Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2016/2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav ti je to pas Zlatane ?

    Comment


    • Eno ti portugalci ja njih gledam, nijednom nije puko.

      Comment


      • Ja koristim linux, dok zbrckam ace na njega ima da pocne drugo poluvreme taman
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • zamalo aubamejang

          A Hazard mi liči na onog Dinču s Granda
          Last edited by Jax Teller; 26-10-16, 20:31.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Ibra je katastrofa, pazi ti koje antispic pozicije zauzima u zavrsnici. Bolje Cicarito da je ostao kad vec Rashford mora da igra krilo.

            Comment


            • Sram neka bude Murinja, protiv ovakvog Sitija na OT mi ne napadamo sa vise igraca, Sou ima sansu za centarsut, ali za koga bre?!?!?! Samo Pogba nekad utrca, ej maksimum 2 igraca u 16 metara

              Comment


              • Zasluzili smo bar jedan gol. Cini mi se da Oskaru nikako ne lezi ova pozicija. Caloba i Kante meni prejaki zajedno. Mici brat statican, mora da se otkriva, previse se zavlaci izmedju stopera. Begovic sjajan. Ukupno sve nije lose ali nije bas ni sjajno, valjda izjednacimo brzo.

                Comment


                • Ne znam za vas ljudi ali dosadno poluvrijeme poprilicno, nije toliko zbog toga sto nema sansi vec se bas nista ne desava, kao da ne postoji motivacija kod igraca u oba tima. Jedino bih spomenuo ovog Rasforda, decko ima sve da bude jedan od najboljih i nadam se da ce imati uslove da to postane u smislu da ce biti pravilno usmjeravan od strane trenera. Najvise mi se kod njega svidja ovaj osjecaj pri dodavanju kao i tajming pri istima, kretanje perfektno, kao da lebdi na terenu.

                  Comment


                  • 25 lopti secemo Sitiju na njihovoj polovini i nema spica koji utrcava iza ledja odbrani i sprinta da razvuce igru nego hoce da bude plejmejker. Takticki uzas. Je li Murinjo ili Ibrina lenjost, pitam se. Ostalo sve valja ali dzabe kad je taj krucijalni trenutak bunar.

                    Comment


                    • Mi i kad osvojimo loptu na 30 metara od njihovog gola ni ne gledamo napred, prvo uredno pas unazad za svaki slucaj, 3 puta sam primetio igraca sa glavu dole i ne ni gleda unapred dali ima igraca.

                      Comment


                      • Teri sisu mu jebem kad moram da psujem.

                        Comment


                        • Pa kad se Mata, Ibra i Pogba otimaju za istu poziciju - nema se brate kome ni odigrati. A Siti ocajan, dusu dalo za nekog igraca koji utrcava u kanale.

                          Comment


                          • Ma to dečko.. Svaka čast
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Teraj se Begovicu vise iz kluba, ne mogu ocima da ga vidim
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Pogba nikako ne sme na 10 i to je jasno svakome, samo ne Murinju ocigledno.

                                Siti sa 2 izmjene nas dobija lagano, sto je tuzno.

                                Comment

                                Working...
                                X