Trail Blazers and Denver Nuggets have all been talking about moving picks. The Kings, Pacers, Hornets and Bucks would like to trade down, while the Pistons, Grizzlies, Raptors, Rockets, Spurs, Thunder, Blazers and Nuggets would like to move up. And if the Pacers and Hornets can't move down, they, along with the Bulls, might look to get out of the draft completely.
                    From what I can gather, the Pacers, Hornets, Raptors, Spurs and Thunder are the most active right now.

                    Ty Lawson carina &*#GI(]
                    Ty Lawson, the standout rookie for the Denver Nuggets, tweeted today: "I heard if u hit a kardashian u win a championship.. Kim k holla me!!! I need ya for 17 min." Afterwards he added that he is willing to "take one for the team."
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                      T-Wolves-i su odbili ponudu Indiana Pacers-a, koji su trazili Jonny Flynn-a u zamenu za 10. pika na ovogodisnjem draftu. Mislim da je ovo vise nego smesna ponuda.

                      Cuveni Williams Wesley, poznatiji kao World Wide Wes, savetuje timove koji zele da dovedu LeBrona da ako imaju prostora na salary cap-u i materijala za sign&trade pokusaju da u svoje redove dovedu Chris Paul-a i da ce im to drasticno povecati sanse za dovodjenje James-a.

                      GM NO-a, Jeff Bower, je izjavio da nema teorije da Paul bude trejdovan, ali vlasnik George Shinn smatra da postoji cena za svakog igraca, pa tako i za CP3-a. Samo da podsetim, Paul ima ugovor na jos 2 godine vredan 31.3 miliona dolara.

                      Nastavljamo dalje sa tracevima vezanim za CP3-a, Grizzlies-i su ponudili OJ Mayo-a i jos par igraca za njega, ali od tog trejda naravno nije bilo nista. Ipak, morao je tu da se umesa i Prokhorov koji je izjavio da je spreman da se odrekne treceg pika i BILO KOJEG IGRACA osim Brook Lopez-a u zamenu za Paul-a! Takodje, ocekuje se i da Portland Trail Blazers-i pre drafta posalju ponudu za prvu zvezdu NO-a.

                      Zakuvalo se, zakuvalo... +*@WT*48*
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                        Portland TrailBlazers-i su zainteresovani za plejmejkera Cleveland Cavaliers-a Mo Williams-a. Ceka se zvanicna ponuda.

                        Vlasnik Phoenix Suns-a Robert Sarver i trener Alvin Gentry planiraju da se sastanu naredne nedelje sa Amare Stoudemire-om i da mu ponude produzetak ugovora. Ipak, izvor blizak Suns-ima kaze da su sanse veoma male da Amare ostane u Arizoni.

                        Miami Heat i NY Knicks-i su najzainteresovaniji za Stoudemire-a, a tu su i Chicago Bulls-i i NJ Nets-i.

                        New Orleans Hornets-i su odbili ponudu New Jersey Nets-a za Chris Paul-a. New Jersey je ponudio treceg pika na ovogodisnjem draftu i Devin Harris-a, ali NO ne zeli da se odrekne svoje prve zvezde. Takodje, Magic je jedan od zainteresovanih timova za CP3-a.

                        Milwaukee Bucks-i su zainteresovani za krilo Golden State Warriors-a Corey Maggette-a. Ponudili su Warriors-ima Dan Gadzuric-a (7,4 miliona dolara) i beka Charlie Bell-a (3,8). Milwaukee je takodje na trading block stavio i njihovu legendu Mike Redd-a koji sledece sezone treba da dobije 18,3 miliona dolara.

                        Evo igraca koji su "glavni" u tracevima poslednjih par dana, pored vec pomenutih Redd-a i Maggette-a, tu su Rip Hamilton, Tayshaun Prince, Gilbert Arenas, Troy Murphy, Mike Dunleavy, Mo Williams, Rudy Gay, Kevin Love i Al Jefferson.

                        Denver je ponudio Linasu Kleizi 2.3 miliona dolara, a po ugovoru bi naredne sezone trebao u Olympiakos-u da dobija 6. Velike su sanse da ostaje u Grckoj.




                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                          Samo da pohvalim redovno osvezavanje vestima o raznim ponudama,trejdovima itd.T-mac samo nastavi tako,ima nas koji citamo +*@WT*48*

                          Comment


                          • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                            Layzick, otkad ti pratis NBA $%&5@$A

                            Salim se malo, hvala na pohvalama, uzivajte. &($%WP+
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                              Pa u principu slabo,al sam zatrovan kosarkom pa u nedostatku evropske pratim i NBA $#^%RT

                              Comment


                              • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                                Zvanicno je odradjen i drugi trade u ovom offseason-u!
                                Kao sto sam vec rekao ranije danas da je Milwaukee zainteresovan za Maggette-a, Bucks-i su brzo reagovali i doveli u svoje redove krilo Golden State Warriors-a! U drugom pravcu su otisli kao sto sam vec napisao Dan Gadzuric i Charlie Bell. Mislim da je ovo ogromno pojacanje za Milwaukee koji moze se reci ovim potezom gotovo nista nije izgubio, a dobio je neverovatnog kosgetera.

                                E sad jedna moze se reci losa vest za navijace Milwaukee-a, John Salmons ce najverovatnije izaci iz svog ugovora 30. juna i postati neograniceni FA. Salmons takodje ocekuje da Michael Redd nece izaci iz svog ugovora po kojem ce naredne sezone dobiti 18.3 miliona dolara jer ne bi dobio ni blizu toliko veliki ugovor.

                                Prica se da je Magic u kombinaciji sa NO Hornets-ima po kojoj bi u Orlando dosli Chris Paul i James Posey, a pretpostavljam da bi u drugom smeru isli Vince Carter i Brandon Bass (moje nagadjanje). Medjutim GM Magic-a negira takve spekulacije rekavsi da on prvi put cuje za takvo nesto i da Orlando nije kontaktirao Hornets-e.

                                Sto se tice Mo Williams-a, iako je na trading block-u jos uvek nema konkretnih ponuda i Cavaliers-i ce ga trejdovati samo u slucaju dobre ponude. Sa druge strane, Delonte West ce najverovatnije narednog meseca biti poslat u neki drugi tim.

                                Toronto Raptors-i i Minnesota Timberwolves-i pregovaraju oko trejda u kojem bi Hedo Turkoglu i 13. pik zavrsili u Minneapolis-u u zamenu za Corey Brewer-a i 23. pika.

                                Evo nesto zanimljivo navijacima LA-a. Poznato je svima da Jordan Farmar zeli mnogo vise da igra i takodje zeli da bude pravi plejmejker i vodja ekipe sto u Lakers-ima ne moze da bude jer kad je on na parketu otprilike Kobe i Odom igraju na poziciji PG-a umesto njega. $#^%RT Anyway, Lakers-i mogu da isprate svaku ponudu za Farmara jer je ograniceni FA, ali je pitanje da li ce to uciniti jer im ne treba previse igraca na payroll-u. Ono sto je jos izvesnije je da ce Farmar biti deo nekog sign-and-trade-a, videcemo sta ce biti od svega toga. Fisher se skoro sigurno vraca i sledece sezone u ekipu kao i Shannon Brown.

                                Nets-i se jos nisu odlucili ko ce im biti treci pik na draftu. Derrick Favors je bio vec vidjen u Brooklyn-u, ali sada se u igru ukljucio i Wes Johnson sa Syracuse-a, igrac koji se meni licno mnogo svidja i mislim da ce biti velika zvezda.


                                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CU3j4RlsZ6E[/youtube]




                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X