Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ibra kapiten, 75 ukupno, ostali Vertongen i Lalana. Napred svi igraci ispostovali, Paje, Pogba, Azar, Ihenaco, Ibra. Ostao samo Lalana. I Hiton je lepe poene doneo.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by Zocha View Post
      Uf, tesko da ce Klop menjati nesto, pogotovo kad im Celzi bezi 6 bodova, a Origi igra sasvim dobro..ako Staridz bude fit, odnosno ne posece se na noz u kantini dok bude ljustio narandzu, mozda i dobije koji minut, al tesko da ce poceti od 1.minuta

      FC AMATERI SA ANFIELDA
      Zocho kazem ja Staridz daje gol
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Zocho kazem ja Staridz daje gol
        A i ja kazem da nece krenuti od 1.minuta..obojica u pravu..hahhaha

        FC AMATERI SA ANFIELDA
        FC AMATERI FROM ANFIELD

        Comment


        • Ukopao me Kejn sa ovim promašenim penalom. Umesto da ima 10+ bodova, ostaće na 4...

          p.s. Vertonghen mi pokupio peti žuti karton ali mu ne piše da je suspendovan? Kad se uopšte poništavaju ti kartoni?
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Ukopao me Kejn sa ovim promašenim penalom. Umesto da ima 10+ bodova, ostaće na 4...

            p.s. Vertonghen mi pokupio peti žuti karton ali mu ne piše da je suspendovan? Kad se uopšte poništavaju ti kartoni?
            31.12. Tako da ne brini, ubrzo ce uraditi update..

            FC AMATERI SA ANFIELDA
            FC AMATERI FROM ANFIELD

            Comment


            • Pa hoce li igrati Vertongen sledecu onda ili ne?
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • E kakav idi*t treba da budes da dobiješ žuti u 90om minutu kad tvoja ekipa vodi 4-1, a preti ti suspenzija...

                I to za običan nebitan start. Čisto za raspravu sa protivničkim igračem...pa to mozga nema uopšte...
                Last edited by z0La; 28-12-16, 22:00.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • E jbm ti, a taman sam hteo da ovo kolo ne menjam nikog i da ostavim 2 FT...
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ako je veceras dobio 5-ti zuti, ne igra sl.kolo

                    FC AMATERI SA ANFIELDA
                    FC AMATERI FROM ANFIELD

                    Comment


                    • Pa ostavi ga, šta ima veze. To je samo jedno kolo, a imaš još 4 defanzivca. Bezveze ti je da trošiš izmenu na jedno kolo suspenziju defanzivca...

                      Zanimljivo je da Walkeru i Redmondu već stoje suspenzije, a ovom mučeniku još ništa nema. Verovatno neki bag...

                      p.s. Evo potvrde i sa twitera....

                      FPL ‏@OfficialFPL
                      SCOUT: The 8.8%-owned Jan Vertonghen will miss Gameweek 19 after collecting a fifth yellow card of the season
                      Last edited by z0La; 28-12-16, 22:07.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ma problem je sto ova druga 2 odbrambena su neki likovi koji ne ulaze u opste, a jos imam i onog Amata iz Svonsija on ovo kolo nije ulazio i onda bukvalno rizikujem da sledece kolo igram sa 9 igraca, tako da cu menjati.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ja već stavio Amata u prvih 11...

                          Otpustili su trenera posle ovog kola. Mislim da će on igrati bar dok novi trener ne stigne...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • 80 boba ovo kolo, nakon dva puta za redom oko 40.. Prezadovoljan za sad ovaj boxing day.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Meni 66 na kraju...strašno koliko me Kejn prodao sa onim penalom...

                              p.s. Prešlo se 1000 bodovaaa...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • FPL ‏@OfficialFPL
                                It's almost time... Your 2️nd #FPL Wildcard will become available following the GW19 deadline on Friday 30 December at 1900 GMT
                                Kako će ljudi odmah da se zalete da iskoriste WC... Vidim u komentarima da jedva čekaju, a ne razmišljaju da ima još 20ak kola do kraja...

                                Još jači su mi ovi što su već iskoristili sve čipove i kreću sa pitanjima kad će i druga tura biti dostupna...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X