Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gde ste, šta radite...?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde ste, šta radite...?

    Tema posvećena članovima foruma koji su uglavnom iz neopravdanih razloga prestali da pišu ovde, a koji su imali kvalitetne upise. Ideja je da se prisetimo tih članova koji su obogaćivali forumski život i pokušamo da ih privolimo da dođu opet da vidimo njihovih pet centi o stanju u srpskoj klupskoj i reprezentativnoj košarci. Evo ja ću početi prvi: Dubiozni Goblin, mislim da je momak iz Banja Luke, imao je zanimljive i pismene opservacije, nisam se uvek slagao sa njim, ali sam voleo da pročitam šta misli o nekom potezu KKCZ ili o aktuelnom trenutku u klubu ili kod komšija. Vi ste slobodni da iznesete svoje predloge koga bi ponovo voleli da čitate na ovom pustom ostrvu zvanom SK forum. Izvolite!
    Last edited by Karamazov; 03-07-21, 14:20.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

  • #2
    Za sve one koji su bili ovde a imam pozitivno mišljenje pretpostavljam da su na forumu odakle smo većina i migrirali, šta im se ovde nije svidelo (iako sam politički protiv liberalnog) to je malo liberalniji koncept ovog foruma a opet bez olitike u butigi.
    Poštujem njihove odluke ali mi je u isto vreme i žao, neću ih nabrajati da ne bih nekog izostavio.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • #3
      Nije cilj da se neko uvredi zato što je izostavljen nego da se navede osoba čiji upisi vam nedostaju, prvi koji vam padnu na pamet.
      Evo još jednog: djuras,vrstan poznavalac NBA lige.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • #4
        Je l' Daba pisao ovde ili sam ja nešto pobrkao?

        Comment


        • #5
          Jeste, jedno kratko vreme.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment

          Working...
          X