Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

    A, bas sam se pitao sta pises 45 minuta. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

    Salim se malo, odlicna analiza i slazem se skoro sa svim, ali i dalje smatram da su Phila i Washington bolje ekipe od NY-a i Charlotte-a.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

      &*#GI(]

      kad bude zapad bice sat i chetres pet.. &d$7 &d$7 &d$7 &d$7

      Comment


      • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

        Evo u medjuvremenu par vesti...

        Tracy McGrady i Detroit Pistonsi jos uvek pregovaraju i razgovaraju o tome da li je T-Mac pravi igrac za ekipu iz Motown-a. A, vec smo pricali o tome sta ce se desiti ako Detroit odluci da ga dovede.

        Tim Thomas ce sutra posetiti Dallas Maverickse i najverovatnije potpisati jednogodisnji ugovor za vet minimum.


        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

          Mislim da će za poziciju 8 na istoku biti velika konkrencija i da će se do posljednjeg dana regularne sezone odlučivati ko će ući kao osmi u plej-of. Također, po mom mišljenju NYK su daleko od P.O., tako da čisto sumnjam (prosto ne vjerujem) da će se ugurati među osam.

          Comment


          • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

            Tracy bio na probi u Cleveland-u, ali mu ugovor najverovatnije nece biti ponudjen...

            Rasheed Wallace je gotovo sigurno u penziji, ali njegov dvogodisnji ugovor od 13 miliona dolara ostaje u salary cap-u Celtics-a. Boston ce se najverovatnije tog ugovora resiti tokom sezone kada ekipe budu trejdovale igrace za njega da bi oslobodile prostor na salary cap-u za Offseason 2012.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

              New Jersey Nets-i, potpisali ugovor sa Sean May-om. May je prošle godine, odigrao najviše utakmica u karijeri za Kings-e (37) i pri tome imao prosek od 3.3 poena i 1.9 skokova. Bio je 13. pik na draftu, i izabran je od strane Charlotte Bobcats-a
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                T-Mac i zvanicno potpisao sa Pistonse... Evo linka
                http://www.nba.com/2010/news/08/10/p...s=iref:nbahpt2
                I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                Comment


                • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                  Miami ruši rekorde Bullsa i Lakersa?
                  Bivši NBA trener, a sada iznimno uspješni sportski komentator, Jeff Van Gundy, vjeruje kako Miami ima šanse za rušenjem rekorda Bullsa i Lakersa.


                  Jeff Van Gundy je oduvijek bio poznat po zanimljivim izjavama i prijedlozima, a jednu od takvih je iznio nedavnou radio emisiji na postaji ESPN 1000. Tamo je naime u razgovoru otkrio kako vjeruje da ovogodišnja momčad Miamija ima vrlo izgledne šanse da obori rekord Bullsa od 72 pobjede u regularnoj sezoni, te da isto tako skine niz Lakersa od 33 uzastopne pobjede.

                  "Mislim da zaista imaju velike izglede za tako nešto", rekao je Van Gundy. "Kada pogledate omjer razine njihovog talenta i ostalih momčadi, gotovo da ne vidim kako mogu izgubiti."

                  Ipak, bivši NBA trener je otkrio da vjeruje kako ipak postoje dvije momčade koje mogu biti ozbiljna prijetnja. Dugo je pričao kako vjeruje da Lakersi mogu dobiti Miami u doigravanju, a listi momčadi koje bi im mogle ugroziti snove o osvajanju naslova pridodao je i Boston nakon nedavnog potpisivanja ugovora sa Shaquilleom O'Nealom.

                  U daljnjem razgovoru, Van Gundy je dodatno objasnio zašto je tako uvjeren u snagu Miamija. "Erik (Spoelstra, op.a.) je sjajan trener, koji će ih sigurno znati motivirati u obrambenom dijelu, dok će ta momčad u napadu s toliko talenta biti noćna mora za svakog protivnika. Uz to, kada pogledate s kakvom je momčadi LeBron prošle sezone ostvario 66 pobjeda, onda nije teško zamisliti da uz suigrače kakve će imati sljedeće sezone upiše još šest više."
                  I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                  Comment


                  • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                    ESPN je kao sto sam najavio za danas napravio prognozu sto se tice Zapadne Konferencije.
                    http://sports.espn.go.com/nba/news/s...-WestStandings

                    To je njihovo misljenje, a da vidim sta vi kazete...

