Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rolex Shanghai Masters - 2023

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rolex Shanghai Masters - 2023

    Idemo dalje. Rune već ispao.

  • #2
    šta se dešava sa tim Runeom? Lik od svoje prve masters titule do danas je možda 3 turnira odigrao dobro.

    Comment


    • #3
      Originally posted by Kule View Post
      šta se dešava sa tim Runeom? Lik od svoje prve masters titule do danas je možda 3 turnira odigrao dobro.
      Izlazi iz povrede. Imao je probleme sa leđima. Ne znam kakva je povreda u pitanju. Kada gledam kako igra, deluje kao pod priličnom tenzijom u telu. Zgrčen, nije opušten, besni stalno, svađa se itd. Svi drugi imaju jake timove, Alcaraz ima Ferera, Sinner ima Kejhila. Rune ima nekog svog trenera iz detinjstva. Nije to dovoljno dobro. Imao je Muratoglua i to nije izgleda loše išlo, sad ćemo da vidimo bez njega. Za sada ne ide dobro. U glavi Rune je najslabiji od svih.

      Comment


      • #4
        Muratoglua ne računam. Kako je taj čovek ubedio ljude da je pravi čovek za top tenisere, to mi uopšte nije jasno!

        Comment


        • #5
          Originally posted by Kule View Post
          Muratoglua ne računam. Kako je taj čovek ubedio ljude da je pravi čovek za top tenisere, to mi uopšte nije jasno!
          Sa jedne strane ozbiljan prevarant je u pitanju a sa druge činjenica da su neki dobri teniseri i teniserke radile sa njim. Mislim da je lik dobar da te uvede u top 100. Ako si nadaren, i do top 10. Za jače rezultate nije dobar.

          Comment


          • #6
            Hm, trenirao je Serenu 10 godina i za to vreme je osvojila 10 GS, zlatnu olimpijsku medalju, 3 WTA Tour Championships I 9 Premier Mandatory I Premier 5 turnira.
            Prilično impresivno za nekog za koga tvrdite da je teniska neznalica.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • #7
              Serena je bila bog i batina oduvek. Nije joj trebao Muratoglu.

              Comment


              • #8
                Važi
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Kule View Post
                  Serena je bila bog i batina oduvek. Nije joj trebao Muratoglu.
                  Isto bi se moglo reći i za Vajdu ili Ivaniševića. Npr. Vajda ništa nije uradio sa Molcanom. A Ivanisevic je uzeo US Open sa Čilićem i Čila je igrao svoj najbolji tenis. Rune se pod Muratogluom probio, to je nesumnjivo. Loše sam se izrazio. Nije on prevara ali je jako antipatičan. Ali nije kalibar za preozbiljne igrače. Nabacivao se on i Novaku.

                  Svašta može da te nauči sigurno.

                  Comment

                  Working...
                  X