Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2016/2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo mi nije jasno zasto Vladan nije skocio kad je Fiksnjak provocirao u Arsenalovoj temi danima. Ja sam samo dao primer onoga sto radi Fiksnjak, i on je odmah skocio, ko zna sta bi bilo da sam u Junajtedovoj temi to napisao. Ali dobro ako vec mora neko da dobije etiketu provokatora dajte je meni.

    Covek se osetio povredjenim, i odmah zapretio, cisto da se zna ko je ko ovde. Njegova teorija je svi mogu da se prozivaju, samo nase ne dirajte.


    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    Last edited by Brian McShtull; 21-02-17, 12:49.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Zato sto ti to odavno radis, a i primjer ti je pogresan, Fiksni nije navijac Junajteda, nego Celsija. Zasto nisi za primjer uzeo Celsi?
      sigpic

      Comment


      • Ja sam ti rekao, slobodno smisli tako neku foru za Liverpul, ne da se necu naljutiti nego cu ti lajkovati post. Evo ja ti se izvinjavam, ako sam te uvredio.
        EDIT: Nadam se da smo zavrsili s ovim glupostima!
        Last edited by Brian McShtull; 21-02-17, 12:53.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ti mene ne mozes da uvrijedis rekao sam ti, ja sam vec reagovao i inatio se posle derbija i sa potpunim pravom izazvao revolt nekih jako dobrih navijaca Liverpula ovdje. Tako da to necu opet raditi, samo mi je suludo.
          sigpic

          Comment


          • Logično, bio je to pravi praznik za domaće na 'Gander Grin Lejnu, 'Tobdžije' su očekivano zabeležile rutinski trijumf za plasman u ćetvrtinu finala, a prva zvezda večeri bio je rezervni golman domaćina Vejn Šo. Možda je u stvari upravo on to 'ono nešto' posebno.

            Bivši poslastičar, četredesetpegodošnji i 130 kilograma teški Šo najpre je učestvovao u pripremama za dolazak slavnog rivala, usisavavši prostor oko klupa dveju ekipa, potom je pomogao oko pojedinih fizičkih poslova, da bi 'potez' večeri izveo u samom finišu utakmice.

            Kada je menadžer Pol Dosvel, inače vlasnik firme koja upošljava sto ljudi, koji pri tom u Satonu radi besplatno, izvršio treću izmenu Šo je odlučio da skokne do klupskog restorana i uzme jednu pitu s mesom, koju je potom pojeo na klupi za rezerve.

            Ipak, čini se da Vejn nije bio 'samo' gladan, pošto je kvota da će nešto prezalogajiti na klupi bila devet.
            Kakav brat nesvaćeni , postao čovek planetarna zvezda Udri Mile
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Рекао човек да су пријатељи ваљда играли да ће јести нешто, квота 9, а и он устао намерно да га сними камера. Свакако занимљиво.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Jeeeee kakavo mentalno razgibavanje, i nocas i sabajle.. mislim pokusaj nas....
                Ne ide ti nesto Goku, iako se trudis da budes i duhovit i opusten i sitno da pokazes da si me nadmudrio (vidis kako se koristi pristojan recnik)...

                Mozda je prejaka rec uvredjen, ali cim si usao u jednu totalno besmislenu raspravu sa mnom uz ne bas primeren recnik u vidu djokica...ne znam kako to drugacije da shvatim. Al to je ta granica koju stalno prelazis, vidis ovo je primer da nema veze ovde nikakva percepcija. Ne postoji tanka linija izmedju sala i provokacija, jedino izgovori i opravdanje za sopstvene greske, kao sto rekoh retko ko ume i moze da uzvrati istom merom, a sustina je da se tacno zna ko provocira ovde i kome je to cesto dusevna hrana, tako da pusti te alibi price.
                I da, nisi razumeo ono oko Lestera, nisam ja imala sa tim problem, ali nekoliko njih jeste...pogresna ti percepcija.
                Ko zna mozda je resenje povlaceje po svojim klubovima i temama, jer ocigledno da def mnogo cemu nismo dorasli.

                tt
                Saburo Sakai

                Comment


                • Ne znam šta znači ni ovaj post niti onaj prethodni koji mi još i maše...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Otpustili nam brata s burekom
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kreteni.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sprdas li se? Pa Liverpul poslednje dvije sezone ne moze da bude ispred ovakvog Mancestera, sprdas se nekome ko je sesti, a tvoj tim je peti sa bodom vise, pa to su sulude stvari. I onda mu naravno odgovoris u njegovom stilu i uvrijedis normalne navijace Liverpula kojih je 90% na forumu i produbis zatezanje jer ce njima biti krivo i naravno da ce odreagovati na gluposti. Samo navijaci Celsija imaju neko pravo da se sprdaju za poslednjih pet godina jer su ljudi u tom periodu uzeli sve zivo, ostali neka se pokriju i cute. Peckanja i provociranja ce uvijek biti, to je jasno, ih ne smije biti kao na ostalim forumima, portalima, fb.
                          Brate nema tu nikakvih posteda i gledanja ko je sta uradio ranije. Poprckujes onako kako duva vetar. Nek Celzi sutra rasiri noge protiv, lupam sad, Totenhema, a ovi nek jebu i ne vade, naravno da treba dobaciti po koju Plavcima, nema veze sto su prvi. Sprdnja-sega-sala. Moj ortak ceo zivot navija za Vest Hem, ali to nikako ne znaci da nije trebao da me zajebava za haos koji se desavao u Junajtedu kroz prethodne 3 godine.

                          Mozda je suludo da Llama sa bodom vise napise sixchester united, al meni je jos ludje da ti to shvatis kao provokaciju. Ako je vec jedan bod u pitanju, sacekaj brate mili da ih predjemo na tabeli pa onda se setis, citiras i kazes poy A dok se to ne desi, trpis, jebi ga, situacija je takva. Al ono, zdrav podjeb, sprdnja, humor, bez onih gluposti -e mi imamo 20 liga - e mi imamo 5 liga sampiona.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Cist gol ponisten
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Umalo... Sreća sudije na nivou prethodnika. [emoji23][emoji16]


                              iP7

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X