Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

    Čuo sam da u NBA ligi kada novinari hvale glavnog trenera jedne ekipe, on obično počne da hvali svoje kolege, pomoćne trenere. Svaki NBA tim ima barem četiri pomoćna trenera na utakmicama: jednog za napad, drugog za odbranu, trećeg za "skauting" protivničkih ekipa, četvrtog za individualni rad sa igračima. Ima tu još nekoliko trenera koji rade sa igračima na treninzima, na primer, trener za fizičku spremu. Koliko je Tom Tibodo priznat, pa samim tim i važan za Boston, govori i podatak da on često u toku utakmice kada Seltiksi igraju odbranu na strani terena gde je njihova klupa, stoji pored aut linije i daje uputstva svojim igračima, u kolektivnoj odbrani i u odbrani "1 na 1", bodri ih...Primetio sam da ponekad, u tim momentima, Glen "Dok" Rivers sedi na klupi. To je poštovanje, podela poslova, i autoritet g. Tibodoa. Sigurno ćemo to videti i u drugoj utakmici Velikog finala, jer će Seltiksi morati da odigraju bolju odbranu.
    Biće zanimljivo ako Golden Stejt dovede Kevina Lava. On je igrač koji čini mi se više voli malo sporiji ritam igre od onog koji forsira Don Nelson. Gledao sam ga na koledžu(UCLA), bio je odličan. Snažan, čvrst igrač, koji dobro skače, trudi se u odbrani, a i ume da poentira iz igre "1 na 1". Njegov bliski rođak je bio član muzičke grupe Bič Bojs. Voriorsi sem Bjendrisa i Turijafa nemaju nijednog snažnog igrača u reketu. Možda žele da pojačaju odbranu.

    Comment


    • #62
      Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

      Kobe nece igrati na SP u Turskoj jer posle Finala ide na operaciju desnog kolena, tako da se ne moze oporaviti na vreme za Mondobasket.

      Charlotte Observer pise da ne bi bilo cudo da Bobcats-i ne produze ugovor sa Feltonom. Bilo je nekih razmirica na relaciji Felton - uprava pre svega zbog lose igre u PO-u. Ovo naravno ne znaci da ce se to i dogoditi, nego jednostavno ljudi iz Charlotte-a smatraju da Felton vredi mozda cak i manje nego prosle sezone.

      Cleveland Cavs-i su navodno prethodnih dana pricali o nekim trejdovima u koje ce najverovatnije biti umesan jedan od proslogodisnjih startera... Cekamo da vidimo hoce li nesto biti od toga.

      Dereku Fisher-u ugovor istice prvog jula, ali on kaze da jos uvek ne razmislja o povlacenju, ali da karijeru zeli da zavrsi u LA-u. "I've given some thought to it because it's a reality of our business," he said when asked about his future. "But other than that, I haven't really crystallized in my mind what that will look like. "No, my plan is not to retire. The only thing that would change that would be physical limitations, and I'm keeping my fingers crossed on that." Ukoliko Lakers-i odluce da produze ugovor sa veteranom, Jordan Farmar ce verovatno morati da trazi posao u nekoj drugoj ekipi.

      Nate Robinson koji ce ovog leta po prvi put u svojoj karijeri biti neograniceni FA kaze da zeli da ostane u Celtics-ima, naravno pod uslovom da ga oni zele nazad. "I feel wanted here,'' said Robinson, who averaged 6.5 points in 14.7 minutes in 26 Boston regular-season games, but has seen his numbers drop in the postseason to 3.4 points in 6.4 minutes in the 11 games he has played.

      Opa, evo jedne zanimljive vesti, Uros Tripkovic ce otputovati u SAD gde ce "biti na probi" u Knicks-ima, Lakers-ima, Timberwolves-ima i Suns-ima. Mislim da bi od ove 4 ekipe za njega definitivno najbolji bili Phoenix Suns-i. Ne znam sta vi kazete na ovo?

