Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2016/2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mirišem baš preterano Matu ali noga ti se pozlatila

    Comment


    • Ma daj vise..... Sta je ovo
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Auuuuuuuuuudji vise u pm i fudbal i mrs

        Comment


        • Ušli Sterling i Aguero. Bože pomozi ovih posljednih 20tak minuta.

          Comment


          • Steta sto nema naseg dragog fiksnog da nam kaze svoju mudru o Gvardioli kao prevari.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Nevezano za utakmicu, svaka cast majstoru koji se setio da na tamno plavu pozadinu stavi tamno crvene brojke

              Ja vreme uopste ne vidim
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Gubimo 2:0 94' min. svi do jednog ginu za glupu loptu koja nas ne voli veceras i dajemo gol!!!!! Sto se mene tice mi smo pobedili.

                Comment


                • Kasno Marko na Kosovo stize
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Jedan od smesnijih golova sezone

                    Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                    Comment


                    • Mene sad interesuje Avrame sa Biblijskim imenom spasi nas ove bele kuge kako su igrali Caloba i Aina posto prvo jedva da sam uhvatio nesto, sve na prekide
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Pobjeda nekako, Čelzi nije uspio zabiti iz svojih šansi, mi smo nekako ugurali dva gola..

                        Raduje povratak Ayewa, i što smo na momente ličili na ekipu iz prošle sezone. Možda smo mogli dati još dva gola, ali smo ih sigurno mogli primiti i više. Idemo dalje, nadam se da će forma nastaviti da se podiže.

                        Treba opet spomenuti propuste na samim tribinama gdje su se navijači uspijeli opet pomarisati.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          Mene sad interesuje Avrame sa Biblijskim imenom spasi nas ove bele kuge kako su igrali Caloba i Aina posto prvo jedva da sam uhvatio nesto, sve na prekide
                          Meni Caloba najbolji u prvom delu. Odlican pregled igre ima, par finih dodavanja, jedna bomba kako je uspeo da odbrani ovaj Rendolf ili kako vec nije mi jasno. Aina nista posebno, Povucen je dosta bio, samo u par navrata isao napred i to stidljivo, mislim da je sve vreme igrao LB u glavi i na terenu. Bice bolji i bolji, ne sumnjam. Ono u sta sam ubedjen je to da Aspi ne moze da igra RWB. Bolji je kao stoper, puno bolji.

                          Comment


                          • Šta treba Zlatanu da bi pogodio metu.

                            Comment


                            • Jedva odgledah, strim ne valja, koliko sam upratio činilo se kao da je bilo par sudijskih odluka u našu korist )opet možda griješim), što se mene tiče boli me neka stvar, od početka sezone nas sudije satraše pa nikom ništa.

                              Comment


                              • EFL Cup quarter final 29.-30. novembra

                                Liverpool v Leeds
                                Manchester United v West Ham
                                Hull v Newcastle
                                Arsenal v Southampton
                                Last edited by miloolja; 26-10-16, 22:34.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X