Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tokio, Olimpijske igre 2021.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tokio, Olimpijske igre 2021.




    ARIAKE TENNIS PARK


    Takmičenje počinje 24.jula i traje do 1.avgusta.

    Žreb je 22.jula po našem u 4h (11h po lokalnom).


    Do sada dosta otkazivanja: Nadal, Federer, Beretini, Tim, Agut, Lajović, Rud, Sapovalov, Opelka, Izner, Garin, S.Vilijams, Halep, Andresku, Azarenka, Kerber, Kristea...

    Ali i nekoliko odustajanja zbog pozitvnog testa na covid19: de Minor, Evans, Konta, Koko Gof...

    Lista sa svim takmičarima po zemljama ali od 1.jula, znači i sa otkazanim u međuvremenu, možda nekome zatreba

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

  • #2
    Nisu iskljucili mogucnost da otkazu OI u poslednjem trenutku

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #3
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #4
        Vidim Novak i Del Potro se zezaju na instagramu kako eto Novak ima sada sansu na OI posto Argentinac ne igra. Sve je to lepo ( za ovaj konkretan slucaj), ali mi nesto drugo bode oci. Neverovatno je koliko je Delpo popularan kako kod nas, tako i u svetu. Deluje mi da ga svi vole, i da svi misle to je on jako fin teniser, fer plej igrac itd. Nazalost istina je po meni daleko od toga. Tokom karijere je umeo da bude itekako prljav igrac, i cesto je izbacivao protivnike iz ritma na taj nacin. Mozda ne prljav kao Cicipas, ali nije mnogo daleko. Naravno zelim mu i ja srecu sa zdravljem, ali on je po meni odlican primer kako neko u zivotu dobije nesto sto nije zasluzio.

        Comment


        • #5
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #6
            https://twitter.com/ozmo_sasa/status...707877377?s=19

            Comment


            • #7
              Zrijeb je malo tezi od prosjecnog.

              Comment


              • #8
                Red je da stavimo i zenski singl, ipak imamo predstavnice
                Jorovic na van Uytvank, sto nije bas lak zreb, a ako nju prodje onda na Kvitovu, a Stojanovic na Hibino, a ako prodje na Sakari, to je isto tezak zreb



                i zenski dubl, Krunic/Stojanovic idu na Kineskinje na pocetku

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #9
                  Rublev ima najteži posao.

                  Ne znam šta Endi može ali mislim da može da stigne do duela sa Medvedevim.

                  Za Novaka je žreb klasika. Polufinale najvažniji meč. Finale u 3 seta. Videćemo šta će prikazati zaista na terenu. Da li će da igra tenis ili da raspoređuje snagu i igra na rezultat. Sve ove igrače je dobio barem jednom u ovoj sezoni. Neke čak i povređen.

                  Novak u smislu krajnjeg rezultata retko ume da iznenadi ali ume i prijatno i neprijatno da iznenadi igrom. Nije pružio puno vrhunskih partija ove sezone, možda 5 najviše.

                  Može da se desi da razbuca protivnika u prvom kolu a može to biti i rutina 6-3 6-3.

                  Pre 11 dana je završio Wimbledon a pre 5 nedelja Rolan Garos. Kad razgovara na konferencijama mu se oseća umor i nedostatak svežine ali verujem da će u Olimpijskom selu da dobije nekii boost energije pogotovo u najvažnijim mečevima. Mi smo energična nacija sačuvaće maximum za najviše mečeve.

                  Comment


                  • #10
                    Htela sam ja i zenski zreb da postavim kada je izasao, ali nisam mogla da udjem ovde :faceoalm:

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by NI View Post
                      Zrijeb je malo tezi od prosjecnog.
                      Znali smo da ce Medvedev biti sa druge strane, a Cicipas ili Zverev kod Novaka.Jedan od njih dvojice.Ipak, sve je to samo "na papiru" a kad krene turnir, videcemo.Sumnjam da je neko predvideo da ce Cicipas na Wimbldonu ispasti u prvom kolu a vazio je za jednog od favorita.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                        Rublev ima najteži posao.

                        Ne znam šta Endi može ali mislim da može da stigne do duela sa Medvedevim.

                        Za Novaka je žreb klasika. Polufinale najvažniji meč. Finale u 3 seta. Videćemo šta će prikazati zaista na terenu. Da li će da igra tenis ili da raspoređuje snagu i igra na rezultat. Sve ove igrače je dobio barem jednom u ovoj sezoni. Neke čak i povređen.

                        Novak u smislu krajnjeg rezultata retko ume da iznenadi ali ume i prijatno i neprijatno da iznenadi igrom. Nije pružio puno vrhunskih partija ove sezone, možda 5 najviše.

                        Može da se desi da razbuca protivnika u prvom kolu a može to biti i rutina 6-3 6-3.

                        Pre 11 dana je završio Wimbledon a pre 5 nedelja Rolan Garos. Kad razgovara na konferencijama mu se oseća umor i nedostatak svežine ali verujem da će u Olimpijskom selu da dobije nekii boost energije pogotovo u najvažnijim mečevima. Mi smo energična nacija sačuvaće maximum za najviše mečeve.
                        Više puta je na ovom forumu ponovljeno. Finale se kao i ceo turnir igra u best of three.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by djkov View Post

                          Znali smo da ce Medvedev biti sa druge strane, a Cicipas ili Zverev kod Novaka.Jedan od njih dvojice.Ipak, sve je to samo "na papiru" a kad krene turnir, videcemo.Sumnjam da je neko predvideo da ce Cicipas na Wimbldonu ispasti u prvom kolu a vazio je za jednog od favorita.
                          Da je Novak dobio Cicipasa a ne Zvereva, moglo bi se reci da ima jako dobar zrijeb. Cicipas ima vrlo male sanse da pobijedi Medvedeva. Dakle, Novak ce vjerovatno imati Zvereva i Medvedeva dva zadnja kola. To nije nimalo lak zadatak. Svarcman bi u cetvrtfinalu bio najlaksi zrijeb. Od ostale trojice, namanje sam zelio Bustu. On ne odgovara Novaku, uz to je maler. Novak je igrao sa njim 5 puta i ni jednom nije osvojio turnir. Rubljovova forma je u silaznoj putanji i nisam siguran da je tezi protivnik od Hurkaca cija je forma u uzlaznoj putanji.

                          U osminifinal je izbjega 4 potencialno nezgodna protivnika, AA, Karaceva, Sonega i Umbera. U prva dva kola ima Strufa koji je jak protivnik, ali mislim da Novak ima igru za njega.

                          Comment


                          • #14
                            Novak se zagreva,mada s' obzirom da (bar tako reče Gilbert u studiju) msm da i ne mora jer je trenutno u Tokiju 32°C
                            Možda loša šala,ali biće teško...
                            Uslovi,žreb...šta god da uradi ja sam srećna...Moj nazovi cilj je svakako USO...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • #15
                              Na kom kanalu je Novak? Šta je ovo?

                              Comment

                              Working...
                              X