Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toronto 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se cudim kako on nije jos ranije problem zbog onih suludih egzibicja koje je igrao ni mjesec dana po zavrsetku sezone, a raspored mu je sto se turnira tice slican Novakovom, nekad se i na vise turnira pojavi, a ipak je veteran. Kad ne propusta Aziju on igra vise turnria godisnje od DJokovica, sto ne mogu bas reci da je previse pametno.

    Ali je cinjenica da je starosna granica pomjerena i da bi Federer da Djokovic nije na ovom nivou sad imao barem 21. Slem i barem dvije godine zavrsene na prvom mjestu. To dovoljno govori. A i Agasi je pod stare dane bio na visokom nivou, iako on nije bas ista kategorija kao Federer i Djokovic, iako je to ipak bilo neko drugacije vrijeme, barem malo, ali malo pravi veliku razliku u supermodernom dobu sporta.

    Samo mi je nesto rano slanje u penziju i ocekivati veliki pad od covjeka koji je tek napunio 29 godina, koji izuzetno pazi na ishranu i ima jedan od najboljih trenaznih procesa i priprema. Isto kao sto je bilo rano slanje Federera u penziju jos od 2008. godine. Oni su tu da demantuju, zato su jedni od najboljih sportista svih vremena.
    sigpic

    Comment


    • Zglobovi.

      Trosi ih neuporedivo najbrze na turu Novak sa ovim istezanjima. Moze on biti od gume koliko god hoce, ali beton je beton i na betonu unistavas zglobove svakako, a ne sa onim njegovim istezanjima.

      Ovo rame ce njega sad jebat do kraja karijere, a onda ce pocet laganice i koljeno i clanci.

      Eno Role u zivotu povredu zgloba nije imao, pa smrska meniskus kupajuci djecu. Bog, zna kako su potroseni njemu, a tek Djokovicu.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ja se cudim kako on nije jos ranije problem zbog onih suludih egzibicja koje je igrao ni mjesec dana po zavrsetku sezone, a raspored mu je sto se turnira tice slican Novakovom, nekad se i na vise turnira pojavi, a ipak je veteran. Ali je cinjenica da je starosna granica pomjerena i da bi Federer da Djokovic nije na ovom nivou sad imao barem 21. Slem i barem dvije godine zavrsene na prvom mjestu. To dovoljno govori. A i Agasi je pod stare dane bio na visokom nivou, iako on nije bas ista ategorija kao Federer i Djokovic. Samo mi je nesto rano slanje u penziju i ocekivati veliki pad od covjeka koji je tek napunio 29 godina, koji izuzetno pazi na ishranu i ima jedan od najboljih trenaznih procesa i priprema. Isto kao sto je bilo rano slanje Federera u penziju jos od 2008. godine, Oni su tu da demantuju, zato su jedni od najboljih sportista svih vremena.
        Kad sam ga ja poslala u penziju?
        Ja sam ti samo rekla da ako u narednih godinu dana ode u penziju, onda ce otici na vrhu, ali ako mislis da ce on da dominira jos narednih x godina i da ga deca nece skloniti sa vrha, to je onda bas naivno razmisljanje.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Zglobovi.

          Trosi ih neuporedivo najbrze na turu Novak sa ovim istezanjima. Moze on biti od gume koliko god hoce, ali beton je beton i na betonu unistavas zglobove svakako, a ne sa onim njegovim istezanjima.

          Ovo rame ce njega sad jebat do kraja karijere, a onda ce pocet laganice i koljeno i clanci.

          Eno Role u zivotu povredu zgloba nije imao, pa smrska meniskus kupajuci djecu. Bog, zna kako su potroseni njemu, a tek Djokovicu.
          To je pretpostavka, ali da je zaista tako zar ne bi vec imao neke probleme, neko manifestovanje? Jer vidimo sta se Nadalu desava sa zglobovima.

