Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeca u finalu sutra od 9 po nasem

    WTA turnir u kini

    protiv 74. na listi denise alertove koja je u 2 seta dobila saru erani. inače na ovom turniru je dobila i simonu halep i bokicu jovanovski. a do sada nema osvojenih WTA titula.

    sve u svemu dobra sansa za novu titulu jece.

    gledao sam malo jecino SF protiv vikmajer. jeca imala 1. set i kod 2-4* u 2. imala 15-40* i ova odservira jako, pa ima 2.s kod 30-40 i riskantno odservira za djus ali je jeca reklamirala veliki aut (nije bilo celendza) i pokazivala kao trag (iako je tvrda podloga). bas se bila iznervirala. na djusu ovu ukenja svinja i jeca izgubi set. u 3. je odmah napravila brejk i cuvala ga do pred kraj kada je ova okrenula ali je jeca poslije spasila ML na svoj servis i to servisom. inače je dosta popravila servis u odnosu na vrijeme kada je harala turom a kada joj je servis bio i jedina mana. eh da je tada imala ovakav. poslije je jeca okrenula skroz i servirala za mec i mislim da je imala 15-40 ali je uspjela da okrene i taj gejm.

    anci je lako izgubila od sibulkove u japanu u 2 seta iako je 2 puta servirala za 1. set i imala rani mini brejk u TB.

    Comment


    • Novo finale za Belindu ove godine, i to opet Premier serija turnira. Ukoliko osvoji titulu biće sedma na listi naredne nedelje!
      Radwanska igra mnogo bolje sada, biće Belindi mnogo teže nego u Istbornu.

      Jelena fino iskoristila žreb, došla do titule i jednom nogom je na MM YEC turniru

      U Seulu Sasnovič u transu

      Comment


      • Svon ce sutra u Spaniji igrati za drugu titulu u karijeri
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • I osvaja je odlicnom igrom u drugom i trecem setu
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Busar je odustala od turnira u Wuhanu, zato sto se jos uvek nije skroz oporavila od potresa mozga.

            Ana dobila Dulgeru sa 2:0, a trenutno igra JJ
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Konta od 1:5 do 7:5 u trecem setu protiv Halep, kako igra ova devojka Svaka cast
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Nesto sto sam citala ovih dana na netu i sto je Moratoglu izjavio se na kraju obistinilo, Serena se povukla sa svih turnira do kraja godine, ukljucujuci i zavrsni

                COACH: MOTIVATION MAY BE LOW FOR SERENA WILLIAMS AFTER 'PAINFUL' LOSS

                DavidLaw ‏@DavidLawTennis
                Serena Williams' season is over, says the @ChinaOpen.
                Pulled out of Beijing and Tour finals.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ali kakva je ludnica kod zena za taj zavrsni turnir
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Sva sreca pa ne pratim zenski tenis, pa se nisam nesto nasekirao ....
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Sva sreca pa ne pratim zenski tenis, pa se nisam nesto nasekirao ....

                      Onako dodjes od niotkud, izdominiras i ne zanima te vise ova tema. Kralj!
                      OVAKO

                      Comment


                      • Evo jedna utjesna za Stefana da vidi da nije najveci levat na kladionici. Udjem na Betxxx i vidim da je na Bojanu kv 26,0 pocetkom drugogog seta. Rekoh hajde da bacim nesto sitno.Ulozim 1,87 euro,dobitak 48. Pocetkom treceg seta kesiram 20 i sve na Beckovu bacim

                        Comment


                        • Originally posted by Damir View Post
                          Evo jedna utjesna za Stefana da vidi da nije najveci levat na kladionici. Udjem na Betxxx i vidim da je na Bojanu kv 26,0 pocetkom drugogog seta. Rekoh hajde da bacim nesto sitno.Ulozim 1,87 euro,dobitak 48. Pocetkom treceg seta kesiram 20 i sve na Beckovu bacim
                          Ja sam danas uhvatio kvotu 12 da osvaja Bojana drugi set i sve prebacio na konacan ishod I Vekic ispostvoala danas
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Damir View Post
                            Evo jedna utjesna za Stefana da vidi da nije najveci levat na kladionici. Udjem na Betxxx i vidim da je na Bojanu kv 26,0 pocetkom drugogog seta. Rekoh hajde da bacim nesto sitno.Ulozim 1,87 euro,dobitak 48. Pocetkom treceg seta kesiram 20 i sve na Beckovu bacim
                            Ti si klasican primer kako se NE treba kladiti.
                            Nemam online acc inace sigurno bih igrao na Muguruzu, osvaja ona ovo 100%.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Serena se povukla iz Peking i Singapura.

                              Katastrofa od sezone

                              Comment


                              • I izjava- Nedostatak motivacije zbog poraza od Vinci.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X