      Hornetsi su konacno pronasli trenera, potpisan je ugovor sa bivsim asistentom Portlanda Monty Williams-om na 3 godine.

      Ovo vas verovatno ne zanima, ali cisto nije na odmet spomenuti ako jos neko navija za Chicago, treba ocekivati da sa Thibodeau-om u Chicago stignu i pomocnik OKC-a Ron Adams, kao i Mo Cheeks i Andy Greer.



      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #63
        Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

        I zvanicno je!!! +*@WT*48*

        The Bulls have a new coach, Tom Thibodeau of the Boston Celtics! Thibodeau, according to reliable sources, agreed to a three-year deal early Saturday afternoon to become the 15th (not counting interims) coach in Bulls history. Thibodeau currently is the associate head coach of the Celtics, who are down 1-0 in the NBA Finals. NBA rules do not allow the announcement of significant transactions like a trade or coaching hire during the Finals so as not to distract from the league’s premier annual event. I know. Apparently this memo never reached LeBron James. So the Bulls declined comment. But reliable sources close to Thibodeau confirmed that Thibodeau received the three-year offer worth some $6.5 million late Friday and agreed early Saturday.

        Clanak zasto je Thibs pravi izbor za trenera Bulls-a.

        http://espn.go.com/blog/chicago/bull...rience-respect
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #64
          Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

          Zvao me Lebron i kaze on meni..Brate Urose sta da radim ti si me naucio da igram i sve ,gde da predjem ,. Ja mu kazem idi u Netse i zovi Bocha..On kaze necu sa Boshom posvadjo sam se sa njegovom ribom


          A jel se jebe I dalje Lebronova mama sa Dalonteom??!! fghj48d ...Izvinite na izrazu... @(*6sd$%

          Comment


          • #65
            Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

            [quote author=T-Mac link=topic=2597.msg137572#msg137572 date=1275773547]
            Opa, evo jedne zanimljive vesti, Uros Tripkovic ce otputovati u SAD gde ce "biti na probi" u Knicks-ima, Lakers-ima, Timberwolves-ima i Suns-ima. Mislim da bi od ove 4 ekipe za njega definitivno najbolji bili Phoenix Suns-i. Ne znam sta vi kazete na ovo?
            [/quote]

            Da , Sunsi bi ponajvise odgovarali zbog te run n' gun kosarke , koja cesto omogucuje JRichu , Dudley-u i ostalima sut za 3 , a poznato je da Uros ima solidan sut .

            Comment


            • #66
              Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

              [quote author=nidz@ link=topic=2597.msg137605#msg137605 date=1275790663]
              Zvao me Lebron i kaze on meni..Brate Urose sta da radim ti si me naucio da igram i sve ,gde da predjem ,. Ja mu kazem idi u Netse i zovi Bocha..On kaze necu sa Boshom posvadjo sam se sa njegovom ribom


              A jel se jebe I dalje Lebronova mama sa Dalonteom??!! fghj48d ...Izvinite na izrazu... @(*6sd$%
              [/quote]Kaze meni brat LeBron da toga nije ni bilo nego to je kao napravljeno zbog njegove lose igra u PO...Kaze uprava Clevelenda to organizovala kako bi sacuvala makar malo njegov ugled...a ko zna sta ce biti sa Dalonteom ja znam da je decko blago retardiran pada u neke depresije.


              Comment


              • #67
                Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                Evo malo konkretnijih informacija o onome sto sam juce pricao, Cleveland Cavaliers-i "istrazuju" koliko mogu da dobiju za Mo Williams-a, a takodje na trade block-u je i Delonte West.

                Sa Yahoo-a: A Cavs source maintains that James has always enjoyed the city of Chicago and is impressed with the Bulls' roster, which features Rose and center Joakim Noah. The addition of James would elevate the Bulls to the top of the Eastern Conference. Ja i dalje mislim da je LB najblizi ostanku u Cleveland-u, ali videcemo.

