Announcement

Collapse
No announcement yet.

EP - 2022.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • EP - 2022.

    Počinje Evropsko prvenstvo za rukometaše, Srbija na startu sa Ukrajinom (18.00, RTS1)

    https://www.rts.rs/page/sport/sr/sto...a-segedin.html

  • #2
    Odlično poluvreme naših.

    Pogotovo uzimajući u obzir ogromne probleme sa virusom koji imamo.

    Comment


    • #3
      Bice zanimljivo s Hrvatima,prvi put posle 20 godina imamo s cim da im odgovorimo i igracki i na trenerskoj klupi.
      Gledao sam i Hrvate,verujem da ce im Cindric igrati,bez njega cemo ih dobiti,
      Gadza stalno trazi pivota,solira,nije ni blizu nivoa Cindrica,levo krilo im nisam ni primetio na utakmici,ne znam ko im sad tu igra.

      Comment


      • #4
        Kakva budalastina od turnira,sad citam Hrvatima i Srna pozitivan,izmedju dve utakmice trojica pozitivnih,jos malo pa ce da aktiviraju Dzombu,Vorija,Balica. Jebala ih korona.

        Comment


        • #5
          Cemu sluzi ovaj Ilic na levom krilu,jedino cujem za njega kad gazi golmanski prostor,bolje Sotic da tu igra. Cim odseku Kukica odmah krece silovanje bekova.
          Igrali smo dobro i zadnja tri minuta sve usrali,dali im dve lake kontre.

          Comment


          • #6
            Koji se moj ja nerviram za ovaj rukomet kad mi kontru ne znamo da istrcimo, a bekovi su klasicne sivonje bez mozga, u 55.minutu je tek bacena lopta na levo krilo.

            Comment


            • #7
              Zasluženo su pobedili Hrvati.

              Čak smo i dobro prošli. Davili smo loptu u napadu i nismo imali nikakva rešenja.

              Imali smo ogromne probleme sa virusom, preveliki broj zaraženih.

              Šteta jer posle mnogo godina konačno smo počeli igrati moderniji rukomet i da smo bili kompletni verujem da bi dobili Hrvate.

              Večeras će trebati čudo da pobedimo Francuze i odemo dalje.

              Comment


              • #8
                Razguzili nas Francuzi.

                Ipak, nije sve tako crno. Kao što je rekao i komentator mi smo na početku, tek stvaramo tim.

                Konačno imamo i trenera koji zna svoj posao.

                Comment


                • #9
                  Hocemo li ga ikada stvoriti, 20 godina mi stvaramo tim. Taj Marsenic osvaja ligu sampiona sa Vardarom a ovde na svakom takmicenju brdo zicera promasi,Radivojevic s Flensburgom a ovde ne zna kontru da istrci,to su igraci koji igraju po Francuskoj,Spaniji,Nemackoj,Madjarskoj,Poljskoj,ka ko dodju u reprezentaciju tako se raspadne svo njihovo rukometno znanje.

                  Comment


                  • #10
                    Odlično poluvreme Crnogoraca protiv Hrvata.

                    15:9 na poluvremenu.

                    Comment


                    • #11
                      Vrhunski igra Crna Gora, to su bekovi i golman,izbombardovali Hrvate a ne kao ovi nasi, nisu smeli da sutnu na gol Hrvata a golman nam s krila nista nije branio.

                      Comment


                      • #12
                        Vrhunski brani golman Crne Gore.

                        Svaka čast!

                        Odličan i Vujović.

                        Comment


                        • #13
                          Sledi rukometna poslastica Danska - Island.

                          Comment


                          • #14
                            Ovaj srednji ili levi bek Holandije Stein nikad ne bi postao rukometas da je rodjen u Srbiji ili Crnoj Gori,odmah bi mu rekli mali si,sitan,nisi ti za rukomet.
                            Holandjani lete, prebrzi su za ove nase dvometrase. Steta za Crnogorce,imaju vrhunske bekove,golmana,dobrog pivota ali krila su im bas ocajna, Lasica se plasi da ide na sut,
                            ne trce kontru krila.
                            Krila su najbitnija u sadasnjem rukometu oni trce kontre,daju najvise golova, a mi i Crnogorci igramo bez krila.

                            Comment


                            • #15
                              Odlični Islanđani za sada protiv Francuza.

                              +4 imaju.

                              Comment

                              Working...
                              X