Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo Leighton Baines
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Počelo je baš onako kako sam i mislio. 4 igrača 7 bodova....
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ispostovao i Ibra, 27 poena od 3 igraca, hajde i sutra ostali da ispostuju
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • bice, imaš potencijal za super kolo. Tako mi deluje na prvi pogled...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            bice, imaš potencijal za super kolo. Tako mi deluje na prvi pogled...
            Svako koo preko 50 poena je meni super kolo
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ja ne mogu da verujem, moja ekipa se pati na 26 mestu, a ekipu koju sam preuzeo od brata i nastavio da igram sa njegovom je prva u SK ligi...
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • I razmisljam bas ad li ad ubacim Danielsa ili Francisa i ubacim Francisa a ovaj drugi izdominira
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Steta za danielsa sto nema CS

                  Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                  Comment


                  • Alexis mi kapiten odlicno.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • eriksen odradio posao sad kad bi mogao i costa i hazard odrade bar jedan i bilo bi super ali opet strela ajmo sada svi uzeti njega
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Presao sam 30 bodova, tooooo Mozda izadjem i na 37-38...

                        Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pogodio Dele Allija za ovo kolo

                          Comment


                          • 62 boda, pobeda u obe lige, veoma zadovoljan. Samo sto cu morati u -4 sledece kolo jer je Francis dobio crveni a Zaha otisao na Africki kup nacija, ali vec imam u planu neke izmene.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Kod mene klasika, prošlo kolo verovatno najgore (32 poena), sjebao me Ozil jer nije igrao kao kapiten. Ispadnem u kupu, smorim se i zaboravim da namestim tim za ekspresno sledeće kolo i kako to obično biva - 70 poena. Eh, kad bih češće zaboravljao da namestim tim

                              Comment


                              • Jel Ake vracen u chelsea u ovom prelaznom roku? Ako jeste sta se desava sad sa njim, posto ga imam u timu a takodje imam u timu vec 3 igraca iz chelsea. Trenutno nema nikakve promene u fpl kolko vidim.


                                Edit :



                                Ipak jeste

                                Sent from my SM-G935F using Tapatalk
                                Last edited by ; 08-01-17, 16:33.

                                Comment

                                Working...
                                X