Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Čekaj bice, jel realno da nemaš nikoga iz Čelzija u timu?

    Pa oni prethodnih 5 kola surovo dominiraju jbte...
    Imao asm Azara, ja ga izbacim on u tih 5 gola natrpa sve zive
    I hteo sam da ubacim Kostu ovo kolo, i ubacim Lukakua, stavim mu kapitensku i on nista ne uradi
    Moracu nekog da ubacim iz Celsija, navijam da osvoje a nema nijednog njihovog
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Imao asm Azara, ja ga izbacim on u tih 5 gola natrpa sve zive
      I hteo sam da ubacim Kostu ovo kolo, i ubacim Lukakua, stavim mu kapitensku i on nista ne uradi
      Moracu nekog da ubacim iz Celsija, navijam da osvoje a nema nijednog njihovog
      Lukaku isti slucaj i kod mene je kapiten.
      Video igraju protiv Swansea ,kuci ,nakon katastrofe protiv Chelsea ,al se zeznuh..
      A to me bogami prati od pocetka fantasy-a ...
      Last edited by blanco; 19-11-16, 18:48.

      Comment


      • Ovo kolo katastrofa,ne moze gore,jedino Pickford ispostovao sa 7 bodova,za sutra jos Moses ostao
        Last edited by ACM Dejan; 19-11-16, 19:58.
        >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

        Comment


        • A kazem ja da treba Kejna ubaciti.. ja cu imati oko 33-34 boda i cekam Fostera, Mea i Hazarda...
          Zola, moj Dini je bar imao asistenciju, a ti cekaj Eriksena da te ispostuje...hahahah

          Poslato sa LG G4
          FC AMATERI FROM ANFIELD

          Comment


          • Samo 21 poen danas, ostao jos samo Willian, ocaj! Najgore kolo ove sezone...
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Cak ispadoh da cu biti jedan od boljih u nasoj ligi u ovom kolu hahah
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Pocnu utakmice u16h i posle minut vidim da je Capue dao gol. Ja se smorim , i pored toga sto je moj Dini imao asistenciju, posto ga je drugar sto igram protiv njega u H2H kupio samo za ovo kolo ( a vec sledece planira da ga proda). Rekoh u sebi, baksuze jedan..Posle pola sata, odem u aplikaciju da vidim koliko on ima bodova i pocinjem da se smejem. Ostao mu Capue na klupi, a 2 igraca iz odbrane mu nisu igrala, svi ostali jesu.. Na kraju, ima 22 boda, a Capue sa 10 bodova na klupi..hahha

                Poslato sa LG G4
                FC AMATERI FROM ANFIELD

                Comment


                • Izbacio Sančeza i Rodvela i ubacio Mahreza i Sona, plus Mahrez bio kapiten. Sigurdson dao gol. Nije loše kolo s ovih dva gola i dvije asistencije za sad, kapiten isto pogođen, ostali još Kosta i trio iz WBA. Dako uzme CS WBA više, vrijeme je. 41(-4) za sad.
                  sigpic

                  Comment


                  • 6 igrača, 11 poena...

                    Ostali još Hazard, Costa, Kurtoa i Evans, i da Lovren upadne umesto Stonesa na štopera. Ajmooooooo Čelziii, vadi me iz ove septičke jame u koju sam upao. Mada, nema mi pomoći ovo kolo. A dobro, ovakvo kolo je moralo svakako doći posle 4 vrhunska u kojima mi je prosek bio oko 80 poena.

                    Za sad sam pao samo oko 4000 mesta, što nije strašno kad se uzme koliko sam očajan.

                    @Zocha

                    A dao je goooool, poništili mu dušmani...


                    Originally posted by Reise View Post
                    Dako uzme CS WBA više, vrijeme je. 41(-4) za sad.
                    Vreme jeeeeee!
                    Last edited by z0La; 20-11-16, 12:41.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ma jašta nego dušmani..to njima krivo što ga ti imaš u ekipi..hahhah

                      Poslato sa LG G4
                      FC AMATERI FROM ANFIELD

                      Comment


                      • Ake na klupi sa CS i golom i 15 boba
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Kakva je tuga juče bila, danas super...

                          Hazard, Costa i Kurtoa zajedno 23 boda. Izgleda ću nekom magijom preći 40 bodova. Ko zna, možda sutra i Evansa usere...

                          Kurtoa 6 cs za redom..
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Moje najbolje kolo. Nije nešto puno poena, ali u odnosu na ostale je ogromna razlika. 68(-4) poena. I konačno CS za WBA.

                            Please don't drive me Blind out, Sakari Banja in. Mora i ovaj Siti mrčeni sačuvati mrežu protiv nekoga. Valjda će zaigrati Stouns i Banja...
                            Last edited by Reise; 22-11-16, 07:35.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Moje najbolje kolo. Nije nešto puno poena, ali u odnosu na ostale je ogromna razlika. 68(-4) poena. I konačno CS za WBA.

                              Please don't drive me Blind out, Sakari Banja in. Mora i ovaj Siti mrčeni sačuvati mrežu protiv nekoga. Valjda će zaigrati Stouns i Banja...
                              Gde nije puno, u ovakvom kolu izvući 68 je super. Mislim da bi WBA u sledeća 4 kola mogao najmanje 2 CS-a da izvuče, a možda i 3.

                              Ja se na kraju izvukoh. Posle subote i 11 poena, na kraju ipak 42, što mi je više nego što sam očekivao. Dovoljno da ostanem na prvom mestu, da me ne pretekne Pixi

                              Sledeće kolo dilema...da li ostaviti Kurtou na golu protiv Spursa ili dati Zileru šansu..ipak igra kući protiv Midlsboro-a. Ali Kurtoa vezao 6 CS-a....zeznuto...

                              Za vikend očekujem Costin dugoočekivani 5 žuti karton.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Gde nije puno, u ovakvom kolu izvući 68 je super. Mislim da bi WBA u sledeća 4 kola mogao najmanje 2 CS-a da izvuče, a možda i 3.

                                Ja se na kraju izvukoh. Posle subote i 11 poena, na kraju ipak 42, što mi je više nego što sam očekivao. Dovoljno da ostanem na prvom mestu, da me ne pretekne Pixi

                                Sledeće kolo dilema...da li ostaviti Kurtou na golu protiv Spursa ili dati Zileru šansu..ipak igra kući protiv Midlsboro-a. Ali Kurtoa vezao 6 CS-a....zeznuto...

                                Za vikend očekujem Costin dugoočekivani 5 žuti karton.
                                A ja se taman ponadao da cu bar smanjiti zaostatak u odnosu na vodeceg..no, tek je trecina sezone prosla, idemo dalje... :rolleyes: :rolleyes:

                                Poslato sa LG G4
                                FC AMATERI FROM ANFIELD

                                Comment

                                Working...
                                X