Announcement

Collapse
No announcement yet.

LeBron James

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: LeBron James

    Treba uskoro iz Toronta da mi stigne Heat-ov dres sa brojem 6 $%&RQa , a vec imam Spalding loptu sa logom Cavaliers-a pa, iako bacam loptu samo rekreativno, cim otopli idem na lokalni teren da se malo "kurcim"! $%&5@$A $%&5@$A $%&5@$A

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Re: LeBron James

      Lebron Clutch 3 Pointer over Courtney Lee vs.Magic

      Comment


      • Re: LeBron James

        Ima neki lik iza trga Nikole Pasica prodaje neverovatne kopije za 1k dinara.

        Comment


        • Re: LeBron James

          Ja sam uzeo njegov dres,cini mi se 2004. u championu,platio sam ga 4k tad,keva je jedva ispljunula novac


          Onda sam taj dres poklonio najboljem drugu kada je isao u Ameriku da se skoluje $#^%RT

          Comment


          • Re: LeBron James

            [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2595.msg265979#msg265979 date=1299889975]
            Ima neki lik iza trga Nikole Pasica prodaje neverovatne kopije za 1k dinara.
            [/quote]
            Znam za njega. U onom prolazu kod banke i "Meka". Nisu lose kopije. Mozda cu da odem da pogledam sta ima.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Re: LeBron James

              [quote author=Branislav link=topic=2595.msg266061#msg266061 date=1299920337]
              Znam za njega. U onom prolazu kod banke i "Meka". Nisu lose kopije. Mozda cu da odem da pogledam sta ima.
              [/quote]

              Uzeo sam ja MVP-ev %QWT&W ima cak i ona deklaracija na dresu $#^%RT

              Comment


              • Re: LeBron James

                Da, kod tog lika sam cak i kupio Ronaldinjov dres iz PSG-a, ali nisam uzeo NBA-ove . Verovatno zato sto mi se brzo pocepao malopre pomenuti .

                Comment


                • Re: LeBron James

                  [quote author=LBJ link=topic=2595.msg266063#msg266063 date=1299920818]
                  Da, kod tog lika sam cak i kupio Ronaldinjov dres iz PSG-a, ali nisam uzeo NBA-ove . Verovatno zato sto mi se brzo pocepao malopre pomenuti .
                  [/quote]

                  Ma ja nosim samo po kuci %QWT&W a i ti sta oces za 1000 dinara? h5g6k8

                  Comment


                  • Re: LeBron James

                    19/8/9 protiv Lakersa... Bice mi strasno zao ako ne bude MVP zbog nesto losijeg skora Majamija u zavrsnici i ovih 5 poraza &*(@W6 &*(@W6
                    One is the King...

                    Comment


                    • Re: LeBron James

                      [quote author=Arroyo link=topic=2595.msg266075#msg266075 date=1299924350]
                      19/8/9 protiv Lakersa... Bice mi strasno zao ako ne bude MVP zbog nesto losijeg skora Majamija u zavrsnici i ovih 5 poraza &*(@W6 &*(@W6
                      [/quote]
                      //h*svb //h*svb //h*svb ako ne bude MVP!

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Re: LeBron James

                        Ma jednostavno mora da bude, niko nije toliko kompletan i raznovrstan kao on... I ranije je bio zverina, ali od prosle sezone je dosta popravio sut i mozemo reci da od prosle sezone igra najbolje u zivotu. A Majami je imao toliko glupih i retardiranih poraza tako da videcemo...
                        One is the King...

                        Comment


                        • Re: LeBron James

                          Ma bice MVP,nemojte da se brinete...Mada je totalno nebitno

                          Comment


                          • Re: LeBron James

                            [quote author=Ljuba90 link=topic=2595.msg266254#msg266254 date=1299948769]
                            Ma bice MVP,nemojte da se brinete...Mada je totalno nebitno
                            [/quote]

                            Bitno je i te kako!

                            Comment


                            • Re: LeBron James

                              Zasto?

                              Comment


                              • Re: LeBron James

                                [quote author=Ljuba90 link=topic=2595.msg266326#msg266326 date=1299954046]
                                Zasto?
                                [/quote]

                                Zato sto hocu da uzme 7 u karijeri toliko moze %QWT&W

                                Comment

                                Working...
                                X