Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan - prelazni rok 2021-22

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Монтепаски View Post

    Управо обрнуто!Он је дао паре и амин,а сад се чека Жељко!
    Samo da na kraju ne bude Matović trener.

    Comment


    • #17
      Ако склони,онда нема више ККП...Нема спонзора,нема пара...

      Он је одлучио да пред изборе следеће године улаже у спорт и то је то...Шта нас као рају и сиротињу највише радује поред неких личних успеха?Па спорт тј. успеси тимова за које навијамо!Зато и пред изборе идемо на спорт!Дошао Пикси у фудбалу,градиће неке стадионе,смањио лигу у фудбалу да порасте квалитет(сви су хтели да се смањи број клубова и он послушао мишљење масе),даће се паре ККЦЗ и доведен је омиљени тренер ККЦЗ,даће се паре ККП доведен је најбољи тренер Европе у ККП и легенда жива!Рукомет мушки као живнуо,ватерполо се праве тимови нанермални за наше услове(Шапићев ВК Нови Београд,Раднички КГ,ВК Партизан најављује повратак репрезентативаца,ваљда ће неки у ВК Звезда)...

      Нама као обичним смртницима и раји сиротињи остаје да се занимамо спортом и радујемо успесима и пробамо да оставимо политику са стране ако је могуће...Макар нам било јасно одакле и нама и вама паре за све то...

      Comment


      • #18
        Eeeeee kad bi se politika sklonila što dalje od sporta i naših klubova pa da se peckamo i ćeramo ovako od suštinskog značaja za srpski sport koja politička struja će da vlada.

        Comment


        • #19
          Јбг...Мсм у већини земља је тако...И у Шпанији се нон-стоп оптужују,Италија исто има тога...Немачки не баш јер је тамо Бајерн доминантан како год...Ал рецимо Грчка исто...Мсм само требају људи са схвате да је у већини случајева тако,није то само код нас!

          Само тамо где је приватизација,тамо нема толико политичког пребацивања мада и ту се некад дешава...А пошто се наши два клуба никад неће приватизовани,нама не остаје ништа друго него да се ћерамо

          Comment


          • #20
            Taj njegov kadar u Partizanu je toliko strucan da u 2020. nemamo titulu ni u jednom sportu a 2019. imamo titulu u kuglanju,gde je bio kosarkaski klub Partizan pre njega i gde je sad,hvala mu i bog zna kako,samo neka on skloni svoje kadrove.

            Comment


            • #21
              Hvala Vučiću
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • #22
                Pa cilj je da seru po nama dok je Zeljko na celu. A tako ce i da bude.

                Jbg srecan sam sto ce doci, zao mi je sto ce ukaljati svoju reputaciju. Ako je to uopste i moguce.

                Comment


                • #23
                  Ne verujem da bi on dosao da nema garanciju Velikog Manitua da ce dati milione za igrace,pojacanja.

                  Comment


                  • #24
                    Imaju garancuju za najveci budzet u poslednjih godina,odatle se nudi lepa svota za Obradovica a tek cere videti kakva ce pojacanja dovesti… posleovekvih rezultata u aba i u klsdati im tolike pare naraspolaganje to je cist dilentatizam . . . Ali avaj ipak je to sns
                    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Ne verujem da bi on dosao da nema garanciju Velikog Manitua da ce dati milione za igrace,pojacanja.
                      Ukratko,to je upravo to sto ce se desavati
                      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by jordan loyd View Post
                        Imaju garancuju za najveci budzet u poslednjih godina,odatle se nudi lepa svota za Obradovica a tek cere videti kakva ce pojacanja dovesti… posleovekvih rezultata u aba i u klsdati im tolike pare naraspolaganje to je cist dilentatizam . . . Ali avaj ipak je to sns
                        To da će poterati Milosavljevića, Anđušića, Kalinu i Điđija? Poslednja dva "puno košta fazon"...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • #27
                          Cekajte, jel to potvrdjeno za Zeljka i koliko je sigurno?

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by mmajstor View Post
                            Cekajte, jel to potvrdjeno za Zeljka i koliko je sigurno?
                            https://twitter.com/Sportando/status...42136655249416


                            Ovaj se pita za svaku MZ u Srbiji a nece oko ovog pitanja.

                            Comment


                            • #29
                              Zvuci nadrealno stvarno...

                              Comment


                              • #30
                                Trudi se Vucic da im i to usere.

                                Comment

                                Working...
                                X