Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zocha View Post
    Ako ti nesto znaci, meni će biti Sancez ( vreme mu je).. A ako ti ne znaci, opet dobro.. Hahhah
    PS-podseti me ako budeš ispod 50 bodova, da ti NE kažem gde živim..nikad se ne zna..hahhah

    Poslato sa LG G4
    Dzabe, vec ti pise da si iz NS-a, tako da snaci cu se lako
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Aguero na 75%,prodati ga ili ne?
      Sancez mozda na klupi...
      izgleda da će ovo biti težak vikend za moj tim...😭😭😭

      Poslato sa LG G4
      FC AMATERI FROM ANFIELD

      Comment


      • Sećam se da je pred kraj protiv Gladbaha malo hramljao. Možda ga i odmori Gvardiola.

        Ja još ništa nisam gledao. Sutra ujutru, natenane...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Uzmite i ovo u obzir.

          Jurgen Klopp is considering a change of formation for Liverpool’s Premier League showdown with Sunderland at Anfield. #lfc (James Pearce)
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ma tako je, useri me Kloparo, stavi na klupu i Firmina i Kutinja sutra pa da kukam.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Заостајем за свима превише бодова, најгора сезона од кад играм фантази а играм дуго. Фирмино је капитен па куд пукло да пукло!
              На целом свету само Црвена звезда оооо..

              Comment


              • Ja sam predposlednji u ligi ako ti je za utehu
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Aj napisite ko vodi koji tim( ako nije problem)..ovako mi tesko ispratiti..

                  Poslato sa LG G4
                  FC AMATERI FROM ANFIELD

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Ma tako je, useri me Kloparo, stavi na klupu i Firmina i Kutinja sutra pa da kukam.
                    Ne brini ništa, možda promene formaciju, ali igraće oni sigurno...


                    Konačno da "oteram" Jagelku iz tima, vreme mu je. Dosta sam razmišljao koga da ubacim. Malo sam listao, gledao raspored i vidim Cedrica iz Sautemptona. Dobra odbrana, on se vratio posle povrede, bolji od Martine i očekujem da igra u prvih 11. Ume da donese i bonus poene, a košta samo (4.9). Kad se pogleda ostatak odbrane, on je stvarno dzabe. Ide im solidan raspored. U narednih 12-13 kola, imaju samo Spurse od ovih "jačih" timova.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Zocha View Post
                      Aj napisite ko vodi koji tim( ako nije problem)..ovako mi tesko ispratiti..

                      Poslato sa LG G4
                      Addicted2HouseMusic

                      Zieler ili Kurtoa na golu?!? U velikoj sam dilemi...
                      Last edited by z0La; 26-11-16, 10:51.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Moj tim Juventus
                        @Zola, dobice Celsi sigurno danas, a Liverpul ume da bude klimav u odbrani, mada i taj Sanderlend mi je odvratna ekipa, nadam se da ce ih naduti bez primljenog gola jer imam Lovrena
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Imam neki osećaj da će konačno Čelzi primiti gol, zato se premišljam oko golmana. Ali opet, moram ispoštujem Kurtou, ima 6 CS-a u pm...

                          Imam i ja Lovrena u odbrani. Jeste da je odbrana klimava, ali mislim da će napad da odradi ogroman pritisak, i neće im dati da uopšte i organizuju napade. Nešto kao protiv Sautemptona prošlo kolo.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Addicted2HouseMusic

                            Zieler ili Kurtoa na golu?!? U velikoj sam dilemi...
                            Kurtoa

                            Poslato sa LG G4
                            FC AMATERI FROM ANFIELD

                            Comment


                            • Bolasie još ovo kolo dobija šansu. Ide Evertonu teži raspored, a mnogo mi je da imam 2 igrača Evertona u timu (Lukaku i on). Verovatno ću ga zameniti sa Redmondom. Vreme je i da se on vrati u formu.

                              Hazard i ovo kolo kapiten...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kurtoa
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X