Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod mene samo Coutinho navodno pod znakom pitanja, ali ostavljam ga. Kakva je situacija sa Willianom? Moses i Pedro su pokidali prethodnih sedmica, znali li to da ce Willian na klupu?
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Ne zna se jos nista za Koutinja, ali postoji sansa da preskoci sutra. Nece ga Klopp rizikovati ako bude bilo kakvih manjih problema.
      Znace se to do sutra.

      Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Lukaku i Allen in, Antonio i Ibra out
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Citam da ce Alen mozda ovo kolo igrati kao DM, tako da je mozda bolje da ga zamenis,ako jos nisi potvrdio izmene..

          Poslato sa LG G4
          FC AMATERI FROM ANFIELD

          Comment


          • Originally posted by Tobdzija View Post
            Kod mene samo Coutinho navodno pod znakom pitanja, ali ostavljam ga. Kakva je situacija sa Willianom? Moses i Pedro su pokidali prethodnih sedmica, znali li to da ce Willian na klupu?
            Neće Konte menjati pobednički tim dok ne bude morao zbog neke povrede. I Pedro i Moses u odličnoj formi, nema tu menjanja. Nisam ispratio stanje oko povreda. Znam da su Hazard i Costa bili neizvesni.

            Imam neki osećaj da će ovo kolo da bude kolo "manjih", jeftinijih igrača...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Tim za GW12:
              Foster ( Pickford)
              Daniels-Piters-Mee ( Prodl,Morgan)
              Hazard(c)-Sancez-Firmino-Sigurdson-Redmond
              Aguero-Dini ( Stuani)
              Pa nek ide zivot 😄😄😄😄


              Poslato sa LG G4
              FC AMATERI FROM ANFIELD

              Comment


              • Znači, velike nade se polažu u sredinu...

                Sad videh da je skinuto onih 75% Hazardu i Costi. I ja ću verovatno da ispoštujem Hazarda i ovo kolo za kapitena. Mnogo se dvoumim za Eriksena, ali to ću sutra prelomiti.

                Sad vidim da je Mandanda povređen na duže staze. Mislim da ću da se oprobam sa Zilerom. Imaće bar još 3 tekme na golu, i to pristojne tekme (WAT(A), MIDD(H), SUN (A)). Ima tu potencijala za CS.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Lomio sam se dugo za kapitena. Aguero je ipak Aguero i uvek mi je greota da njega ne stavim za kapitena. I bio je do juče...Prvo sam pročitao negde da postoji mogućnost da Pep malo rotira i čuva igrače za LŠ, a potom je u mojoj H2H ligi drugar "okačio" sastav pre mene i napomenuo da će staviti Hazarda za kapitena. To mi je bilo dovoljno da se i ja odlučim za njega.
                  A što se tiče Mandande, imam i Pickforda, koji iako odlično brani, pitanje je dokle će biti na golu kad se Manone oporavi

                  Poslato sa LG G4
                  FC AMATERI FROM ANFIELD

                  Comment


                  • Ja ću da stavim Koutinja na klupu. Putovao je sa ekipom ali mislim da ga Klopp neće rizikovati od početka. Odigrao je 2 tekme za Brazil, vratio se u sredu veče, nije trenirao u četvrtak, u petak ga poslali na skeniranje....sve mi to deluje kao odmor i klupa. Možda neki ulazak u drugom poluvremenu...

                    Nadam se da grešim...

                    Od transfera...samo Mandanda OUT - Zieler IN. Moja tvrdoglavost za Eriksena će me opet koštati bodova...

                    Idem sa 3-5-2 na 4-4-2.
                    Last edited by z0La; 19-11-16, 09:45.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Kolo zvano tuga za sad...

                      Jedini koji mi doneo više od 2 boda, Lovren...ostao na klupi...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Jos jedno katastrofalno kolo za mene. Imacu oko 30 poena. Capue ispostovao sa golom, Lovren CS i Vardy asistencija. Totalni promasaj mi je Allen, jos je suspendovan do 3. decembra, veselo bas.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Kapue na klupu mi ostade... Barem me Stanislas malo spasi... Ti si jos dobar, 30 poena ihaa.

                          Forster na klupu isto CS. Ostalo mi Heaton i Evans (Burnley vs WBA, ajmo jedno zacrtano 0:0) i Kosta a mislim da ce Midlzboro uspjet da zadrzi Celzi...


                          21 poen, 16 poena na klupu...

                          Comment


                          • Čekam prokletog Eriksena 10 kola da ga metne i konačno ga da. Ja skačem po kući ko malo dete...mislim da li je moguće da sam ga dočekao, ono sudija svira ofsajd (opravdano)
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ja izbacim Antonia zato sto u naredna 4 kola imaju jake protivnike, on ga zavuce haha
                              Meni niko vise nije ostao
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Čekaj bice, jel realno da nemaš nikoga iz Čelzija u timu?

                                Pa oni prethodnih 5 kola surovo dominiraju jbte...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X