                Wade sigurno ne dolazi u Chicago, ali zato redovno pljuje organizaciju i pokusava da dovede FA-e u Miami. Sad se navodno prica kako on i Pat Riley zele da dovedu James-a i Bosh-a, ali svi znamo da od toga nema 'leba i da oni nikad ne bi mogli da igraju zajedno. Pre svega LB ne prihvatio da bude "druga rupa na svirali", a Bosh je rekao da zeli da bude prva zvezda ekipe za koju potpise.

                Christian Eyenga (igrac kojeg je prosle sezone Cleveland draftovao u prvoj rundi) najverovatnije dolazi da igra letnju ligu za Cavs-e iako nije imao dobru sezonu u Spaniji.

                Derek Fisher: Want to clear something up. No way I'm contemplating retirement. Feeling amazing, no end in sight! Totally focused on Drive for 5 & beyond! Twitter.com

                Ricky Rubio i dalje nastavlja da smara ljude kako za naredne godine dolazi u NBA i da nije sigurno da ce doci u Minneapolis.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #68
                  Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                  Sta bi oce se pojacati Chikago? P.S. evo slike za T-Maca h5g6k8

                  Comment


                  • #69
                    Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                    Sto se tice pojacanja necemo nista znati pre 1. jula, ali mislim da je Thibodeau najvece moguce pojacanje u ovom trenutku. @(*6sd$%

                    Extra je slika, video sam na utakmici taj transparent. @(*6sd$%
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #70
                      Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                      [quote author=T-Mac link=topic=2597.msg137853#msg137853 date=1275851447]
                      Sto se tice pojacanja necemo nista znati pre 1. jula, ali mislim da je Thibodeau najvece moguce pojacanje u ovom trenutku. @(*6sd$%

                      Extra je slika, video sam na utakmici taj transparent. @(*6sd$%
                      [/quote]On je koliko sam procitao ovde bio samo pomocni trener i da je glavni za odbranu,ako ti kazes da je dobar onda sigurno jeste..Voleo bi da dovedu Wade-a,iskreno!

                      Comment


                      • #71
                        Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                        Pa on je pomocni trener u NBA-u vec 20 i kusur godina, ali svi glavni treneri kojima je bio asistent imaju samo reci hvale za njega, pre svega Doc i Jeff van Gundy.
                        Imas i onaj clanak sto sam postovao, tamo pise sve o njemu i zasto je pravi covek za mesto glavnog trenera Bulls-a.

                        A, od Wade-a nema nista, stavise pljuje po organizaciji Bulls-a gde god stigne...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #72
                          Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                          [quote author=T-Mac link=topic=2597.msg137863#msg137863 date=1275851810]
                          Pa on je pomocni trener u NBA-u vec 20 i kusur godina, ali svi glavni treneri kojima je bio asistent imaju samo reci hvale za njega, pre svega Doc i Jeff van Gundy.
                          Imas i onaj clanak sto sam postovao, tamo pise sve o njemu i zasto je pravi covek za mesto glavnog trenera Bulls-a.

                          A, od Wade-a nema nista, stavise pljuje po organizaciji Bulls-a gde god stigne...
                          [/quote] +-*^%* nisam znao...E Tmac podsecas me na onog komentatora sa OBN-a isto tako lik je znao sve vesti ko sta radi i to....ne znam gde to kopas al svaka cast

                          Comment


                          • #73
                            Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                            Trudim se jbg, sve za dobrobit foruma. h5g6k8

                            A, sto se tice Edina nemas pojma koliko mi je krivo sto ne prenosi NBA na SK-u, ali jbg sta da se radi. @(*6sd$%
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #74
                              Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                              najjaci topic. keep it commin'

                              Comment


                              • #75
                                Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                                da kazem jednu vest,Bjelica mozda ode u Barsu,al se prica kao da je i bilizu NBA al ne verujem nesto,a i ne bi bilo dobro da odma ode..
                                T-mac,meni je Edin bio najbolji i ostace..Trude se i ovi sa SK-a,ne moze da se kaze,al on je genije

                                E i ko ce biti na omotu NBA 2k11

                                Comment

                                Working...
                                X