Announcement

Collapse
No announcement yet.

LeBron James

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nešto malo iz svake ovogodišnje serije:

    Spoiler

    Comment




    • Provocira

      Comment


      • Originally posted by Emil_LBJ View Post
        Provocira
        Ja uopšte ne vidim da Garnet išta priča.Ni ne otvara usta.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Царе, мислио је на Леброна...
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Jos 3 poena i Lebron ce postati najmladji igrac u istoriji NBA koji je u Plejofu postigao 3000 poena

            Comment


            • uz duranta najbolji ali sve je to samo sirova snaga, nema tu umetnosti...

              Comment


              • Originally posted by Kliske View Post
                uz duranta najbolji ali sve je to samo sirova snaga, nema tu umetnosti...
                Kosarka je sport, sport nije umetnost. Ima 7 (8) vrsta umetnosti, evo linka da naucis http://riznicasrpska.net/knjizevnost...hp?topic=396.0

                Comment


                • Ajde da napisem i ja nesto o Lebronu . Najbolji igrac planete definitivno i to niko ne moze da ospori. Odlicna igra u post-u, prodor fenomenalan, fizicki ubedljivo najdominantniji igrac, moze covek da igra sve 5 pozicije, dok Durant samo jednu i tu je glavna razlika izmedju njih dvojice. Jedina stvar zbog koje mislim da nece biti u nivou Bryant-a i Jordan-a jeste sut koji kod njega mnogo oscilira. Cas pogodi sve sto baci, cas ne moze nista da ubode. To se desava naravo svim igracima, ali kod njega su mi te oscilacije na malo vecem nivou. Za sada to uspeva da nadoknadi svojom snagom, ali pitanje je koliko ce ga snaga ovako sluziti, nije daleko od 30-ih, uostaom videcemo. Procitah danas od nekog da mu je kosarkaska inteligencija 0, sto je isto kao da je rekao da je Bojan Popovic bolji od Magic-a. Ako krene da pogadja jumpere veceras, bice opasno.

                  PS. Mora i bacanja hitno da popravi. 77% u Regularnom delu sezonu i 71% u PO-u su za igraca takve velicina poprilicno niski procenti. Nadam se da ce to da popravi tek sledece godine, za sada nek sutira kao sto je sutirao
                  Last edited by colke995; 05-06-12, 23:32.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja cak sta vise i ocekujem da ce veceras LBJ da ubije. Mislim da su mu je tesko pao onaj 6ti faul i da ce sad zeleti da naplati neke stvari.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Ne bih se slozio da mu cesto oscilira sut. Gotovo da nije imao ove sezone utakmicu ispod 0.50% sutra iz igre. Mozda jednu ili dvije maksimalno. A u karijeri mu je procenat sutra 0.48, sto isto govori da ima sut iznad proseka vecine NAJBOLJIH SF svih vremena. Za trojke je Durantula, naravno, daleko bolji.
                      @Maki - A vrijeme je vise...poslednje dvije utakmice je odigrao mnogo ispod svog nivoa. Mada, odigrao ih je tako zbog svojih saigraca.

                      Comment


                      • Ima takav procenat jer je suvise dominantan u igri ledjima i nisam video skoro da SF daje toliko poena iz reketa. To jos vise govori o njegovoj velicini, ali kada bi u ligi postojao igrac koji u defanzivi koji moze da mu parira i da ga pritisne na vise suteva sa distance, verujem da ne bi puno pogadjao. Uostaom, ove sezone nije puno suteva ni uzimao. Ne znam koliko utakmica zaredom na pocetku nije uzeo sut za 3.
                        sigpic

                        Comment


                        • Game 4 - 29 poena, game 5 34 poena i to u porazima. U te 2 utakmice LBJ ima 55% sut iz igre, dok Wade iz te 2 utakmice ima 36%. LBJ jednostavno ne mogu da okrive za poraze, samo saigrace, a pogotovo Wade-a
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Kako nije...ja ga u ovoj sezoni pamtim najvise po tome sto je sutirao sa nekih 5-6 metara. Ovo sto se tice reketa je bilo samo u seriji sa Bostonom, zbog toga sto Bosh ne igra.

                            Comment


                            • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                              Kako nije...ja ga u ovoj sezoni pamtim najvise po tome sto je sutirao sa nekih 5-6 metara. Ovo sto se tice reketa je bilo samo u seriji sa Bostonom, zbog toga sto Bosh ne igra.
                              Ja sam stekao utisak (mozda gresim, treba proveriti) da je ove sezone manje sutirao sa distance nego prosle godine, a da vise poena daje iz reketa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Ja sam stekao utisak (mozda gresim, treba proveriti) da je ove sezone manje sutirao sa distance nego prosle godine, a da vise poena daje iz reketa.
                                Veruj mi . Gledao sam svih 66 utakmica Majamija ove godine.

                                Comment

                                Working...
                                X