Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toronto 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ajde Kirijos okreci!
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • #47
      Ma bravo!!! Savrsen rival i sasvim dovoljan nivo tenisa za prvu ATP pobedu, na velikoj sceni
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • #48
        Ionako je Kirijos izjavio da vise igra pokemone nego sto igra tenis, Denis mu samo pomogao da ima jos vise slobodnog vremena

        Sent from my Z3 compact <3
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #49
          Originally posted by ClayWarrior View Post
          Nije samo taj Roterdam, decko ima neopsoran talentat i lepo se probijao, uglavnom zahvaljujuci svojoj igri, nije cak ni dobijao toliko WC-i kada je bio mladji, dolazeci do zavrsnica Celindzera iz kvalifikacija. Bojana ce se mozda setiti koliko se radovao kada je u Zenevi 2010 osvojio svoj prvi Celindzer, to mu je mnogo znacilo i posle je vec islo lakse

          Negde je debelo zapelo ali to je vec pitanje za filozofe i psihologe, imamo i toga dovoljno
          To sam napisao u kontekstu da je najavljivan kao prijetnja najboljima u budućnosti a opasan je kao Gasquet u najboljem slučaju.
          Biće da je udario u plafon i sad luta, svaki potencijal ima i svoje limite.

          Nakon Kyrgiosa slijedi Dimitrov, junior nije mogao boljeg protivnika da poželi u drugom kolu.

          Comment


          • #50
            Bome i ja sam hteo to da napisem, ima sanse Denis i u drugo kolo, raspali Dimitrov je odlicna prilika za rezultat karijere. Inace ono sto je radio Kirgios jucer je kaznjivo. Da sam na celu ATP-a smesta bi ga kaznio, klasicni klovn.
            OVAKO

            Comment


            • #51
              Nisam ni gledao ko mu je sledeci rival, nije me zanimalo, ali kad je vec tako ne bih ja to ispustio

              Niku se jednostavno nije igralo, bitno mi je da je na kraju lepo pozdravio klinca i pohvalio ga, sve drugo bi bilo cista svinjarija. Nista posebno za gledanje danas, osim Frica i Karlovica, gde moze biti svasta
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • #52
                Što čini Saša, to je kriminal. Od onog meča sa Rogerom do kog je rapidno napredovao, umjesto da mu pobjeda da krila, on se potpuno raspada i vratio se praktično pola godine unazad.
                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                Comment


                • #53
                  Bas je mnogo los, Lu je smijesan protivnik

                  Comment


                  • #54
                    Danas bas briljira, a na kraju ce da bije i sudiju, nije im ovo prvi susret

                    Lepe pobede za americke kvalifikante Novikova i Donaldsona
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Briljira još od Wimbledona đe je pukim slučajem uspio doći do Berdycha (loši rivali do tada) i nezasluženo je čašćen set od starijeg kolege Tomaša, a na tom meču je bukvalno počišćen sa terena.
                      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                      Comment


                      • #56
                        Mada, tesko da mu mogu ista zamerati posle 32. pobede u 2016.
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Šta bi sa Zverevom da li je samo loš dan, ili je njegova visina hendikep na betonu? Baš se loše kretao.
                          Last edited by Dekson; 26-07-16, 17:52.
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • #58
                            Sta li ovaj Puj radi protiv igraca koji jedva sparing partner moze da mu bude
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Gulbis mijenja tehniku forhenda, konačno

                              Comment


                              • #60
                                Odlican Borna za sada, samo da nastavi
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X