Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2016/2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I onda Murinjo ovakav onakav, a Konte i Klop se ponašaju ko indijanci najveći redovno i prolaze s tim. Posebno Murinju nešto urlaju i prave se budale.

    Ferguson je za svu ovu ciganiju što se uvukla u Premijer ligu zadnjih par godina doktor, šteta što se penzionisao inače bi prolazili kao njemačke ekipe protiv Bajerna

    Comment


    • Nemam šta da komentarišem jer sam se u 55om minutu uključio, ali je Murinjo jednu stvar u pravu - ima najboljeg desnog beka na svetu
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Jako meni ogavan taj Konte, još iz Juventusa. Na početku bilo simpa a onda vidiš da ima nekih problema.

        Comment


        • Madman, ali to je dobro za klub koji vodi. Bila prica ovdje prije par godina da takticki nije potkovan bas najbolje, a Matic kaze mnogo vise se obraca paznja na taktiku nego sa Murinjom. Hop.
          sigpic

          Comment


          • Mozda, ali to je covek koji kaze sto misli, direktan je, dok je Mourinho manipulator i provokator.

            Comment


            • Provokator je i Konte, ne treba bjezati od toga. Vidis kako se raduje u facu, i protiv Murinja i protiv Pepa i protiv Klopa, vrlo je on zajeban i sigurno dosta toga namjerno radi. Namazan je svim bojama, da je drugacije ne bi bio ovako uspjesan. On i Simeone su Murinjova skola, samo su digli taj emotivni aspekt i euforiju na jedan drugi nivo
              sigpic

              Comment


              • Svi su oni isti, samo su neki manje simpaticni. Da nisu takvi kakvi su, ne bi ni bili toliko uspesni. Kontam da je Murinjo van fudbala najkul lik od svih njih. Iako mi je ovako najgori.

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Konte je južnjak, naravno da će skakati kao petlić i provocirati. Pravi problem je u onome ko nasedne.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nikad Murinjo ne moze bit najkul lik od njih.

                    Najkul je Klopp, kakav Murinjo kompleksas introvertni, ISTJ tip vjerovatno, sa vrlo izrazenim dark triad karakteristikama
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Provokator je i Konte, ne treba bjezati od toga. Vidis kako se raduje u facu, i protiv Murinja i protiv Pepa i protiv Klopa, vrlo je on zajeban i sigurno dosta toga namjerno radi. Namazan je svim bojama, da je drugacije ne bi bio ovako uspjesan. On i Simeone su Murinjova skola, samo su digli taj emotivni aspekt i euforiju na jedan drugi nivo
                      Slazem se, samo mi nekako Mourinho ima isplanirane provokacije, zna sta radi.

                      Comment


                      • A kad si ti upoznao Murinja, ili to pricas na osnovu ovoga sto vidis kraj aut linije i na pressu. Ja sam cuo da je Klopp namcor.

                        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Nazalost vise nema, bas je nesto oslabio, smirio se, prekorektan postao. Ne znam koji mu je kurac, ali ovaj posao ih mijenja, prvo Van Gala koji je gace skidao u svlacionici Bajerna i jeo igrace za dorucak, sad Murinja koji je svojevremeno gazio sve pred sobom, bas ne znam sta se desava i ko ih je zajebao da je na klupi Junajteda potreban gospodin.
                          sigpic

                          Comment


                          • Generalno od oka mogu da primjetim tipove licnosti po Jungu, a dark triad karakteristike mirisem na kilometar.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Nikad Murinjo ne moze bit najkul lik od njih.

                              Najkul je Klopp, kakav Murinjo kompleksas introvertni, ISTJ tip vjerovatno, sa vrlo izrazenim dark triad karakteristikama
                              Jes kad ti je nabio komplekse goleme

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Jes kad ti je nabio komplekse goleme
                                Slomio se od nabijanja meni kompleksa, nek ide nedje van Engleske, bude simpaticno, ovako nek propadne.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X