          Pa Novak je imao problem sa petljom i ramenom i prije pet godina. Modifikovace taj servis ponovo malo, brzinom od 185 ionako sve zavrsava sto se prvog servisa tice, i tu je najslicniji Federeu. Nema tako mocan servis, ali ima nevjerovatne varijacije i vjerovatno najbolji drugi servis na turu. A opet moze sebi ponekad da priusti da igra bez servisa.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Kad sam ga ja poslala u penziju?
            Ja sam ti samo rekla da ako u narednih godinu dana ode u penziju, onda ce otici na vrhu, ali ako mislis da ce on da dominira jos narednih x godina i da ga deca nece skloniti sa vrha, to je onda bas naivno razmisljanje.
            Djeca njega nema sanse da mogu skloniti s vrha. Rekao sam ti ko moze, Marej(ako zadrzi nivo i nadogradi ga, fizicki napreduje pritom i nastavi sa poboljsanjem drugog servisa), Nisikori(ako sredi fizikalije) i Tim(ako modofikuje raspored i pocne da igra malo balansiranije). Zverev je za vas vjerovatno jos uvijek dijete, ali sanse nema da njega Djokovic ne ubije na sve moguce nacine na terenu, posebno na tri dobijena seta, jer on nema servis da lupa asovo i jedri kroz servis gemove, a visina mu smeta jer ce ovaj da ga lomi sa osnovne i drzi van balansa konstantno. Tek za 3-4 godine ti likovi mogu da budu mentalno i fizicki na nivou potrebnom da igraju konstantno i stabilno, a na nivou na kojem je Djokovic trenutno ili na kojem su bili clanovi velike trojke u zenitu vjerovatno nikad nece biti sposobni da budu. A tada je Djokovic vjerovanto vec u penziji.
            sigpic

            Comment


            • Ako mu se ne pojave povrede zglobova u toku karijere, onda je veoma veoma sretan jer je dobio nevjerovatnu lutriju kada je genetika u pitanju.

              Vidjet cemo. Meni Novak izgleda losije nego prosle godine, ali ove godine je konkurencija smijesna. Polu-mrtav Federer se poigra s pola tura, bez ljevog koljena, mislim, u velikoj je krizi tensi.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ako mu se ne pojave povrede zglobova u toku karijere, onda je veoma veoma sretan jer je dobio nevjerovatnu lutriju kada je genetika u pitanju.

