Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2016/2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Razlog zasto ce i uzeti titulu, bravo Ibra doktore
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • #92
      Originally posted by maliajnstajn View Post
      Eh sad pravi fudbal da gledamo
      Samo ti troluj nemam ja nista protiv, ali cisto da znas komleksi su cudo, nije to nikako zdravo.
      sigpic

      Comment


      • #93
        Ocekivao sam mnogo vise od čete prevodioca, na kraju im je doneo pobedu gol iz ofsajda . Procitan je u velikoj meri prevodilac, izgleda mi da na njegove fore jos samo Vengerica pada. Zao mi je Mate, tipicna zrtva mobinga posle Eve i Svajnija

        Comment


        • #94
          Mnogo si se ti raspisao nešto
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #95
            Meni steknuo nije, pa probajte. Kad se vec prica o Sitiju i Arsenalu ovdje

            377e8d859f5dcfa13c4bb8c3ed4c6d428ae62567
            sigpic

            Comment


            • #96
              ^ izgleda da je crko

              Samo stoji buffer 17% i to je to

              Comment


              • #97
                Originally posted by Avramovic View Post
                Kakav kez Valensije hahaha iznenadio se bratina.
                Hahaha. Meni je smješnije bilo što kapitenska ne može na ruku da mu stane.
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Ser Deni ® View Post
                  ^ izgleda da je crko

                  Samo stoji buffer 17% i to je to
                  Ne znam zasto, sad sam ga ugasio i ponovo pokrenuo i sve lagano
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Ace 2.2.5.1 VLC 1.1.12

                    Jel i tebi ta?

                    Comment


                    • Jesi li skoro otvarao VLC?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Pa nisam skoro otvarao... Evo sad sam obrisao i Ace, uradio update i Ace-a i VLC i eto opet neće... Ne znam što...

                        Comment


                        • Kako si obrisao, pa uradio update... instalirao ponovo? A jesi li porverio da ti nije neki fajl ostao kada si deinstalirao, ako si ga deinst.?
                          Meni nekoliko dana nije hteo Acestream, od kako sam ga inst., a sve sam pokušala, pri tom se slika posle par sek zamrzne, ako se pokrene. Onda otvorim malo pre VLC, od muke, i on me nešto pitao u prozoru, za automatksi update ili sl. nisam počitala, ali nisam ga pre toga otvorila ko zna koliko.. pristisla ok i i sada AS radi kao sat. Glup problem, a niko nije znao da mi objasni, kao onda kada sam ga imala sa hdmi kablom.
                          A sinulo mi je kada si ovde napisao koje verzije imaš.
                          Last edited by miloolja; 07-08-16, 20:58.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Igra se sad ovaj desni kup

                            Luton vodi protiv Vile 2:1 i to kakve baksuzne golove prima Vila, ofsajd te neki rikoset.

                            Luton maltene svaki napad sansa

                            Lol evo i autogola Okore! DiMateo na aparatima
                            Last edited by saburo sakai; 10-08-16, 21:13.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • kako je elegantno smestio ahahhaha

                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Prvi put čujem da se Liga kup zove EFL kup

                                bio sam ubedjen do pre 5 minuta da je to taj neki novi kupić u koji su klubovi upadali na sopstvenu inicijativu
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X