Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toronto 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Edmund ima rani brejk prednosti, ovo je mec u kom ne bi smeo imati nikakvih vecih problema
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • #17
      Ili se ja to samo nadam...

      I Borna briljira, sve bolje od boljeg
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • #18
        E moj Edmunde, e moja djeco... Svako ko im moze drzati lopticu vise od 3-4 udarca dobija ih. Strasno bezveze su ovi mladi.
        OVAKO

        Comment


        • #19
          Ne mogu da verujem od koga je on uspeo da izgubi!
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • #20
            Naravno da ce izgubiti kad je Diez dosao da igra tenis i da se ne predaje, a Edmund da se raspada kad mu neko pokaze zube. Nije mogao razmenu da izdrzi nakon prvog seta, i servis je stao, bukvalno sve je stao. Ocajan govor tijela, sve poizbacao vani kad je trebalo, bruka...

            Sad i Borna da dovrsi posao i da bude bas dobar dan za mlade.
            OVAKO

            Comment


            • #21
              Hajd što je on sebe izbacio ali što je mene sa suicida.
              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

              Comment


              • #22
                U principu, pustam obojicu niz vodu bez ikakvih problema za dobru partiju Sapovalova veceras, to mi je daleko bitnije
                Last edited by ClayWarrior; 25-07-16, 18:50.
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Sve to ok, ali Edmund vec prelazi u fazu gde ne sme da dozvoli da zijani ovakve meceve, u prvog seta je bukvalno pomeo Dieza. Igrao on vec neke mnogo ozbiljnije meceve, ne moze ovako bezvezno da ocilira... Dobar nastup u DC-u, imao mnogo pritisak, igrao u goste protiv Srbiju, i on lako dobio oba meceva protiv jacih protivnika, a sad raspad protiv jebenog Dieza... Nesto slicno rade i Sasa i Rubleva, s tim sto ovaj zadnji totalno nestao ove sezone nakon titulu u Francusku, onako pogubio se i nikoga ne moze dobiti.
                  OVAKO

                  Comment


                  • #24
                    Rubljova mi ne pominji, njegov pad je nesto najgore sto sam video u poslednjih par godina, a bilo je padova. Sasa je od svih njih ipak najozbiljniji, posto vidim da i Kirios u dokolici juri pokemone, kao sto je Nadal radio 2005. ili 2006.


                    Muler ima brejk u drugom setu, trebalo bi da je to to
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Grigor Dimitrov je jadan i bedan!
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Zali boze talenta
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • #27
                          Diezu se pridruzio i Polanski, ceka se Denis
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Kakav 1. set Dimitrov sve gori i gori.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • #29
                              Dimitrov po igri već neko vrijeme ne spada u top 100 a ako ovako nastavi neće ni po listi. Lično mi je drago jer je jedan od navikanih još od onog davnog Roterdama.

                              Comment


                              • #30
                                Nije samo taj Roterdam, decko ima neopsoran talentat i lepo se probijao, uglavnom zahvaljujuci svojoj igri, nije cak ni dobijao toliko WC-i kada je bio mladji, dolazeci do zavrsnica Celindzera iz kvalifikacija. Bojana ce se mozda setiti koliko se radovao kada je u Zenevi 2010 osvojio svoj prvi Celindzer, to mu je mnogo znacilo i posle je vec islo lakse

                                Negde je debelo zapelo ali to je vec pitanje za filozofe i psihologe, imamo i toga dovoljno
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X