Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2016/2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tony Martial came from France,

    English press said he had no chance,

    50 million down the drain,

    As Tony martial scores again!

    Na Na Na…
    Odječe stadionom

    Comment


    • Pucacu sebi u glavu od dosade. Navijam da Hal mune jedan da bude zanimljivo
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Pogba igra jednostavnije, ne gusi loptu, samo ovako neka nastavi dalje. Samo je to primetno do sada. Dosada.

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

        Comment


        • Smesan penal svira ova neznalica

          Comment


          • WTF ovo penal, mrs.

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • Hahahahaha, sudije nastavljaju da dominiraju.
              sigpic

              Comment


              • Jedan od najsmjesnijih penala koje sam vidio
                sigpic

                Comment


                • Idemoo Mos,daj još dva
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Bolje izgleda Hull.

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ovaj Smoling je zec preplašeni, trenutno najgori štoper u klubu. Kakav samo nemir on unosi u zadnjoj liniji. Pod svakim nazovi pritiskom on ispucava loptu, prosto ne zna da smiri igru.

                      Comment


                      • Sve stoperski odradjuje kako treba, kad je Doson prosao Dzons zaspao kod ofsajd zamke, radije bih imao stopera koji dobro brani gol nego maga s loptom u nogama koji je rupa u odbrani.

                        Pad forme je evidentan, nema inteziteta uopste, sredina los posao odradjuje, Pogba bi mogao da krene da igra ponovo, protiv Stouka je na momente licio na nesto, ali ona utakmica protiv Liverpula ga je bas ubila. Lingard je igrac manje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nema potrebe da Murinjo maltretira ovaj tim defanzivom, od aviona se vidi da ne znaju se braniti.

                          Comment


                          • Volim kad je Lingard primiri ćevanicom, kakav maestro. Mada sam znao da ce danas da igra, samo ovo oko Martijala me ludi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Volim kad je Lingard primiri ćevanicom, kakav maestro. Mada sam znao da ce danas da igra, samo ovo oko Martijala me ludi.
                              Dobio odmor vrv.

                              "If nothing happens in terms of injuries, I'm going to play [Sergio] Romero and I'm going to leave, on the bench, Joel [Pereira]. David De Gea will be free if he wants to go to Spain and enjoy two days - I give the players this freedom of choice. So [there was] no problem at all with Anthony going to Paris."

                              Comment


                              • Dobio je on hairdryer bojim se
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X