                Vidjet cemo. Meni Novak izgleda losije nego prosle godine, ali ove godine je konkurencija smijesna. Polu-mrtav Federer se poigra s pola tura, bez ljevog koljena, mislim, u velikoj je krizi tensi.
                U krizi ili ne, cinjenica je da ono sto je Novak odigrao u punom fokusu i maksimalno ozbiljno je bolje ove sezone nego prosle. Ono sto je uradio Nadalu u Dohi, Federeru u Melburnu, Milosu u pustinji i Berdihu i Timu u Parizu je nenormalan nivo tenisa, cak i za Djokoviceve standarde
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Djeca njega nema sanse da mogu skloniti s vrha. Rekao sam ti ko moze, Marej(ako zadrzi nivo i nadogradi ga, fizicki napreduje pritom i nastavi sa poboljsanjem drugog servisa), Nisikori(ako sredi fizikalije) i Tim(ako modofikuje raspored i pocne da igra malo balansiranije). Zverev je za vas vjerovatno jos uvijek dijete, ali sanse nema da njega Djokovic ne ubije na sve moguce nacine na terenu, posebno na tri dobijena seta, jer on nema servis da lupa asovo i jedri kroz servis gemove, a visina mu smeta jer ce ovaj da ga lomi sa osnovne i drzi van balansa konstantno. Tek za 3-4 godine ti likovi mogu da budu mentalno i fizicki na nivou potrebnom da igraju konstantno i stabilno, a na nivou na kojem je Djokovic trenutno ili na kojem su bili clanovi velike trojke u zenitu vjerovatno nikad nece biti sposobni da budu. A tada je Djokovic vjerovanto vec u penziji.
                  Dakle ipak ga ti saljes u penziju sa 32, max 33 godine, a ne ja
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    U krizi ili ne, cinjenica je da ono sto je Novak odigrao u punom fokusu i maksimalno ozbiljno je bolje ove sezone nego prosle. Ono sto je uradio Nadalu u Dohi, Federeru u Melburnu, Milosu u pustinji i Berdihu i Timu u Parizu je nenormalan nivo tenisa, cak i za Djokoviceve standarde
                    Racunaj samo prvi set Federera u Melburnu. Mogao je pjeske da taj mec zavrsi u 5. setu, a tu uvijek pocinje novi mec.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • 2020. to sam vec rekao. Bilo bi neozbiljno ocekivati posle toga da bude najbolji, mozda strogi svjetski vrh. Usao je na tur 2003. godine, 17 godina profesionalne karijere na tom nivou bi bilo nevjerovatno dostignuce. Toliko traju najbolji fudbaleri i kosarkasi u istoriji.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Racunaj samo prvi set Federera u Melburnu. Mogao je pjeske da taj mec zavrsi u 5. setu, a tu uvijek pocinje novi mec.
                        Svasta je moglo, ali nije, a i u drugom ga je unistio necemo se lagati. Posle je svakako popustio zeru jer ono nikako nije odrziv nivo duze od sat vremena, a ta zera cini da je mec egal, toliko je Federer dobar i dan danas.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          2020. to sam vec rekao. Bilo bi neozbiljno ocekivati posle toga da bude najbolji, mozda strogi svjetski vrh. Usao je na tur 2003. godine, 17 godina profesionalne karijere na tom nivou bi bilo nevjerovatno dostignuce. Toliko traju najbolji fudbaleri i kosarkasi u istoriji.
                          I ti ocekujes da ce Djokovic 2020. biti no.1?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • U jebem ti lebac ... sta sam sve propustio. .... sada moram da citam iy pocetka. Daj sledeci put se organiyujte, pa najavite u napred kada cete da se raspisete.
                            Sunce ti poljubim.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              I ti ocekujes da ce Djokovic 2020. biti no.1?
                              Da, u jednom trenutku te godine ga ocekujem na prvom mjestu, jer ne znam ko moze da ga ugrozi toliko. Pomenuo sam tri imena, ali Marej je generacija i ni blizu konstantan, Nisikori ima problem sa fizikalijama, moguce je Tim da moze da ga ugrozi konstantoscu ako nastavi ovako da se razvija. Ovi sto dolaze i ovi sto su tu ne vidim ih kao neku opasnost. Bio bi to Kirijos ali on ce se vjerovatno povuci prije Djokovica.

                              Federera sam pomenuo vec i on bi i danas bio prvi da nije Novak na ovom nivou, Novak takvog rivala vjerovatno nece imati sa 32 ili 33 godine. Barem se sad ne nazire, iako npr. Marej vec ove godine moze do prvog mjesta. Ja ne ocekujem da Novak ne silazi sa prvog mjesta, da se razumijemo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                                Ma nemoguce da ti se ne svidja

                                Ne znam ljudi o kom vi spustanju konstantno pricate, decko je dosao ovde sa titulom juniorskog sampiona Vimbldona i zabelezio Masters 1000 pobedu sa 17 godina. Na pres konferenciji nije rekao apsolutno nista sto bi nekoga navelo da pomisli da se vinuo u neke zvezde. Daj da im zabranimo da stupe na Tur pre 23. godine
                                Nije on ni rekao da mu se ne svidja zbog ponasanja, nego zbog stila igre.
                                Ljudi citajte malo sta vam sagovornici pisu, pa ih tek onda ispravljajte .... Boze Gospode. I Majko Bozija, da dodam.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X