                    Inace, danas su izbaceni i puni rasporedi, evo sto se tice Chicago Bulls-a.
                    http://www.nba.com/bulls/media/schedule_1011.pdf

                    Nazalost, kao i prosle godine imamo najvise back to back utakmica. #%d*

                    EDIT: I utakmice koje ce biti prikazivane na nacionalnim televizijama u Americi, tj u primetime-u.
                    http://www.nba.com/schedules/nationa...ule/index.html
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                      Uh na zapadu je teze i ima vise kvalitetnih timova, mada su po mom misljenju 3/4 najjacih ekipa lige na istoku...
                      Lejkersi mozda ce imati 2 pobede manje Oklahoma po meni ce da bude prva ekipa zapada, jeste suludo(ali to kazem zato sto ce KD da napreduje a i Krle je sve bolji), Dalas opet ide preko 50 pobeda. Sparsi mislim da ce ove godine da propuste PO. Mozda tu upadnu Klipersi pod uslovom da Grifin bude zdrav. Mozda i Nagetsi preskoce PO a umesto njih upadne Memfis i Sansi umesto Hjustona.. I to je to @(*6sd$%
                      I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                      Comment


                      • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                        Ja mislim da će Oklahoma biti blizu, ali da će Lakers-i ipak biti prvi. Utah ispred Spurs-a, zato sto mislim da Utah ima dosta dobar tim, a sto se tiče Spurs-a.... pa ako Parker, bude igrao sezonu zivota i da Blair igra prvog centra, ali opet Utah ispred. Ja iskreno mislim da će Phoenix, biti ispred Huoston-a, a isto vazi za Denver. Melo, će igrati na standardnom nivou, a tu je sada i AlHarrington, i mislim da će biti blizu kao kod borbe za prvo mesto, ali ipak po meni prednost ima Denver $#^%RT
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                          Pa jbg, otprilike je to to, slozio bih se sa ESPN-om...
                          Ali, stvarno je tesko na zapadu prognozirati ko ce zavrsiti na kojem mestu, pa videli smo prosle godine u zadnjih 10 utakmica koliko se ekipa borilo za mesta od 2-10 tako da ce tu sve biti neizvesno. Mislim da ce LA i dalje biti neprikosnoven, a da ce ih pratiti Dallas, Denver i OKC, otprilike tim redosledom.
                          Dalje je kao sto vec rekoh nemoguce pogoditi, tu je dosta ekipa koje mogu u PO. Jedino sam za Memphis siguran da nece doci do PO-a, jednostavno mi se nikako ne svidjaju.

                          Nemojte bas davati toliko sanse Utah-i, ipak su izgubili jedan od stubova ekipe, mada ni Millsap nije losa zamena, ali Booz je Booz. Realno im je da se bore od 6-8 mesta.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                            Ja predvidjam od 23 avgusta do 27 avgusta.... h5g6k8

                            Evo ovako:
                            23- Los Andjeles Lejkers
                            24-Irska Seltiks
                            25-Los Andjeles Lejkers
                            26-Kobi Brajant (to ce oni da kazu),a ja bih vise voleo Kobi Brajant i Sekil Onil u jednom paketu &*%R*
                            27-Los Andjeles Lejkers

                            Comment


                            • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                              A sto se tice ovog pedvidjanja za zapad.... (%fsd%&j
                              Lejkers je tu....Ali ako naidju na Blejzere u plejofu tesko njima! &+I}\

                              Comment


                              • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                                Kakva zajebancija oko Detroita ovo nije normalno. #%d*
                                Secate se da je Rip bio prvi na izlaznim vratima, a sada je to Prince - po nekim izvorima.
                                Tu je i druga strana price, Prince nece biti trejdovan ukoliko to ne zatrazi - po nekim izvorima.

                                Tako da samo Bog zna gde ce njih dvojica zavrsiti i kako ce Pistonsi ukomponovati ekipu za novu sezonu, ali jedno je sigurno, dovodjenjem McGrady-a nema dovoljno mesta za sve bekove!

                                Nekada veliki taletan univerziteta Notre Dame, Luke Harangody, potpisao dvogodisnji ugovor vredan 1.3 miliona dolara sa Boston Celtics-ima. Stvarno je dobro odigrao letnju ligu, ali ce nazalost da se vucara po NBDL timovima naredne sezone.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X