Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2021/2022

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Premier League & SkyBet Championship 2021/2022



    Dragi nasi doslo je to vreme godine kad nam se vraca klupski fudbal a zajedno sa njim i najbolja liga na svetu odnosno Premier Liga.

    Zbog trenutnog stanja foruma ove godine necemo praviti neku znacajnu najavu ovogodisnje sezone stoga samo par informacija za uvod u sezonu.

    Liga pocinje danas 13.08.2021. godine i zavrsava 22.05.2022. godine gde ce se za titulu boriti neki stari znalci.

    Po mnogima najveci favorit za osvajanje PL ove sezone je Mancester Siti koji je na vec odlicnu ekipu doveo sjajnog Grilisa ali pokusavaju da nadju zamenu i u samom vrhu napada. Posle njih tu je i Liverpul koji je ostao duzan prosle sezone,oni nisu mnogo menjali tim te im je uz povratak na teren VVD najvece pojacanje stoper Konate ali svakako imaju odlicnu ekipu i sa pravom se ubrajaju u prvi red favorita. Celzi je vratio Lukakua i zeli da se vrati na vrh PL posle osvajanja Lige Sampiona u prosloj sezoni i svakako Tuhelova ekipa ima dovoljno kvaliteta za tako nesto. Mancester Junajted iako je prosle sezone bio drugi ta razlika za vodecom ekipom u ligi je bila velika i ove sezone ce pokusati da ostane u trci do samog kraja, doveli su dugogodisnju zelju Sanca i stopera Real Madrida Varana i mnogi su misljenja da imaju dovoljno kvaliteta da ove sezone napadnu i sam vrh PL. Pored nabrojanih tu su naravno i Arsenal, Totenhem i Lester koje nikako ne treba otpisivati iako bi i oni sami verovatno bili zadovoljni sa top 4 ali sigurno ce pokusati napraviti iznenadjenje.

    Treba napomenuti da je doslo i do promena oko VAR sistema u Engleskoj i da ce se ove sezone suditi manje onih milimetarskih ofsajda kao i manje sviranje marginalnih prekrsaja sto bi trebalo dovesti i do smanjenja broja dosudjenih penala. Na papiru to sve lepo zvuci ali nisu nas jednom prevarile sudije u PL i njihov VAR da bi im se verovalo na rec pre nego sto to vidimo na delu.

    Lepa vest je da se PL igra sa navijacima ove sezone i to bi svakako trebalo da znaci mnogo kako klubovima i igracima tako i nama koji pratimo ovu ligu. Samo mogu pozeleti da vise nikad ne gledamo utakmicu u bilo kom sportu bez prisustva navijaca.

    Uzivajte u najboljem fudbalu i komentarisanju istog na temi.




    Last edited by srdjan_sl; 13-08-21, 17:37.
    sigpic

  • #2
    Kakav debi Whitea, iz greške u grešku..

    Comment


    • #3
      Kakav mec za Brentford 😀 napustaju teren uz Hej Dzud celog stadiona, sjajno!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #4
        Verovatno jedan od najgorih sastava koji je Arsenal ikad imao.

        Od nedodirljivih do kluba koji je postao nista vise nego ucesnik EPL.

        Comment


        • #5
          Je li u Engleskoj dozvoljen pun kapacitet publike na stadionima?

          Comment


          • #6
            Uhhh Pogba, ovo je morao dati
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • #7
              Naravno da ce Bruno💪💪💪 odlicna lopta Pogbe
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • #8
                Kakav početak sezone, Pogba het-trik asistencija a Bruno golovima

                Comment


                • #9
                  Greota je da se ne dovede zadnji vezni na ovakav napad, bas bas steta. Bruno i Pogba su fenomenalni.

                  4 asistencije Pogbe kakav show
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • #10
                    Grinvud vec sada mora da bude standardan,oseca igru,ima vrhunski dribling,zavrsnicu,valjda ga nece upropastiti dovodjenjem nekh imena.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by ognjen View Post
                      Je li u Engleskoj dozvoljen pun kapacitet publike na stadionima?
                      Jeste.

                      Comment


                      • #12
                        Odlicno prvo kolo PL, bas je uzivanje bilo gledati fudbal pred prepunim tribinama.

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Nekako mi je Čelzi prvi favorit, posebno kako su doveli Lukakua, njegovi golovi bi mogli često praviti razliku, posebno u onim 'manjim' utakmicama. Siti je osvojio prošle sezone, mislim da će se prije svega koncentrisati na LŠ. Liverpul se takođe vraća, čak mislim da bi moglo biti između njih i Čelzija. Junajtedom sam zadovoljan kako se počelo, pojačanjima ali ne znam, napraviti taj korak ka tituli, može li se to pod Oleom, to mi je glavna dilema. I to je to, te 4 ekipe su u priči kao ozbiljne, ali u isto vrijeme tu je Lester koji će probati top 4 da izbori i rekao bih da su odmah iza ove 4 ekipe. A Totenhem i Arsenal, stvarno nemam velika očekivanja od njih ali ko zna, faktički će igrati 1 utakmicu sedmično jer ne vjerujem da će se obazirati Spursi na ligu konferencija. Plus ako Totenhem proda Kejna mogli bi tim parama da se fino pojačaju i probaju se boriti za top 4.

                          Comment


                          • #14
                            Sad sam i ja glory hunter

                            Comment


                            • #15
                              Kako lopta prolazi kroz odbranu Arsenala?

                              Kod oba gola nisu bili opasni centarsuti ali odbrana Arsenala apsolutno nespremna. Ne znam kako ce Arteta ovo da rijesi ali fali njemu u ovoj ekipi iskusnijih igraca, pri tom ne mislim na veterane vec na igrace izmedju 25 i 30 godina koji vec imaju puno utakmica u nogama na visokom nivou.

                              Comment

                              Working...
                              X