Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

    Knicks-i su uvek dovodili dobre igrace koji se u opste nisu proslavili ako ode tamo po meni LeBron nista nece uraditi zato pakuj kofere i u Majami $%&5@$A
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

      Chris Bosh: What's all the fuss about this morning? I woke up to a ton of emails, texts and missed calls. Twitter

      Attention whore kao ne zna o cemu se radi... #%d*
      Kako me covek nervira, neverovatno...
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

        Ako se ja pitam iskreno mislim da LeBron neće otići u Miami jer on mora biti glavna zvezda svoga tima a to u Miami-u nikako ne može jer je tamo Wade apsolutni kralj čak ni Jordan nebi bio prva zvezda jer Wade je postao ikona Miami-a.

        Ispalo bi da James nije u stanju sam da osvoji titulu jer je trebao pomoć Wade-a a to nikako nije u planovima čelnika Nba lige kojima je James glavna zvezda

        Ali živi bili pa videli, ja još uvek mislim da James ode u Chicago
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

          Evo interesantng članka o tome koji igrač bi profitirao u slučaju dolaska LBJ u njegov tim.
          1. Amar'e Stoudemire, PF, New York Knicks
          2. Mario Chalmers, PG, Miami Heat
          3. Terrence Williams, SF, New Jersey Nets
          4. Joakim Noah, C, Chicago Bulls

          http://www.examiner.com/x-38897-Fant...h-LeBron-James
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

            Jbt,jos ce na kraju da provire koliku wc solju ima Dzejms,stvarno su prsli...

            Comment


            • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

              Kevin Durant produzio ugovor sa Thunder-om na jos 5 godina. @R&}*

              Boozer je nas, sta bih dao samo da LeBron potpise, pa opet bismo bili najjaci tim na istoku...
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                Mnogo mi je drago za Duranta. Moj najomiljeniji NBA igrač @(*6sd$%. Nema odigran meč bez minimum 30 poena!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                  sa velikom zaloscu radim ovo umesto T-Maca ali izgleda da nije tu sada kad je najbitnije +-*^%*


                  ili narodski recheno LeBron je izduvao i sad ce morati da se zadovolji ili jamisonom ili amareom za saigrache ... ne mogu reci da mi je zao ali ako je nesto sada pravi potez za njega to je CHICAGO !! &8@^J

                  Comment


                  • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                    Tu sam, upravo sam gledao ESPN gde su ova 2 magarca javno objavila da igraju za Heat.
                    I sve mi se cini da ce i LeBron tamo, kenjali su kako ce igrati za manje novca, kako ce biti favoriti sa timom koji ce TEK DA IMAJU i jos neke gluposti, izasao sam posle 5 minuta, nisam mogao da ih slusam.

                    A, Wade se izvinio navijacima Bulls-a sto nije dosao dok je Bosh rekao da je Miami najbolji tim u koji je mogao da dodje ovog leta. *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                      evo i ja sam gledao sad su neki struchnjaci pricali kako miami ima jednu sjajnu opciju da posalje beasleya negde za sign and trade sto bi dalo tachno novca za LeBrona 16.6 miliona... ali mi se vise svidja ona druga opcija koju su spominjali a to je da beasley ostane i da napune tim shuterima

                      Chalmers
                      Wade
                      Mike miller
                      Bosh
                      Beasley
                      _______
                      Ray Allen
                      i ostatak igracima koji primaju minimalac...
                      instant shampionski tim...

                      e da inache ne mogu stvarno da krivim Bosha za njegovo attention whore ponashanje ovih dana... veliko je to uzbudjenje za njega da ode da igra u nekom sampionskom timu jer takav igrach apsolutno nista nije mogao da uradi u torontu za 6 godina.. ne znam jel odigrao jednu playoff utakmicu :\

                      Comment


                      • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                        Da nece mozda Bosh da igra centra? *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                        Pa Dwight moze da ga siluje non-stop. Samo da i LeBron ode u Miami to ce biti prava stvar. Narednih 5 godina ce liga biti u kurcu.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                          Bre,ljudi,oni ce se svadjati oko lopte,sta ce ostali da rade?Da im drze peskire,da greju klupu?Da sam na njihovom mestu,bez razmisljaja bi promenio klub.

                          Comment


                          • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                            Dakle najrealnije za Lebrona su sada Niksi, Bulsi ili Hit. U Klivlend ne verujem da će ostati a i ne verujem da mu se ide u Nju Džerzi ipak su oni dno dna $#^%RT.
                            Najviše bih voleo da ode u Njujork, da kida sa Amareom ^%@7f
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                              nece bre Stern to dozvoliti... evo videces.. ako dozvoli onda je stvarno prolupao i necu moci da shvatim taj potez... toliko nameshtenih utakmica, finala, i sad da dozvoli apsolutnu dominaciju jednog tima necu moci da razumem...
                              ali sa druge strane njemu je ogroman marketing tu u igri... bukvalno ce NBA doziveti popularnost kao za vreme Jordana tako da sa te strane i mogu da razumem...
                              inache za nas prave fanove ce biti stvarno muchno gledati takvu ligu #%d* jedino sto ce me vratiti je ako ih Kobe bude silovao u finalu &(/+q &*#GI(]

                              Comment


                              • Odg: NBA Offseason 2010 (FA pijaca, tracevi, trejdovi, draft i jos mnogo toga...)

                                Mislim sta reći nego zna se prvak sledeće sezone $#^%RT. Beasley će prema rečima Pat Riley-a ostati u Miami-u dok bi u slučaju dolaska Jamesa Miami izabrao opciju da Wade-a potpiše tako što plate luxury tax kako bi mogli da dovedu još igrača.

                                Bolje da Beasley ostane jer bi prvenstvo bilo nezanimljivo kada bi ova trojica igrala zajendo možda bi eventualno Lakers-i imali neku šansu. Mislim da je ovo nepotrebno sto Bosh govori kao Miami je najbolji tim u koji sam mogao doći, iako ja navijam za Miami realno da su oni jedino imali salary-cap i nista više dok je recimo Chicago realno najjači tim koji ga je mogao potpisati

                                Za LeBron-a mislim da će otići u Chicago ili Knicks-e
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X